Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Pracownicy UP z Lublina z wizytą w ZSZiO

Dodał: red Data: 2018-02-20 11:34:35 (czytane: 1972)

O płatnościach kartą i dietetyce rozmawiali pracownicy Uniwersytetu Przyrodniczego z Lublina z uczniami Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Zajęcia odbywały się w dwóch równoległych blokach tematycznych.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajUniwersytet Przyrodniczy od dwóch lat patronuje ZSZiO w Biłgoraju. Wizyta pracowników naukowych lubelskiego UP jest okazją dla uczniów do poszerzenia swej wiedzy o wykłady, prelekcje i rozmowy z nauczycielami akademickiemu. -To bardzo ważne, by uczniowie profilów kształcących w konkretnych zawodach mogli się rozwijać, poszerzać wiedzę. Współpraca z Uniwersytetem dale nie tyko taką możliwość, ale gwarantuje wysoki poziom, profesjonalizm i rzetelność - zaznacza dyrektor Adam Balicki.

uniwersytet_przyrodczniczy.JPG

Po krótkim wstępie, podczas którego przedstawiony został profil Uniwersytety, oferta dla studentów i kształcenie w poszczególnych wydziałach, odbyły się zajęcia w blokach tematycznych poświęcone płatnościom kartami płatniczymi i dietetyce. -Wiedzę chcemy przekazać w sposób ciekawy i przystępny. Tematem, który będę poruszał są karty płatnicze, których Polacy są aktywnymi użytkownikami. Było więc o zaletach płatnością, bezpieczeństwie a także występujących zagrożeniach - zaznacza dr Grzegorz Wesołowski.

Reklama.

Jak informuje dr Justyna Libera na zajęciach z dietetyki poruszone zostały podstawowe rzeczy związane z odżywaniem, dietą i ich wpływem na organzami człowieka. Obalono także wiele mitów i nieprawdziwych informacji związanych z żywieniem. -Teraz dużo wiedzy młodzież czerpie z Internetu. Nie każda podana tam informacja jest prawdziwa, rzetelna i ma odzwierciedlenie w faktach. Zwłaszcza w Internecie szuka się diet cud i porad związanych z żywieniem. Warto dobre nawyki żywieniowe wypracowywać od najmłodszych lat, ale muszą one być dobierane na podstawie rzetelnej wiedzy - dodaje Libera.

/bilgoraj.com.pl/

Tagi: zszio biłgoraj   uniwersytet przyrodniczy   oświata biłgoraj   dietetyka biłgoraj

Zobacz także

Wychowanie przez czytanie

Dodane: 2019-12-10 11:09 - Komentarze  (0)  czytane (68)

TAGI: wychowanie przez czytanie, biłgoraj, szkoła podstawowa nr 5, czytelnictwoKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 100.26.176.182

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Minister zdrowia z wizytą w Medycznym Studium Zawodowym w Biłgoraju (FOTO)

Szkołę Policealną - Medyczne Studium Zawodowe w Biłgoraju odwiedził wczoraj minister zdrowia, Łukasz Szumowski. Spotkał się z kadrą pedagogiczną i słuchaczami placówki oraz zwiedził pracownie szkoły. Była to także okazja do dyskusji nad stanem kształćenia zawodowego w branżach ochrony zdrowia oraz nad sytuacją opieki zdrowia w Polsce i planowanymi działaniami w tym sektorze. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia