Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Poznają zawód hotelarza

Dodał: red Data: 2017-05-20 09:42:58 (czytane: 1504)

Przyszli technicy hotelarstwa, kształcący się w ZSZiO w Biłgoraju, wiedzą już o swoim zawodzie wiele. Jednak ciągle doskonalą swoje umiejętności. Właśnie temu służą wyjazdy do zaprzyjaźnionego Hotelu ARTIS**** w Zamościu.Hotel ten w lutym objął patronatem Technikum Hotelarskie ZSZiO i w czasie tych zawodoznawczych wycieczek pokazuje pracę hotelarza „od kuchni”. Uczniowie klasy II i III Technikum Hotelarskiego zwiedzali m. in. restaurację kryształową, sale konferencyjne, pokoje hotelowe o różnym standardzie, nową siłownię oraz Wellness & SPA.

technik_hotelarstwa_bilgoraj.jpg


Młodzież pod opieką nauczycielek zawodu, Doroty Turczyniak i Małgorzaty Magoch, obserwowała kompleksową obsługę gości hotelowych, a także organizację usług turystycznych, rekreacyjno - sportowych i gastronomicznych. Można powiedzieć, że to poznawanie zawodu hotelarza jest też jednym z etapów przygotowujących do zdania egzaminu zawodowego, czego oczywiście życzymy.

/red./

Reklama.

Tagi: zszio biłgoraj   technik hotelarstwa   hotel artis zamość   oświata biłgoraj

Zobacz także

Konkurs sygnalistów myśliwskich (FOTO, WYNIKI)

Dodane: 2018-05-27 11:07 - Komentarze  (0)  czytane (272)

TAGI: kresowy konkurs sygnalistów mysliwskich, biłgoraj, leśnik biłgoraj, zespół szkół leśnych w biłgorajuKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.92.173.9

(2017-05-21 17:40:37)

Bez znajomości języków obcych "młodzież znajdzie pracę" w hotelu ale na zmywaku, a do tego nie trzeba kwalifikacji "technika-hotelarza".

(2017-05-21 16:55:51)

Ale na świecie hoteli jest niemało, młodzież znajdzie pracę w tym zawodzie.

Taaaa, (2017-05-21 16:01:26)

w Biłgoraju mamy tyle hoteli (aż JEDEN), że nic tylko "tajniki hotelarstwa" poznawać.

kuba (2017-05-20 13:45:40)

Tak posranego architektonicznie i organizacyjnie hotelu jak Artis często się nie spotyka. Pełne amatorstwo w złym guście. Ale dobrze, niech się młodzież uczy na trudnych przypadkach.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

'Wiosna młodych artystów', czyli jubileusz w MDK (FOTO)

Pracownia plastyczna prowadzona przez Irenę Oręziak - Kupczak obchodzi w tym roku jubileusz 10-lecia swej działalności. Z tej okazji 11 marca br. w MDK odbyły się jubileuszowe uroczystości. W programie znalazła się prezentacja prac plastycznych, występy artystyczne oraz aukcje obrazów. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia