Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Powiatowy Turniej BRD dla szkół podstawowych (FOTO, WYNIKI)

Dodał: red Data: 2016-04-30 13:13:51 (czytane: 3556)

Każdy z uczestników otrzymał nagrodę rzeczową, dla drużyn były dyplomy i puchary, a najlepsi reprezentować będą nasz Powiat na Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w BRD. W Biłgoraju zakończył się Powiatowy Turniej BRD dla szkół podstawowych. Znamy wyniki.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajPowiatowy Turniej BRD dla szkół podstawowych odbył się 29 kwietnia br. w Biłgoraju. Jego organizatorem od 2013 roku jest UKS Moto - Kard "Energetyk" wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Biłgoraju i Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju. Zmagania młodych zawodników wspierają także samorządy Powiatu Biłgorajskiego i Miasta Biłgoraj oraz sponsorzy.

Jak wyjaśnia Edward Surmacz, a co podkreślał m. in. zastępca komendanta powiatowego Policji w Biłgoraju Marek Jamroz, konkurs to przede wszystkim promowanie bezpieczeństwa ruchu drogowego i umiejętności udzielania pierwszej pomocy oraz kształtowanie wśród dzieci dobrych nawyków zachowania się na drodze czy chodniku. -Dziś wszyscy jesteście zwycięzcami, wygraliście rywalizacje szkolne i gminne oraz bardzo dobrze wypadliście na turnieju powiatowym. Na was więc spoczywa dziś obowiązek pozytywnego oddziaływania na koleżanki, kolegów i waszych najbliższych. Uczcie jak należy bezpiecznie poruszać się po naszych droga i być odpowiedzialnym uczestnikiem ruchu - apelował nadkomisarz Marek Jamroz.

turniej_brd_szkoly_podstawowe.JPG


Zawodom przyglądał się członek Zarządu Powiatu Jarosław Lipiec, dyrektorzy RCEZ oraz członkowie UKS Moto - Kard "Energetyk". Zmagania oceniali sędziowie, w tym funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Biłgoraju i nauczyciele.

Wyniki:
I miejsce - Szkoła Podstawowa w Korczowie;
II miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Teodorówce (Gmina Frampol)
IV miejsce - Szkoła Podstawowa w Księżpolu.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Arkadiusz Cios ze Szkoły Podstawowej w Korczowie.

Nagrody dla zawodników ufundowali sponsorzy, tj. Starostwo Powiatowe w Biłgoraju, Urząd Miasta Biłgoraj, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu, Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Biłgorajski, Polskie Składy Budowlane "Mrówka" Michał Pawęzka, Autoczęści nowe i używane Piotr Dudzic, Hurtownia Materiałów Elektrycznych Kazimierz Ordecki oraz Sklep Motoryzacyjny Mirosław Laskowski i Grzegorz Pawelec.Zobacz także:

Mistrzostwa Powiatu w BDR (FOTO, WYNIKI)

Powiatowy Turniej Motoryzacyjny (FOTO, WYNIKI)

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 47

Tagi: turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym   szkoły podstawowe   biłgoraj   powiatowy turniej brd

Zobacz także

Stan epidemii, a opłaty za przedszkole i żłobek

Dodane: 2020-04-06 12:29 - Komentarze  (0)  czytane (377)

TAGI: stan epidemii, koronawirus, przedszkola, biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.230.76.196

Topólcza (2016-05-01 08:46:50)

Jestem dumna. Gdzie nie spojrzeć tam ktoś ze Zwierzyńca i okolic. W policji też duży odsetek policjantów i cywili. Nawet rzeczniczka Milena.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Dwie kandydatury na dyrektora I LO im. ONZ w Biłgoraju

W odpowiedzi na ogłoszony przez Zarząd Powiatu konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju, wpłynęły dwie oferty. W najbliższy poniedziałek, ma zostać powołana komisja konkursowa. Nowego dyrektora władze powiatu muszą wyłonić do końca marca br. Z końcem tego miesiąca bowiem na emeryturę przechodzi dyrektor Marian Klecha. więcej»

Studniówka "Budowlanki" 2020 (FOTO, VIDEO)

Uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju bawili się dziś na balu studniówkowym. Tradycyjnie wydarzenie rozpoczęło się od podziękowań i oficjalnych wystąpień oraz staropolskiego poloneza. Następnie przy muzyce DJ-ów, uczestnicy bawili się do białego rana. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia