Strona startowa

Wiadomo軼i - Sport

Powiatowe zawody w tenisie sto這wym dru篡nowym - Lipiny Dolne 2013

Doda: red Data: 2013-01-24 20:52:38 (czytane: 6023)

Przez trzy dni na obiektach Szko造 Podstawowej im. 安. Franciszka z Asy簑 i Publicznego Gimnazjum w Lipinach Dolnych odbywa造 si zawody w tenisie sto這wym dru篡nowym. 21 i 22 stycznia rozegrane zosta造 Powiatowe Igrzyska, a 23 stycznia Powiatowa Gimnazjada. Mimo trudnych warunk闚 atmosferycznych i k這pot闚 z dojazdem, w rywalizacji wzi窸y udzia 54 dru篡ny dziewcz徠 i ch這pc闚 z ca貫go powiatu.

ALFA Studio Filmowe
www.studio-alfa.pl,alfa,studio alfa, wideofilmowanie, foto, wesele,郵ub,tarnogr鏚,

ul. 22 Lipca 3a. 23-420, Tarnogr鏚

SASS - us逝gi i materia造 budowlane
www.sass-bilgoraj.pl,sass, us逝gi budowlane, materialy budowalne, kompleksowe us逝gi budowlane, roboty ziemne, odwodnienia terenu, transport samochodowy, us逝gi 郵usarsko spawalnicze

ul. Zamojska 88. 23-400, Bi貪oraj

Gabinet Psychologiczny mgr Lidia Przybylska
,psycholog, psychologia, uzale積ienia, Lidia Przybylska, kryzysy, leczenie zaburze depresyjnych, badanie os鏏 ubiegaj帷ych si o bro, opiniowanie psychologiczne Bi貪oraj, bilgoraj, badanie na bro, badania bro,

ul. Poprzeczna 16/4. 23-400, Bi貪oraj

BIΚED - sklep medyczny i wypo篡czalnia sprz皻u medycznego
www.bilmed.sklep.pl,sklep medyczny, wypo篡czalnia sprz皻u medycznego, bi貪oraj, bi軛ed, sklep ze sprz皻em medycznym, w霩ki inwalidzkie, 堯磬o rehabilitacyjne, rehabilitacja, balkoniki, podp鏎ki, czw鏎nogi, kule, laski inwalidzkie, pieluchomajtki, ko軟ierze ortopedyczne

ul Marii Sk這dowskiej-Curie 37. 23-400, Bi貪oraj



Dla najlepszych dru篡n Powiatowe Stowarzyszenie Sportu Szkolnego w Bi貪oraju ufundowa這 puchary i dyplomy, kt鏎e wr璚zali dyrektorzy szk馧, pan Zenon Zielonka i pan Adam  Przytu豉 wraz z g堯wnym organizatorem imprezy panem Krzysztofem Rze幡ikiem. Po dwie najlepsze dru篡ny z ka盥ej kategorii b璠 reprezentowa造 nasz powiat na zawodach rejonowych.

Kolejno嗆 w鈔鏚 dziewcz徠 rocznik 2002 i m這dsi:
1. SP Wola Radzi璚ka: Socha Klaudia, Furlepa Julia- op. Kie豚asa Bo瞠na
2. SP Lipiny G鏎ne: Ko這dziej Diana, Kawa Kinga – op. Korpal Katarzyna
3. SP Teodor闚ka: Jasku豉 Julia, Smyl Izabela –
4. SP Majdan Nepryski: Pe Kaja, Biszczanik Izabela, Peska Natalia – op. Ko幢ewicz Artur
5 - 6. SP Stanis豉w闚: Szponar Wiktoria, Kamoda Izabela – op. Ko幢ewicz Artur
SP Sm鏊sko: Tochowicz Amelia, Kulik Natalia – op.
7 - 8. SP G霩d Lipi雟ki: Nizio Wiktoria, Pieczonka Natalia – op. Dyjak Anna
SP Nr 1 Bi貪oraj: Kiszczak Maria, Muda Martyna – op. .Zawi郵ak Artur
9. SP Babice: Kufera Agnieszka, Kapro Izabela – op. Jele Iwona

powiatowe_zawody_w_tenisie_stolowym.jpg

Kolejno嗆 w鈔鏚 ch這pc闚 rocznik 2002 i m這dsi:
1. SP Wola Radzi璚ka: Alterman Brajan, Zdunek Tomasz - op. Kie豚asa Bo瞠na
2. SP Aleksandr闚: Mazurek ㄆkasz, Margol Matusz – op. Wszola Roman
3. SP Majdan Stary: Olszewski Jakub, Szponar Dawid, Blicharz Sebastian – op. ㄆszczak Krzysztof
4. SP Hedwi篡n: Flis Jakub, Maksymiak Maciej – op.
5 - 6. SP Bidacz闚 Stary: Chadam Pawe, Szabat Szymon – op.
SP Teodor闚ka Chwiejda Filip, Sosnowy Maciej – op.
7 - 8. SP G霩d Lipi雟ki: Pa熥owski Jakub, Bazan Patryk - op. Dyjak Anna
SP Stanis豉w闚: Malec Micha, Kude趾a Konrad - op. Ko幢ewicz Artur
9 - 10. SP Nr 1 Bi貪oraj: Mazur Kacper, Kita Mateusz - op. Zawi郵ak Artur
SP Babice: Puchacz Micha, Rak Konrad - op. Jele Iwona

Kolejno嗆 w鈔鏚 dziewcz徠 rocznik 2000 – 2001:
1. SP Teodor闚ka: Sp鎩nik Katarzyna, Brodziak Magdalen: op. Zdunek Micha
2. SP Szyszk闚: Rze幡ik Katarzyna, υ Aleksandra – op. Bucior Monika
3. SP Wola Radzi璚ka: Badach Karolina, Skurzak  Doninika -  op. Kie豚asa Bozena
4. SP Stanis豉w闚: Chadaj Izabela, Szponar, Magdalena – op. Ko幢ewicz Artur
5 - 6. SP Tarnogr鏚 : Pszczo豉 Agnieszka, Grabias Magdalena – op. Bieniek Marek
SP Hedwi篡n: S璠豉k Gabriela, Sa豉wan Wiktoria, Flis Martyna – op. Padro Krzysztof
7. SP Babice: Welcz Gabriela, Grzywna Izabela – op. Jele Iwona

Kolejno嗆 w鈔鏚 ch這pc闚 rocznik 2000 – 2001:
1. SP Tarnogr鏚: Gierula Wojciech, Obsza雟ki Pawe, Seroka Szymon
2. SP Wola Radzi璚ka: So速ys Dawid, Kubina Dominik – op. Kie豚asa Bo瞠na
3. SP Tereszpol Zaorenda: Albingier Patryk, Pawluk Szymon op. Pu豉pa Krzysztof
4. SP Szyszk闚: Rze幡ik Pawe, 奸epokura Kamil –op. Bucior Monika
5 - 6 SP Teodor闚ka: Dziurdzia Amadeusz, Ma貫cki Adrian, Ostrowski Rafa – op. Zdunek Rafa.
SP Korcz闚: Szymanik Rafa, Dziura Karol
7. SP Obsza: Zwolak Adrian, Krzyszycha Piotr – op. Kusztykiewicz Piotr

Reklama.

Kolejno嗆 w鈔鏚 dziewcz徠:
1. Gimnazjum Frampol: Kuna Paulina, Ma造szek Izabela, Birut Sylwia – op. W鎩cik Tomasz
2. Gimnazjum D帳rowica: B豉szczak Patrycja, Rataj Agata – op.
3. Gimnazjum Turobin: Buszowska Paulina, Antonczak Weronika – op. Kowalik Bart這miej
4. Gimnazjum Lipiny Dolne: Garbacz Dominika, Hachuj Anna, Tutka Agata op. Korpal Katarzyna
5 - 6. Gimnazjum Obsza: Kowal Klaudia, Zwolak Jowita, Wr瑿iak Adrianna – op. Osuch Miros豉w.
Gimnazjum Hedwi篡n: Wujec Diana, Charkot Monika –op. Pardo Krzysztof
7 - 8. Gimnazjum Bi貪oraj: Sprysak Aleksandra,  疾rebiec Kinga: op. Spustek Jacek
Gimnazjum ㄆkowa: Ma造szek  Magdalena, Wenek Mariola – op. Majewski Krzysztof.
9. Gimnazjum Aleksandr闚: Harasiuk Ewelina, Golik Aleksandra – op. Kimak Artur

Kolejno嗆 w鈔鏚 ch這pc闚:
1. Gimnazjum Tarnogr鏚: Koza Patryk, Gancarz Mateusz
2. Gimnazjum Aleksandr闚: Bielak Rafa, Micho雟ki Szymon op. Kimak Artur
3. Gimnazjum Biszcza: Kowal Damian, Blicharz Adam – op. Borek Tomasz
4. Gimnazjum Tereszpol Zaorenda: Pieczykolan Marcin, Czy穎 Tomasz, Czerwonka Mateusz, - op. Pu豉pa Krzysztof
5 - 6. Gimnazjum Frampol: Sp鏊nik Jaros豉w, Karwat Karol, Le Sebastian – op. Kowalik Bart這miej.
Gimnazjum Hedwi篡n: Ma貫k Rafa, Kapu郾iak Piotr – op. Padro Krzysztof
7 - 8.Gimnazjum Lipiny Dolne: Paw瘰ka Daniel, Igras Piotr – op. Rze幡ik Krzysztof
Gimnazjum Dere幡ia: Kr皻 Dominik, St瘼ie Marek – op.
9 - 11. Gimnazjum Turobin: Solak Sebastian, Niemiec Dawid – op. Kominek Grzegorz
Gimnazjum Nr 2 Bi貪oraj: Mr霩 Filip, Piotrowski Wiktor – op. Spustek Jacek
Gimnazjum ㄆkowa: Kita Szymon, Siebielec Damian – op. Majewski Krzysztof

Tradycyjnie w organizacj imprezy w陰czyli si cz這nkowie Rad Rodzic闚 z obu szk馧. Przez pierwsze dwa dni pocz瘰tunek  dla zawodnik闚 i opiekun闚 przygotowywali rodzice ze szko造 podstawowej: Renata Ma貫k, Barbara Szwedo, Joanna Hacia, Agnieszka Wali趾o i Anna Zwolak. Produkty spo篡wcze ufundowa豉 piekarnia pana Zenona Kotowskiego i firma "Henryk Grabias - Sp造wy Kajakowe". Trzeciego dnia pocz瘰tunek przygotowa造 panie z gimnazjalnej Rady Rodzic闚: Krasny Ma貪orzata, Zwolak Ma貪orzata, Dymowicz Iwona i Zwolak Anna.

Szczeg鏊ne podzi瘯owania dla s璠zi闚 protokolant闚: S豉womira Szyszki, Moniki Bucior i Katarzyny Korpal, dzi瘯i kt鏎ym zawody przebieg造 bardzo sprawnie.

/Krzysztof Rze幡ik/

Tagi: tenis sto這wy   powiatowe zawody w tenisie stolowym   sport w powiecie  

Zobacz tak瞠

II miejsce Slam Drinkers na Zamo嗆 Cup 2016

Dodane: 2016-06-30 10:33 - Komentarze  (1)  czytane (320)

TAGI: slam drinkers, koszyk闚ka uliczna, zawody koszykarskie, sport bi貪oraj



Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami u篡tkownik闚 portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialno軼i za tre嗆 opinii. Za wypowiedzi naruszaj帷e prawo lub chronione prawem dobra os鏏 trzecich grozi odpowiedzialno嗆 karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.81.64.191

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga w陰czenia obs逝gi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urz康zenia - je郵i chcesz doda komentarz, w陰cz ciasteczka, od鈍ie stron i spr鏏uj ponownie...


wi璚ej

Si這wnie i Fitnes

wi璚ej

Kluby sportowe

Nieporozumienie przy podziale stypendi闚 sportowych

Pod koniec kwietnia Komisja Sportu RM Bi貪oraj i Rada Sportu przyzna豉 stypendia za osi庵ni皻e wyniki sportowe w mi璠zynarodowym oraz krajowym wsp馧zawodnictwie sportowym w 2015 roku. O kryteria przyznawania stypendi闚 do w豉dz LKS "Znicz" zwr鏂ili si zawodnicy, te wystosowa造 pismo do Burmistrza. wi璚ej»

Og這szenia