Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Potrójne złoto Patryka Jarosza w Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym w Lublinie

Dodał: red Data: 2019-06-26 16:59:26 (czytane: 2784)

Wielkim sukcesem zakończył się start zawodnika Biłgorajskiego Klubu Karate Tradycyjnego Patryka Jarosza w XXX Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym. Ten wspaniały sukces cieszy zarówno zawodnika jak też trenerów i rodziców Patryka.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajTen rok był dla Patryka szczególnie trudny, ponieważ był w klasie maturalnej i swoje siły skierował na przygotowanie się do egzaminu dojrzałości a jednocześnie do startu w Mistrzostwach Polski. Patryk Jarosz wraz z klubowym kolegą Wojtkiem Kukiełką zajęli również V miejsce w ogólnej klasyfikacji w kategorii młodzieżowców i seniorów w konkurencji EN-BU (tzn. walka wyreżyserowana, której celem jest demonstracja sytuacji jak w realnej walce). Wojtek wystartował również w konkurencji kata indywidualne i niewiele zabrakło aby znalazł się w gronie najlepszych. Należy dodać iż Wojtek był również tegorocznym maturzystą i wiele wysiłku przeznaczył na przygotowanie się do egzaminu dojrzałości.

karate_bilgoraj__2_.jpg

Patryk tegorocznym startem podsumował we wspaniały sposób swój 11-letni okres treningów w Biłgorajskim Klubie Karate Tradycyjnego. Zdobywając złoty medal w konkurencji kata indywidualne, kumite indywidualne i FUKU - GO (dwubój) zapewnił sobie start w Mistrzostwach Świata. -Ogromnie cieszymy się z sukcesów naszych zawodników, a jednocześnie życzymy im pomyślnej rekrutacji na wymarzone studia - mówią sensei Andrzej Szeliga i Daniel Iwanek.

karate_bilgoraj__1_.jpg

Dodatkowo w tym samym czasie Daniel Iwanek w Niemieckim Stendal Zdobył w Konkurencji Kata Tradycyjne oraz Kata z Bronią Dwa tytuły Mistrza Świata. Miniony Weekend był bardzo udany dla naszych zawodników i Trenerów. Oczekujemy dalszych sukcesów Na Arenie Międzynarodowej i ogólnopolskiej oraz Godne reprezentowanie Naszego Miasta Biłgoraja.

/red./

Tagi: karate   sport   sztuki walki   biłgoraj

Zobacz także

VII Bieg Sitarski (FOTO)

Dodane: 2020-06-20 17:34 - Komentarze  (0)  czytane (1228)

TAGI: bieg sitarski, biłgoraj biega, osir biłgoraj, zawody biegoweKomentarze (5)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.233.229.90

Do 12547 (2019-06-27 18:52:22)

Przecież został wyróżniony i otrzymał nagrodę finansową na sportowym podsumowaniu roku. Za ten rok nas pewno też dostanie. Tylko co niektórym chyba myli się burmistrz ze sponsorem. Włodarz miasta nie wypłaca regularnych gratyfikacji za każde osiągnięcie.

S (2019-06-27 16:28:49)

Ratownicy nad zalewem też go nie interesują.

(2019-06-27 08:27:02)

Burmistrza sport nie interesuje

12547 (2019-06-26 22:32:56)

jakaś nagroda od burmistrza i rady miasta?

Patryk Gratulacje (2019-06-26 17:01:52)

i tylko gratulacje

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Ogłoszenia