Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Poszerzamy horyzonty - mało znane modele oczyszczaczy powietrza

Dodał: red Data: 2019-11-28 11:25:03 (czytane: 1562)

Obserwując zmiany jakości powietrza na gorsze, warto zdawać sobie sprawę z faktu, iż zakup oczyszczacza powietrza stanie się wkrótce nieuniknionym działaniem, jeśli tylko zależy nam na zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Dlatego warto poznawać ten rynek i jego możliwości, żeby dobrać taki produkt, który spełni swoją rolę jak najlepiej.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgorajposzerzamyhoryzonty_maloznanemodeleoczyszczaczypowietrza.jpg

A możliwości jest wiele, tylko trzeba sobie to uświadomić, ponieważ większość osób, decydując się na zakup oczyszczacza, interesuje się jedynie topowymi markami, które mają w ofercie produkty o sporej jakości, ale nie zawsze spełniających nasze oczekiwania i często zmuszających nas do płacenia za odpowiednie logo. Prezentujemy więc mało znane modele oczyszczaczy powietrza, które w wielu aspektach biją konkurencję na łeb na szyję, a są raczej nierozpowszechnione. Zapraszamy więc do szybkiego przeglądu paru propozycji.

Lifaair - la352c - dobry oczyszczacz o którym nie słyszeliście

lifaair_la352c_dobryoczyszczaczoktorymnieslyszeliscie.jpg.jpg

Oczyszczacz powietrza lifaair la352c to pierwszy model, któremu warto poświęcić chwilę uwagi. Jest to jeden z tych modeli, które są najbardziej pokrzywdzone pędem konsumentów w kierunku zakupu “loga” a nie porządnego sprzętu. Sam oczyszczacz bowiem posiada w sobie wiele możliwości, którymi zdecydowanie warto się zainteresować.

Same oczyszczanie odbywa się, można by rzec, dość standardowo - mamy trzy stopniową filtrację, opartą o filtr wstępny, węglowy oraz filtr HEPA E12. To, co nie jest widoczne na pierwszy rzut oka, to wzbogacenie filtra węglowego specjalną domieszką zeolitu. Dzięki temu lepiej usuwa on benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren oraz wiele nieprzyjemnych zapachów. Warstwa ta wychwytuje też groźne tlenki NOx czy SOx oraz zjonizowane cząsteczki promieniotwórcze.

Sam produkt posiada poza tym wiele typowych, bardzo dobrze prezentujących się funkcjonalności oraz parametrów. Regulację szybkości oczyszczania przeprowadza się się bardzo płynnie, z wykorzystaniem specjalnego panelu. Można również posłużyć się aplikacją LifaCTRL i łącznością za pomocą Bluetooth.

Warto wspomnieć o tym, że oczyszczacz ma specjalną budowę. Ma on bowiem kształt tuby, z filtrem 360 stopni. Dzięki temu jego skuteczność jest nieco większa, ale również żywotność samego filtra również. Przy okazji, projekt tuby sprawia, że oczyszczacz wygląda nietypowo i dość atrakcyjnie, a przy okazji zajmuje stosunkowo niewiele miejsca.

Warto również wspomnieć o systemie autodiagnozy - produkt sam informuje o potencjalnej awarii komponentów i zwraca naszą uwagę na to.

To wszystko sprawia, że zasadniczo opinie na temat lifaair la352c są bardzo pozytywne. Wpływ ma na to również dobra wydajność oczyszczacza, gdyż poradzi on sobie z powierzchnią nawet do 39 metrów kwadratowych. Atrakcyjna jest również sensoryczna krawędź obudowy, pozwalająca na sterowanie oczyszczaczem.

Oczyszczacz lifaair la352c można kupić dzięki jednej z ofert na portalu ceneo. Zasadniczo jest on sprzedawany w atrakcyjnych stawkach, w stosunku do tego, co oferuje sobą ten sprzęt, zatem warto się nim zdecydowanie również choćby z tego względu zainteresować.

Zachęcamy zatem do bliższego poznania omawianego sprzętu, dzięki opracowaniu dostępnemu na stronie https://topowe-agd.pl/oczyszczacze-powietrza/lifaair-la352c/.

Kolejna mało znana opcja - warmtec ap168w

kolejnamaloznanaopcja_warmtecap168w.jpg

Oczyszczacz powietrza warmtec ap168w to chyba największe zaskoczenie niniejszego przeglądu. Dopiero dowiadując się o jego małej popularności, dotarło do nas, jak wiele konsumenci tracą w tym względzie. Postanowiliśmy więc przybliżyć i ten sprzęt.

Okazuje się bowiem, że jest to rozwiązanie deklasujące pod wieloma względami konkurencję w sposób znaczny. Pozwala bowiem na filtrację na aż 7 poziomach!

Na początek następuje filtracja typowa - mamy więc filtr wstępny (mikroporowata gąbka), filtr HEPA H13 oraz filtr węglowy. To powinniśmy znać z wielu rozwiązań na rynku, ponieważ jest to typowy zestaw filtrów. Dochodzi jednak najpierw do tego sito molekularne, które ma działać podobnie do filtra węglowego, ale dodatkowo oczyszczać cząsteczki o innej wielkości. Kolejnym poziomem filtracji jest filtr fotokatalityczny, składający się z dwutlenku tytanu oraz specjalnej gąbki. Jego zadaniem jest usuwanie z powietrza szkodliwych substancji, takich jak amoniak, siarkowodór czy formaldechyd.

Następnie następuje filtracja z wykorzystaniem promieni UV, do rozbijania DNA wirusów i bakterii, a na końcu działa jonizator, który oczyszcza powietrze z patogenów i jonów dodatnich, które nam szkodzą. W efekcie, jest to poziom filtracji niedostępny z żadnym, innym rozwiązaniem.

Jeśli chodzi o wydajność oczyszczania, to ta sięga 37,5 metra kwadratowego oczyszczanej powierzchni, dzięki czemu możemy swobodnie oczyścić naprawdę sporą powierzchnię.
ponadto oczyszczacz sam wykrywa poziom zanieczyszczenia i reaguje na nie, natychmiast uruchamiając procesy filtracji. Ponadto wbudowany jest specjalny timer czy wskaźnik zużycia filtrów, dzięki czemu można naprawdę sporo ułatwić sobie pracę z tym sprzętem, a do tego zautomatyzować większość procesów.

Dlatego opinie o warmtec ap168w wskazują na ogromną jakość tego sprzętu i jego całkiem przyzwoite możliwości. Jeśli więc szukasz czegoś naprawdę dobrego, to warto się zainteresować tym produktem. Więcej na jego temat przeczytasz też na stronie https://topowe-agd.pl/oczyszczacze-powietrza/warmtec-ap168w/.

Ostatnia propozycja - klarta forste

ostatniapropozycja_klartaforste.jpg

Ostatnią pozycją, którą się dziś zajmiemy, jest oczyszczacz powietrza klarta forste. I tutaj pierwsze, co rzuca się w oczy, jest bez wątpienia jego wygląd. Produkt ten po prostu prezentuje się ekskluzywnie, więc sprawdzi się u osób, które lubią tego typu gadżety.

Jeśli chodzi o możliwości, to mamy tutaj podejście standardowe, oparte o filtrację wstępną, węglową oraz z wykorzystaniem filtra HEPA E11. Do tego dochodzi coraz popularniejszy, ale wciąż rzadko występujący jonizator, o którego działaniu pisaliśmy w poprzednim akapicie. W efekcie, otrzymujemy oczyszczenie w jakości ponad przeciętnej.

Jego wydajność sięga 37,5 metrów kwadratowych, czyli taka sama jak w poprzednim przypadku. Gdzie zatem leży główna przewaga oczyszczacza nad konkurencją?

Jak wskazują opinie, klarta forste podchodzi do oczyszczania w sposób nadzwyczaj restrykcyjny. Jego normy uruchamiania się i oczyszczania są bardzo wysokie, co zwiększa użyteczność trybu automatycznego. Wiele osób rezygnuje z niego, ponieważ czujniki w oczyszczaczach nie są wystarczająco czułe i nie reagują odpowiednio szybko i mocno. Z tym sprzętem problem nie występuje, gdyż wręcz reaguje on często może za szybko. Taka jest jednak jego zaleta i warto z niej korzystać.

Sam oczyszczacz klarta forste na ceneo jest sprzedawany w dość atrakcyjnych warunkach. Mamy do wyboru kilka opcji kolorystycznych, więc możemy dopasować oczyszczacz pod kątem swojego wystroju mieszkania. To wszystko sprawia, że jest to sprzęt ogólnie polecany przez osoby, które z nim pracowały. Zachęcamy do dokładniejszego poznania jego możliwości, by jeszcze lepiej zrozumieć z jakiego rodzaju sprzętem mamy do czynienia. Możliwe jest to na stronie https://topowe-agd.pl/oczyszczacze-powietrza/klarta-forste/.

Wierzymy, że przybliżając te trzy, mniej popularne a bardzo dobre oczyszczacze, zwrócimy Twój wzrok ku tym propozycjom rynkowym,, bo po prostu warto!

Reklama.

Tagi: oczyszczacze powietrza   biłgoraj   czyste powietrze   zdrowie i uroda

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.219.167.194

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Ruszył "Festiwal kultur"

Ostatnie przygotowania do wdrożenia bonu turystycznego

Minister Ziobro w Biłgoraju. Mówił o Funduszu Sprawiedliwości i wyborach prezydenckich

Osuchy 1944. Droga Krzyżowa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Osuchach

Program chodnikowy powiatu biłgorajskiego

Wsparcie dla samorządów powiatu biłgorajskiego z tarczy antykryzysowej 4.0

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zaproszenie na okrągły stół

Stowarzyszenie „Dąb” w Ciosmach zaprasza na spotkanie podsumowujące projekt „W seniorach siła!”, które odbędzie...