Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Porzucił dla niej stan duchowny, po czym zdradzał ją ze staruszkami!

Dodał: red Data: 2021-11-10 13:29:55 (czytane: 2800)

Ta wstrząsająca historia wprawiła w zdumienie nie tylko Panią Małgorzatę, ale również całe jej otoczenie. W małej miejscowości na Dolnym Śląsku nikt nie spodziewał się takiego skandalu! Zwykłe życie małżeńskie okazało się tylko fasadą. Czym tak naprawdę zajmował się mąż Pani Małgorzaty podczas swoich licznych wyjazdów? Kto pomógł odkryć fakty, świadczące o Jego podwójnej moralności? Posłuchajmy historii pokrzywdzonej, która obecnie jest już po rozwodzie i samotnie wychowuje dziecko.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpol

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajReklama.

Niedostępny brunet
Znałam Go od zawsze, chodziliśmy do jednej klasy, jednak wówczas nie wykazywał zainteresowania płcią piękną. Oboje pochodzimy z małej miejscowości na Dolnym Śląsku, gdzie wszyscy wiedzą o sobie wszystko. Pewnego dnia usłyszałam, że Sławek planuje wstąpić do seminarium duchownego. Pamiętam, że bardzo źle to przyjęłam. Chyba gdzieś tam w głębi, jako nastolatka, łudziłam się, że ten cudowny chłopak w końcu mnie dostrzeże. Po szkole średniej Sławomir rzeczywiście zdecydował się wkroczyć na ścieżkę kapłaństwa, a ja ze złamanym sercem wyjechałam na studia. Przez dziewięć lat zdążyłam ukończyć wymarzony kierunek i wróciłam w rodzinne strony, gdzie pracowałam w zawodzie. Niby wszystko szło dobrze, jednak moje życie uczuciowe pozostawiało wiele do życzenia. Niekiedy mimochodem docierały do mnie jakieś zdawkowe informacje o losach księdza Sławomira - zawsze słuchałam ich ze szczególnym zainteresowaniem. W przeciągu kilku lat widziałam go tylko parę razy, głównie w święta, gdy odwiedzał rodzinę.

Łudziłam się, że to dla mnie zrzucił sutannę!
Lata mijały, a z większością szkolnych znajomych miałam jedynie wirtualny kontakt. Pewnego dnia wpadliśmy na pomysł organizacji spotkania dla naszej dawnej klasy. Jakież było moje zdumienie, gdy pojawił się na nim Sławek! Nie miał na sobie sutanny i jak na księdza, zachowywał się bardzo swobodnie. Tym razem wreszcie mnie zauważył, przegadaliśmy pół nocy. Po kilku dniach od spotkania, dostałam od niego miłą wiadomość. Od tego czasu często wymienialiśmy SMS-y. Sławomir zwierzał się, że życie księdza znacznie odbiega od jego oczekiwań. Skarżył się na skostniały system, któremu jako wikary musi być podporządkowany. Przechodził wyraźny kryzys wiary, a równocześnie coraz śmielej angażował się w naszą relację. Kolejny jego pobyt w rodzinnych stronach spędziliśmy razem. Był dla mnie opiekuńczy i czuły, ale nie przekroczył granicy dobrego smaku. Prosił o czas. Kilka miesięcy później wrócił do domu rodzinnego na stałe i zostaliśmy parą. Okres jego kapłaństwa był tematem tabu, nie chciał o tym rozmawiać, a ja cieszyłam się, że facet moich marzeń jest wreszcie mój.

prywatny_detektyw_wroclaw.jpg

Szybki ślub i pierwsze kryzysy
Nasz związek toczył się błyskawicznie, zaręczyny, ślub cywilny, ciąża... Mąż był bardzo empatyczny, jednak czasem miałam wrażenie, że nie czuje do mnie zbyt dużego pożądania. Brakowało tego ognia, a szybka ciąża sprawiła, że Sławek całkowicie zablokował się, jeśli chodzi o tematy łóżkowe. Dużo pracował, był troskliwy, ale traktował mnie niczym młodszą siostrę.
Gdzieś w połowie mojej ciąży, mąż powiedział, że musi na kilka dni wyskoczyć do parafii, w której kiedyś służył. Nieco mnie to zdziwiło. Zgrabnie wyjaśnił, że co prawda nie jest już księdzem, ale nadal jest dobrym człowiekiem. Tam zostali ludzie, którzy cenią Go i potrzebują Jego wsparcia. Nie było Go dwa dni, po których wrócił odmieniony. Zaczął się na mnie irytować za błahostki, krytykował sposób, w jaki prowadzę dom, mówił, że nie dojrzałam do macierzyństwa. Jego słowa bardzo bolały. Oddalał się coraz bardziej, a Jego wyjazdy stały się stałym elementem naszego życia. Po urodzeniu się dziecka zniknął na tydzień.

Prywatny detektyw otworzył mi oczy
Nigdy wcześniej nie korzystałam z pomocy detektywa, ale gdy świat wali się na głowę, człowiek chwyta się każdego sposobu, by sobie pomóc. Chciałam, by odnalazł męża i przywiózł go do domu. Po przejrzeniu opinii zdecydowałam się na wybór biura detektywistycznego Tajfun Group. Już wstępna konsultacja nieco podniosła mnie na duchu. Detektyw Wrocław zapewnił o dyskrecji, na czym szczególnie mi zależało. Mąż znalazł się jeszcze tego samego wieczoru. Jakby nigdy nic, wrócił sobie do domu, nie siląc się nawet na jakieś wyjaśnienia. Na szczęście mój detektyw powiedział, że warto kontynuować współpracę.

Kolejny wyjazd męża był przełomowy. Prywatny detektyw cały czas go obserwował i faktycznie, mąż zgodnie ze swoimi słowami, odwiedzał dawną parafiankę. Była to starsza, samotna kobieta. Co dziwne, przed wejściem na jej posesję, mąż założył sutannę! Cała ta maskarada na tyle zaciekawiła detektywa, że użył wszelkich swoich sposobów, by z bliska przyjrzeć się relacji mojego męża ze starszą Panią. Początkowo wydawało się, że tylko ją pociesza i wspiera na duchu, jednak nocowanie w jej domu nie było już tak niewinne.

"Próbowałem z Tobą być, ale wolę starsze"
Takie słowa usłyszałam od męża, gdy został zdemaskowany przez biuro detektywistyczne. Okazało się, że już w trakcie kapłaństwa zaczął się dobierać do starszych, samotnych i naiwnych kobiet, do których miał szczególną słabość. W obawie przed odkryciem i konsekwencjami sam porzucił stan duchowny i spróbował związku ze mną. Odszedł z kapłaństwa z dnia na dzień, jednak po czasie odnowił romanse z byłymi parafiankami. Nadal udawał przed nimi księdza.

Biuro detektywistyczne przekazało mi wszystkie dowody i informacje w możliwie delikatny sposób, jednak i tak byłam wstrząśnięta. Początkowo chciałam ukryć szczegóły mojego małżeństwa przed otoczeniem, jednak dziś wiem, że zostałam przez byłego męża wykorzystana i zmanipulowana. Dzięki dowodom tych perfidnych zdrad, uzyskałam rozwód z orzeczeniem wyłącznej winy męża.

*Artykuł sponsorowany

Zobacz także

Uwaga na spoofing!

Dodane: 2022-01-22 11:10 - Komentarze  (0)  czytane (350)

TAGI: zus biłgoraj, spoofing, zakład ubezpieczeń społecznych, oszustwoKomentarze (6)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.224.117.125

(2021-11-12 08:46:11)

Zaklasmany jakiś śmie krytykować redakcję za tekst o prawdziwej historii. Może to jakiś pedofil w sutannie udaje wzór cnót i gorszy się ujawnianiem prawdy. Oprócz przyzwoitych duchownych ,niestety są wśród nich osoby nie nadające się do tego zawodu i żadne połajanki tego nie zamaskują.

(2021-11-11 15:03:15)

Ile redakcja zainkasowała za ten artykuł WSTYD HANBA

(2021-11-10 20:01:26)

W artykule jest przykład na to, że nierzadko nieodpowiedni mężczyźni zostają duchownymi. Stąd wiele zła, zwłaszcza jak w sutannie ukrywa się pedofil, krzywdzący dzieci. We Francji Kościół wyprzedaje majątki, żeby za pozyskane w ten sposób pieniądze wypłacić wysokie odszkodowania ofiarom tych dewiantów.

ciekawy (2021-11-10 17:59:26)

A co ten artykuł sponsoruje???

(2021-11-10 17:11:08)

W artykule o byłym księdzu erotomanie. Swoją drogą celibat wprowadzony bodajże w XIII wieku jest bez sensu.

(2021-11-10 15:38:40)

Najnowszy wierszyk:

Ostatni najazd na Litwie
dedykuję Ja z nczas.com

„Biedni uchodźcy“ ścinają drzewa,
Lecz Green Peace Polska problem olewa!
„Biedni uchodźcy“ palą ogniska,
Lecz nikt z zielonych gromów nie ciska!
„Biedni uchodźcy“ rujnują Puszczę,
Lecz ekolodzy milczą… Przypuszczę,
Że ten jest powód wszystkich milczenia:
Najazd, jak kornik, Puszczę przemienia…

sponsoruje lewica itp

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Korzystne zmiany w rentach socjalnych

Maciej Miecznikowski na Kolędowaniu z Janem Pawłem II

Koncert kolęd Zespołu Communico

Gorajskie diabełki

Jest wstępny plan zagospodarowania Autodromu. Odbyły się też konsultacje

Spotkanie opłatkowe Rady Miasta Biłgoraja

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Rusza badanie kontrolne w Narodowym Spisie Powszechnym

Dziś ruszają badanie kontrolne w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań w 2021 roku. potrwają one do 24 listopada 2021...