Strona startowa

Wiadomości - Sport

Porażka MKS-u przed własną publicznością

Dodał: red Data: 2012-11-26 14:51:18 (czytane: 1589)

25 listopada 2012 roku odbył się mecz III ligi piłki ręcznej w którym MKS Biłgoraj zmierzył się z SPR Polonica Kielce. Niestety biłgorajanom nie udało się powtórzyć sukcesu z przed tygodnia i na swoim boisku przegrali spotkanie wynikiem 23:29.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgoraj

mks_bilgoraj_szczypiorniak.jpgSpotkanie było o tyle nietypowe, że pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:13 dla drużyny Kielc, która wykonała 6 rzutów karnych, a MKS tylko 2. W drugiej połowie każda z drużyn miała jeszcze po 2 szanse na zdobycie punktów z rzutów karnych.

Przez cały czas jednak drużyna Kielc utrzymywała dystans około 5 bramek przewagi nad Biłgorajem i tylko w 43 minucie MKS był blisko wyrównania tracąc 2 bramki do rywala czego niestety nie udało się utrzymać i pociągnąć dalej.

Kolejne i ostatnie spotkanie I kolejki MKS Biłgoraj rozegra na wyjeździe przeciwko drużynie Mielca.