Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Poprawnie przeprowadzona rekrutacja kluczem do sukcesu

Dodał: red Data: 2018-02-16 21:07:12 (czytane: 740)

Jeżeli posiadamy własną firmę, szybko zrozumiemy, że aby się rozwijać musimy zatrudniać nowych pracowników, którzy pozwolą skupić się nam na najważniejszych kwestiach towarzyszących prowadzeniu przedsiębiorstwa.

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, Biłgoraj

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajNaturalnym krokiem będzie rozpoczęcie rekrutacji na dane stanowisko, nieważne czy zrobimy to na własną rękę, czy przy pomocy agencji pośrednictwa pracy. Po pewnym czasie spotkamy się z odzewem i wybierzemy pierwszych kandydatów, którzy mogą stać się naszymi nowymi pracownikami. Co warto zrobić, aby upewnić się, że jest to odpowiednia osoba? Czym kierować się przy ostatecznym wyborze?

Referencje
Referencje są jednym z najbardziej wiarygodnych narzędzi weryfikacji kandydata. Warto z niego korzystać, gdyż nikt nie da nam tak ważnych informacji o tym, jak pracownik spisywał się w poprzedniej pracy. Oczywiście najlepsza sytuacja to ta, w której referencje wystawia bezpośredni przełożony, gdyż będą one cenniejsze od tych wystawianych przez współpracowników. Jeżeli odpowiednio poprowadzimy rozmowę, dowiemy się bardzo dużo o danej osobie: jej stylu pracy, sposobie współpracy i jej mocnych stronach.

rek.png

Nie ograniczajmy się
Jeżeli już podejmiemy decyzję o zaproszeniu potencjalnego pracownika na pierwsze spotkanie, powiemy wam od razu – warto nie ograniczać się do wyłącznie jednego! Pamiętajmy o tym, że kandydaci mogą być zestresowani i nie zaprezentować się najlepiej. W przypadku wieloetapowej rekrutacji będziemy mogli go lepiej poznać i przekonać się, czy naprawdę będzie on integralną częścią naszego zespołu.

Pozwólmy się wykazać
Jeżeli jesteśmy już przy samej rekrutacji, w przypadku miejsc pacy wymagających konkretnych umiejętności, warto zlecić dodatkowe zadanie, które sprawdzi je w praktyce. W zależności od stanowiska mogą się od siebie mocno różnić. Grafika możemy poprosić o stworzenie poglądowego projektu dla potencjalnego klienta, menadżera o rozwiązanie niestandardowego problemu… Wszystko zależy od naszej kreatywności!

Reklama.

Podsumowanie
Jak sami widzimy, mimo tego, że rekrutacja pracownika może być ciężka do poprawnego przeprowadzenia, możemy sobie w całkiem prosty sposób ja ułatwić. Zatrudnienie nowej osoby do naszego zespołu jest ważną decyzją. Musi ona nie tylko świetnie się do niego wpasować pod względem towarzyskim, jednak przede wszystkim musi mieć kwalifikacje dla usprawnienia naszych struktur. A sprawniej działająca firma to dobrze prosperująca firma!

Nie zwlekaj ani chwili dłużej i oddaj rekrutacje w ręce specjalistów z firmy Lobo HR https://lobohr.pl/o-nas/.

* Artykuł sponsorowany

Tagi: rekrutacja   klucz do sukcesu   praca   bilgoraj

Zobacz także

Masz pomysł na biznes? Przedstaw go i wygraj 5 tys. zł

Dodane: 2018-04-18 13:08 - Komentarze  (0)  czytane (144)

TAGI: barr s.a. biłgoraj, promocja przedsiębiorczosći, biłgoraj, biłgoraj business classKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.81.116.187

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Tragedia w Biłgoraju. Jeden 15-latek nie żyje, drugi przebywa w szpitalu (AKTUALIZACJA)

Do tragicznych wydarzeń doszło w dniu 21 listopada br. w Biłgoraju. Z wstępnych informacji wynika, że dwóch 15-latków miało zażyć nieznane substancje. W wyniku czego jeden z nich zmarł, drugi trafił do szpitala w Lublinie. -Zarządzona została sekcja zwłok, która ma dać odpowiedz na pytanie o przyczynę zgonu tego młodego człowieka - zaznacza Prokurator Rejonowy Marek Głowala. więcej»

Konkursy

BIŁGORAJ: Kabaret JURKI w Biłgoraju

bilgoraj.com.pl poleca

Historia biłgorajskiej filantropii

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej w Biłgoraju z Biłgorajskim...

Biłgoraj w latach 1918 - 2018

Dwoje biłgorajskich historyków, dr Dorota Skakuj i dr Adam Balicki...

Polityka senioralna w Biłgoraju

Według danych statystycznych podanych przez Urząd Miasta Biłgoraj,...

Sprawdź sam! Eksperymenty, nauka i dużo radości

20 mobilnych stacji badawczych i 3 edukatorów z mnóstwem zagadek...

Indeks za wyjątkowe zdjęcia

Ewelina Kowal z ZSZiO w Biłgoraju, zajęła III miejsce w IV Ogólnopolskie...

35-lecie KGW z Zastawia (FOTO)

Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, gratulacje...

Ogłoszenia