Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Poprawnie przeprowadzona rekrutacja kluczem do sukcesu

Dodał: red Data: 2018-02-16 21:07:12 (czytane: 1546)

Jeżeli posiadamy własną firmę, szybko zrozumiemy, że aby się rozwijać musimy zatrudniać nowych pracowników, którzy pozwolą skupić się nam na najważniejszych kwestiach towarzyszących prowadzeniu przedsiębiorstwa.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolNaturalnym krokiem będzie rozpoczęcie rekrutacji na dane stanowisko, nieważne czy zrobimy to na własną rękę, czy przy pomocy agencji pośrednictwa pracy. Po pewnym czasie spotkamy się z odzewem i wybierzemy pierwszych kandydatów, którzy mogą stać się naszymi nowymi pracownikami. Co warto zrobić, aby upewnić się, że jest to odpowiednia osoba? Czym kierować się przy ostatecznym wyborze?

Referencje
Referencje są jednym z najbardziej wiarygodnych narzędzi weryfikacji kandydata. Warto z niego korzystać, gdyż nikt nie da nam tak ważnych informacji o tym, jak pracownik spisywał się w poprzedniej pracy. Oczywiście najlepsza sytuacja to ta, w której referencje wystawia bezpośredni przełożony, gdyż będą one cenniejsze od tych wystawianych przez współpracowników. Jeżeli odpowiednio poprowadzimy rozmowę, dowiemy się bardzo dużo o danej osobie: jej stylu pracy, sposobie współpracy i jej mocnych stronach.

rek.png

Nie ograniczajmy się
Jeżeli już podejmiemy decyzję o zaproszeniu potencjalnego pracownika na pierwsze spotkanie, powiemy wam od razu – warto nie ograniczać się do wyłącznie jednego! Pamiętajmy o tym, że kandydaci mogą być zestresowani i nie zaprezentować się najlepiej. W przypadku wieloetapowej rekrutacji będziemy mogli go lepiej poznać i przekonać się, czy naprawdę będzie on integralną częścią naszego zespołu.

Pozwólmy się wykazać
Jeżeli jesteśmy już przy samej rekrutacji, w przypadku miejsc pacy wymagających konkretnych umiejętności, warto zlecić dodatkowe zadanie, które sprawdzi je w praktyce. W zależności od stanowiska mogą się od siebie mocno różnić. Grafika możemy poprosić o stworzenie poglądowego projektu dla potencjalnego klienta, menadżera o rozwiązanie niestandardowego problemu… Wszystko zależy od naszej kreatywności!

Reklama.

Podsumowanie
Jak sami widzimy, mimo tego, że rekrutacja pracownika może być ciężka do poprawnego przeprowadzenia, możemy sobie w całkiem prosty sposób ja ułatwić. Zatrudnienie nowej osoby do naszego zespołu jest ważną decyzją. Musi ona nie tylko świetnie się do niego wpasować pod względem towarzyskim, jednak przede wszystkim musi mieć kwalifikacje dla usprawnienia naszych struktur. A sprawniej działająca firma to dobrze prosperująca firma!

Nie zwlekaj ani chwili dłużej i oddaj rekrutacje w ręce specjalistów z firmy Lobo HR https://lobohr.pl/o-nas/.

* Artykuł sponsorowany

Tagi: rekrutacja   klucz do sukcesu   praca   bilgoraj

Zobacz także

Mieli odbierać pieniądze od oszukanych metodą „na wnuczka”. Zostali zatrzymani

Dodane: 2019-03-18 14:58 - Komentarze  (0)  czytane (270)

TAGI: zatrzymanie oszustów, policja biłgoraj, metoda na wnuczka, biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.207.146.166

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci... 76. rocznica pacyfikacji Różańca (FOTO)

18 marca 1943 roku Niemcy z pomocą ukraińskiej policji przeprowadzili...

UWAGA! Zamknięcie odcinków drogi krajowej

15 marca br. wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu...

Kongres Mediacji

W Biłgoraju trwa Kongres Mediacji Szkolnych, organizowany pod patronatem...

Pszczelarz Kozacki wyróżniony tytułem „Marka Lubelskie”

Prowadzący działalność na terenie Gminy Łukowa Pszczelarz Kozacki...

Bal sportowca (FOTO, VIDEO)

Powiatowa Gala Mistrzów Sportu, podczas której nagrodzono sportowców...

"Wyklęci" przywracani ludzkiej pamięci (FOTO, AUDIO)

Nie opłakała ich Elektra, nie pogrzebała Antygona. I będą tak przez...

Ogłoszenia