Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Policjanci spotkali się z rodzicami dzieci z Woli Dereźniańskiej

Dodał: red Data: 2018-08-17 14:28:03 (czytane: 1857)

W ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo” biłgorajscy policjanci spotkali z mieszkańcami Woli Dereźniańskiej. Głównym tematem było zjawisko cyberprzemocy i bezpieczeństwo w sieci. Mundurowi wskazywali jak bezpiecznie korzystać z Internetu.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolBiłgorajscy policjanci przez cały rok spotykają się z mieszkańcami Powiatu. Rozmawiają z dziećmi, młodzieżą, rodzicami i seniorami o zagrożeniach występujących w dzisiejszych czasach.

Funkcjonariusze z Zespołu ds. Nieletnich biłgorajskiej komendy sierżant sztabowy Waldemar Buczek, aspirant sztabowy Adam Granda oraz dzielnicowy aspirant sztabowy Mirosław Leń w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo” spotkali się z rodzicami dzieci z Woli Dereźniańskiej. -Policjanci rozmawiali o bezpieczeństwie dzieci i młodzieży podczas wakacji. Głównym tematem było zjawisko cyberprzemocy i bezpieczeństwo w sieci. Mundurowi wskazywali jak bezpiecznie korzystać z Internetu. Przestrzegali przed konsekwencjami wynikającymi z popełniania czynów zabronionych za pomocą środków przekazu. Informowali jak można uchronić się przed cyberprzemocą i gdzie szukać pomocy gdy staniemy się ofiarą takiego ataku - relacjonuje rzecznik prasowy KPP w Biłgoraju.

spotkanie_policja.jpg

Kolejnym szeroko omówionym tematem były zagrożenia związane z zażywaniem środków odurzających takich jak narkotyki lub dopalacze. Podczas spotkania nie zabrakło także pytań i wymiany poglądów.

/red./
Foto: Policja

Tagi: spotkanie profilaktyczne   policja biłgoraj   gmina biłgoraj   wola dereźniańska

Zobacz także

Zakończyli rok szkolny, wraz z nimi odeszły gimnazja (FOTO)

Dodane: 2019-06-19 23:55 - Komentarze  (0)  czytane (203)

TAGI: zakończenie roku szkolnego, gimnazjum nr 2 w biłgoraju, gimnazjum biłgoraj, oświata biłgorajKomentarze (2)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.145.45.143

123 (2018-08-18 19:23:54)

12

Klara (2018-08-18 19:20:19)

Byłam na tym spotkaniu i obiektywnie mogę powiedziec, że są oni do takich spotkan kompletnie nieprzygotowani - nie wiem w jaki sposób jest nabór do tej komórki zajmujacej sie młodzieżą, ale ci panowie mieli problem ze zrozumiałym przekazaniem treści bedacych tematem spotkania. Do tego zawsze myslałam, że mundur do czegoś zobowiazuje, ale chyba się myliłam - jedn z policjantów potraktowal to spotkanie tak jakby był na towarzyskim spotkaniu u cioci na imieninach. Wystarczy popatrzeć na zdjecie - tak sie nie zakłada nóg - widać braki w savoir-vivre.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia