Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Policjanci rywalizowali w zawodach wędkarskich

Dodał: red Data: 2013-05-24 11:39:20 (czytane: 2594)

II zawody wędkarskie policjantów odbyły się 23 maja br. w Biszczy. W rywalizacji udział wzięło 21 policjantów. Zwyciężył młodszy aspirant Jacek Ziembicki z Posterunku Policji w Tarnogrodzie.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgorajkpp_bilgoraj_1.jpgZbiornik w Biszczy był wczoraj miejscem rozgrywek policjantów - wędkarzy o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Biłgoraju. Organizatorem konkursu był Posterunek Policji w Tarnogrodzie oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Biłgoraju. Zawody odbyły się w dwóch turach łowienia gruntowego.

W zawodach wystartowało 19 policjantów i 2 emerytów policyjnych. W wędkarskich zmaganiach najlepsi okazali się reprezentanci Posterunku Policji z Tarnogrodu oraz Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju, młodszy aspirant Jacek Ziembicki, który złowił najwięcej ryb w obu turach, oraz aspirant Tomasz Bury. Uczestnicy Zawodów z rąk Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Biłgoraju nadkomisarza Artura Deryło otrzymali puchar i pamiątkowe dyplomy, ponadto najlepsi uczestnicy zawodów za osiągnięcie wyróżniających się wyników wagowych połowu, dodatkowo zostali wyróżnieni sprzętem wędkarskim.

Reklama.

KPP w Biłgoraju za pomoc w organizacji zawodów wędkarskich dziękuje Wójtowi Gminy Biszcza za udostępnienie zbiornika, Wójtowi Gminy Księżpol, Zespołowi Szkół im. Zofii Krawieckiej w Majdanie Starym, Masarni „Nieściór” w Księżpolu i Piekarni „Spustek” w Księżpolu.

/M.W./

Tagi: kpp biłgoraj   zawody wedkarskie   zbiornik biszcza   zawody wędkarskie policjantów

Zobacz także

VII Bieg Sitarski (FOTO)

Dodane: 2020-06-20 17:34 - Komentarze  (0)  czytane (1312)

TAGI: bieg sitarski, biłgoraj biega, osir biłgoraj, zawody biegoweKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.236.8.46

-????????/ (2013-05-25 12:58:24)

Przestańcie z tymi sponsorami się zadawać.

- (2013-05-24 13:13:10)

widzę, że na "bidoków" trafiło, którzy po darmowy chleb i darmową kiełbasę do masarni i do piekarni się udali. wstyd!!!

-ponton (2013-05-24 11:56:23)

ja suma a jacek okonia...

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Dokumenty dotyczące historii „Szóstki” trafiły do Biblioteki Miejskiej w Biłgoraju

Zbiory regionalne Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Biłgoraju, powiększyły się o materiały dotyczące działalności Biłgorajskiego Klubu Sportowego „Szóstka”. Dary w imieniu założyciela i prezesa Klubu przekazał Andrzej Miazga, dziennikarz sportowy, piszący artykuły o Klubie i relacje z meczów „Szóstki” w latach 2000 - 2013. więcej»

Ogłoszenia