Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Policjanci na zimowiskach rozmawiali z dziećmi i młodzieżą

Dodał: red Data: 2018-02-09 15:15:46 (czytane: 1203)

Ferie zimowe zbliżają się do końcowi. Okres dwutygodniowej przerwy w nauce był okazją do przypomnienia zasad bezpiecznego wypoczynku dla dzieci biorących udział w zimowiskach. Właśnie w trakcie takich spotkań policjanci biłgorajskiej jednostki odwiedzali dzieci i młodzież i rozmawiali o tym jak być bezpiecznym.

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, BiłgorajReklama.

Już w poniedziałek dzieci i młodzież wrócą do szkoły, rozpocznie się drugi semestr nauki roku szkolnego 2017/2018. -Okres dwutygodniowej zimowej przerwy w nauce był doskonałą okazją do przypomnienia zasad bezpiecznego wypoczynku dzieciom. Policjanci z Zespołu ds. Nieletnich, a także z wydziału biłgorajskiej drogówki odwiedzali w czasie ferii dzieci i młodzież na zorganizowanych zimowiskach. Właśnie w trakcie takich spotkań policjanci rozmawiali o tym jak być bezpiecznym podczas ferii zimowych - relacjonuje sierżant sztabowy Joanna Klimek z KPP Biłgoraj.

bezpieczne_ferie.jpg

Mundurowi przypomnieli słuchaczom zasady bezpiecznego zachowania w domu, a także podczas zabawy na świeżym powietrzu ze zwróceniem szczególnej uwagi na zagrożenie jakie towarzyszą zabawom na lodzie. Funkcjonariusze biłgorajskiej drogówki omówili z kolei zasady bezpieczeństwa na drodze i przypominali o elementach odblaskowych, które mogą uratować nas przed zdarzeniem drogowym. Podczas spotkań policjanci omówili także zagadnienie cyberprzemocy najczęściej dotykającej młodych ludzi.

/bilgoraj.com.pl/
Foto: Policja

Tagi: bezpieczne ferie   policja biłgoraj   ferie powiat biłgorajski   profilaktyka

Zobacz także

Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla uczniów „Budowlanki”

Dodane: 2018-12-18 08:45 - Komentarze  (0)  czytane (166)

TAGI: stypendia prezesa rady ministrów, budowlanka biłgoraj, zsbio biłgoraj, oświata biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.163.19.57

Silk (2018-02-10 07:49:53)

A kogo mieli zaprosić? Księdza?

j23 (2018-02-09 15:52:09)

Jak nie ma się co zaoferować młodzieży to się zaprasza policjanta.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

Badają skorupę ziemską. Te badania odczuli mieszkańcy Biłgoraja i okolic

Wstrząs, jaki w nocy z 11 na 12 września br. odczuli mieszkańcy Biłgoraja i okolic nie tylko ich zaniepokoił, ale także zaciekawił. My już rano informowaliśmy, że nie było to żadne tąpnięcie, czy trzęsienie ziemi, a skutek prac sejsmicznych. Prowadzą je specjaliści na zlecenie Polskiej Akademii Nauk. więcej»

Rekordowy XVII Dzień Jesiennego Liścia (FOTO, VIDEO)

Ponad 95 tys. zł zebrali organizatorzy XVII edycji imprezy charytatywnej pn. "Dzień Jesiennego Liścia", która odbyła się dziś w Szkole Podstawowej Nr 5 w Biłgoraju. W tym roku głównym celem wydarzenia była pomoc niepełnosprawnemu Jakubowi Brodziakowi. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia