Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Pogoda nie odstraszyła biegaczy

Dodał: red Data: 2019-10-07 16:13:26 (czytane: 1958)

Ponad 120 osób wzięło udział w Biegu Ulicznym 10-ka Po Ziemi Biłgorajskiej. Tegoroczna XXXI edycja imprezy odbyła się w niedzielę, 6 października. Pogoda nie rozpieściła uczestników niedzielnego wydarzenia - padało od rana i było dość chłodno. Deszcz przestał padać w godzinach popołudniowych i to wtedy na trasę wyruszyło najwięcej osób, które wystartowały w biegu głównym na dystansie 10 km.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajStart usytuowany był w Nadrzeczu. Zawodników obowiązywał limit czasu 80 minut. Uczestnicy wystartowali na trasę, która wiodła przez Majdan Gromadzki - Gromadę - Biłgoraj (ulicami Moniuszki - Radzięcka - Zalew "Bojary" - Moniuszki - Obwodnica Północna – Bagienna), z metą na stadionie biłgorajskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Pierwszy na mecie zameldował się Andrzej Starżyński z UMCS Lublin, drugi był Mykhaylo Iveruk (Rivne) zaś trzeci Michał Biały z Kraśnika.

10_tka_po_ziemi_bilgorajskiej.jpg

Najszybszą kobietą w kategorii OPEN była Aleksandra Jakubczak z Zamościa. Drugie miejsce zajęła Małgorzata Siembida (Ulanów), trzecie Svitlana Iveruk (Rivne). Najlepszymi z Biłgoraja okazali się Joanna Wasilewska i Andrzej Psiuk, zaś z Gminy Anna Trzeźwińska i Jakub Socha. Seniorami biegu byli Anna Bemben i Edward Król. Najmłodsi rywalizowali w Biegu Pierwszaka na dystansie 300 m oraz Biegu Przedszkolaka o długości 150 m.

Pełne wyniki >>TUTJ<<

Organizatorami wydarzenie byli: Wójt Gminy Biłgoraj, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju, LKS "Znicz" w Biłgoraju, Inicjatywa Biłgoraj Biega.

/OSiR/

Reklama.

Tagi: 10-tka po ziemi biłgorajskiej   bieg uliczny   osir biłgoraj   sport biłgoraj

Komentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.229.118.253

O a (2019-10-07 16:56:12)

Strzałka nie biegła? Lata po targach.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Podsumowanie roku 2019 w sporcie, kulturze i działalności społecznej (FOTO, WYNIKI)

Dyplomy, pamiątkowe statuetki, gratyfikacje finansowe - to nagrody i wyróżnienia, które z rąk władz Miasta Biłgoraja odebrali sportowcy, działacze sportowi, trenerzy oraz działacze kultury i działalności społecznej. W ten sposób podsumowano rok 2019 w działalności kulturalno - społeczno - sportowej. więcej»

Ogłoszenia