Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Pogoda nie odstraszyła biegaczy

Dodał: red Data: 2019-10-07 16:13:26 (czytane: 1302)

Ponad 120 osób wzięło udział w Biegu Ulicznym 10-ka Po Ziemi Biłgorajskiej. Tegoroczna XXXI edycja imprezy odbyła się w niedzielę, 6 października. Pogoda nie rozpieściła uczestników niedzielnego wydarzenia - padało od rana i było dość chłodno. Deszcz przestał padać w godzinach popołudniowych i to wtedy na trasę wyruszyło najwięcej osób, które wystartowały w biegu głównym na dystansie 10 km.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolStart usytuowany był w Nadrzeczu. Zawodników obowiązywał limit czasu 80 minut. Uczestnicy wystartowali na trasę, która wiodła przez Majdan Gromadzki - Gromadę - Biłgoraj (ulicami Moniuszki - Radzięcka - Zalew "Bojary" - Moniuszki - Obwodnica Północna – Bagienna), z metą na stadionie biłgorajskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Pierwszy na mecie zameldował się Andrzej Starżyński z UMCS Lublin, drugi był Mykhaylo Iveruk (Rivne) zaś trzeci Michał Biały z Kraśnika.

10_tka_po_ziemi_bilgorajskiej.jpg

Najszybszą kobietą w kategorii OPEN była Aleksandra Jakubczak z Zamościa. Drugie miejsce zajęła Małgorzata Siembida (Ulanów), trzecie Svitlana Iveruk (Rivne). Najlepszymi z Biłgoraja okazali się Joanna Wasilewska i Andrzej Psiuk, zaś z Gminy Anna Trzeźwińska i Jakub Socha. Seniorami biegu byli Anna Bemben i Edward Król. Najmłodsi rywalizowali w Biegu Pierwszaka na dystansie 300 m oraz Biegu Przedszkolaka o długości 150 m.

Pełne wyniki >>TUTJ<<

Organizatorami wydarzenie byli: Wójt Gminy Biłgoraj, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju, LKS "Znicz" w Biłgoraju, Inicjatywa Biłgoraj Biega.

/OSiR/

Reklama.

Tagi: 10-tka po ziemi biłgorajskiej   bieg uliczny   osir biłgoraj   sport biłgoraj

Zobacz także

Spotkanie z mistrzem i zajęcia karate w ramach programu

Dodane: 2019-10-11 17:17 - Komentarze  (0)  czytane (979)

TAGI: karate, zajecia dla dzieci, andrzej maciejewski, sportowy talentKomentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 35.175.191.168

O a (2019-10-07 16:56:12)

Strzałka nie biegła? Lata po targach.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Derby Łada 1945 Biłgoraj - Hetman Zamość. Goście wygrali 2:0 (FOTO)

Ponad tysiąc kibiców oglądało dzisiejszy mecz Łady 1945 Biłgoraj i Hetmana Zamość. Derbowe spotkanie odbyło się na stadionie przy ulicy Targowej. Mecz był kategorii podwyższonego ryzyka, stąd dodatkowe siły Policji. Ostatecznie jednak się okazało, że żaden z kibiców Hetmana na stadion nie wszedł. Kibicować swej drużynie chciało więcej osób niż biletów było dla klubu z Zamościa przewidziane. więcej»

Ogłoszenia