Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Podziękowanie dla Portalu bilgoraj.com.pl od Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie

Dodał: red Data: 2021-10-04 14:01:10 (czytane: 1115)

Portal bilgoraj.com.pl znalazł się w gronie firm i instytucji, które otrzymały specjalne podziękowanie od dyrekcji Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie. Podziękowanie jest wyrazem wdzięczności za zaangażowanie na rzecz ludzi potrzebujących, realizowane poprzez aktywna promocję idei honorowego krwiodawstwa.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajPortal bilgoraj.com.pl znalazł się w gronie takich instytucji i firm jak parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Łukowej, Rada Nadzorcza Banku Spółdzielczego w Łukowej, Gminny Ośrodek Kultury w Łukowej, Rada Gminy Łukowa, Łukowa Tobacco, Bratrol - Tomasz Pękala, Sklep Meblowy Modne Krzesła, Stacja Paliw Petrol Sp. z o.o czy Majster Skład Budowlany.

podziekowanie_dla_bilgoraj_com_pl.jpg

Wyróżnienie to okolicznościowa statuetka oraz list, w którym Małgorzata Orzeł, dyrektor RCKiK w Lublinie napisała: -Oddawanie krwi, najcenniejszego daru, jaki człowiek może podarować drugiemu człowiekowi to świadectwo altruizmu i solidarności. Państwa bezinteresowna pomoc w realizacji idei honorowego krwiodawstwa jest szlachetnym gestem niosącym nadzieję i wsparcie w najtrudniejszych chwilach życia.

Dziękujemy! bilgoraj.com.pl

Reklama.

Tagi: honorowi dawcy krwi   klub hdk łukowa   rckik w lublinie   podziękowanie dla portalu bilgoraj.com.pl

Zobacz także

Tablica upamiętniająca budynek PCK w Biłgoraju odsłonięta

Dodane: 2021-12-06 18:53 - Komentarze  (3)  czytane (596)

TAGI: budynke pck biłgoraj, polski czerwony krzyż, piotr flor, historia budynku pck w biłgorajuKomentarze (2)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.198.139.112

ciekawy (2021-10-04 18:47:05)

A jak to się ma do krwiodawstwa???

(2021-10-04 17:15:22)

Krótko wcześniej w innym wpisie poruszyłem sprawę lodowców alpejskich w oparciu o przemilczane, rzetelne i rozwalające bzdury o klimatycznej katastrofie badania glacjologów. Udowodnili oni absolutny brak podstaw straszenia nas zanikającymi lodowcami. Wykazali oni, że:

„- Na przestrzeni ostatnich 10 tys. lat przez 2/3 tego okresu lodowce w Alpach były mniejsze, powtarzam – mniejsze niż obecnie.

– Górna granica lasu w tych samych 2/3 ostatnich 10 tysiącach lat sięgała w Alpach wyżej niż obecnie, co jednoznacznie wskazuje na to, że panowały wtedy wyższe temperatury niż dzisiaj, w dobie rzekomej katastrofy klimatycznej.

– Temperatura średnia w kilku dłuższych i krótszych okresach była w ciągu ostatnich 10 tys. lat w Alpach wyższa niż obecnie.
.
– Na przestrzeni ostatnich 10 tys. lat lodowce alpejskie wielokrotnie cofały się, gdy było cieplej (i to bez antropogennego wzrostu CO2 w atmosferze), po czym rosły, gdy robiło się zimniej, grzebiąc pod sobą narosłe w międzyczasie lasy. Resztki tych lasów odnajduje właśnie profesor Patzelt, rozwalając w drzazgi bzdurną i załganą propagandę mafii klimatycznej.”

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Minister Czarnek w Biłgoraju. Szef resortu oświaty mówił o suwerenności

Dni Młodzieży Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej w Biłgoraju

500+ przechodzi od nowego roku do ZUS

Biłgorajka ty Ziemico, Ziemio ukochana

Powiatowi radni otrzymają wyższe diety

Magda Steczkowska w koncercie Moja podróż śladami JPII

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Wsiadł za kierownicę mając prawie 4 promile

41-latek kierował Fiatem mając w organizmie prawie 4 promile alkoholu. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia...