Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Podróżuj po świecie bezpiecznie

Dodał: red Data: 2018-06-15 22:24:48 (czytane: 651)

Lato to okres licznych wyjazdów i dalekich podróży. Jeśli chcesz spędzić ten czas beztrosko, pomyśl o ubezpieczeniu, które zapewni Ci bezpieczeństwo niezależnie od tego, co się wydarzy. Dobra polisa pomoże nie tylko w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń, ale nawet zapewni opiekę medyczną osobom przewlekle chorym.Reklama.

Planując podróż, nawet niedługą i niedaleką, warto zadbać o swoje bezpieczeństwo. Dobre ubezpieczenie to istotny element podróży - nie tylko zagranicznych. Polacy wciąż przywiązują do tej kwestii niewielką wagę.

Ubezpieczenie turystyczne z biura podróży

Osoby wybierające się na wczasy organizowane przez biuro podróży są objęte podstawowym ubezpieczeniem, które organizator oferuje w ramach wykupionej wycieczki. Kwoty takiej polisy są jednak zazwyczaj niskie i w niektórych przypadkach mogą się okazać niewystarczające. Dlatego zawsze warto dokładnie prześledzić ogólne warunki umowy ubezpieczenia wykupionego przez organizatora. Może się okazać, że polisa nie obejmuje pomocy lekarskiej w niektórych przypadkach, np. w razie urazów, które mogą wystąpić w trakcie uprawiania sportu. Leczenie za granicą zawsze wiąże się z wysokimi kosztami, zwłaszcza gdy konieczny okaże się pobyt w szpitalu. Jest to ważna uwaga również dla osób cierpiących na przewlekłe schorzenia. W Polsce co prawda polisy gwarantujące specjalistyczną pomoc medyczną nie są jeszcze tak popularne, jak na Zachodzie, niemniej warto się rozejrzeć za rozwiązaniem podobnym do tego, jakie w Wielkiej Brytanii oferuje pre-existing medical travel insurance. Jest to polisa dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta, proponowana przez wiele towarzystw, np. Insurance Choice. Zakres usług, który obejmuje, dokładnie odpowiada preferencjom, dzięki czemu jest to oferta „szyta na miarę”.

ubezpieczenie.jpg

Podstawowe ubezpieczenia
Aby zapewnić sobie komfort podczas podróży, z pewnością należy pamiętać o ubezpieczeniach obejmujących koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, bagaż, odpowiedzialność cywilną w życiu prywatnym oraz Assistance. W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji spędzania wolnego czasu, warto pomyśleć także o ubezpieczeniu sprzętu sportowego, fotograficznego czy o ubezpieczeniu obejmującym uprawianie sportów wysokiego ryzyka.

W Polsce wciąż niewiele mówi się o tym, że dobra polisa jest podczas podróży tak samo ważna, jak przewodnik turystyczny czy krem ochronny z filtrem. Warto wziąć tę kwestię pod uwagę dla własnego komfortu psychicznego.

* Artykuł sponsorowany

Tagi: ubezpieczenia   podróże   polisa   biłgoraj

Zobacz także

Pogrzeb Ryszarda Łuczyna

Dodane: 2019-02-18 16:24 - Komentarze  (0)  czytane (1015)

TAGI: pogrzeb, ryszard łuczyn, biłgoraj, lok biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.206.175.155

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Studniówka ZSZiO

77. rocznica powołania Armii Krajowej

Zawody w układaniu kostki Rubika

Bal gimnazjalny u św. Jadwigi

Studniówka KLO im. Papieża Jana Pawła II

O szpitalu, audycie w Starostwie Powiatowym i tzw. "programie chodnikowym"

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

3 najbardziej popularne bukiety imieninowe

Imieniny to wspaniałe święto, podczas którego spotykamy się z bliskimi i przyjaciółmi aby wspólnie obchodzić dzień naszego imienia....