Strona startowa

strona główna > Katalog Firm > Komunikacja i Transport

Rozkład Jazdy Pociągów:

TLK27100
Zamość - Zielona Góra

       

 

 Przyjazd:

 Odjazd:

 Zamość

 05:30

 

 Szczebrzeszyn

 05:59

 05:59

 Zwierzyniec

 06:08

 06:09

 Biłgoraj

 06:33

 06:33

 Stalowa Wola Centrum

 07:15

 07:16

 Stalowa Wola Rozwadów

 07:21

 07:23

 Tarnobrzeg

 07:56

 07:57

 Nowa Dęba

 08:17

 08:17

 Kolbuszowa

 08:36

 08:37

 Głogów Małopolski

 08:51

 08:52

 Rzeszów Główny

 09:03

 09:23

 Sędziszów Małopolski

 09:53

 09:53

 Ropczyce

 10:02

 10:03

 Dębica

 10:22

 10:23

 Tarnów

 10:57

 10:58

 Brzesko Okocim

 11:26

 11:27

 Bochnia

 11:39

 11:48

 Kraków Płaszów

 12:36

 12:38

 Kraków Główny

 12:47

 12:58

 Krzeszowice

 13:34

 13:35

 Trzebinia

 13:56

 14:00

 Jaworzno Szczakowa

 14:23

 14:24

 Mysłowice

 14:53

 14:54

 Katowice

 15:09

 15:14

 Zabrze

 15:39

 15:40

 Gliwice

 15:50

 15:51

 Kędzierzyn Koźle

 16:24

 16:25

 Zdzieszowice

 16:37

 16:38

 Opole Główne

 17:13

 17:15

 Brzeg

 17:40

 17:41

 Oława

 17:54

 17:55

 Wrocław Główny

 18:18

 18:21

 Brzeg Dolny

 18:59

 19:00

 Wołów

 19:08

 19:08

 Ścinawa

 19:29

 19:30

 Rudna Miasto

 19:43

 19:44

 Głogów

 20:17

 20:36

 Nowa Sól

 21:37

 21:38

 Zielona Góra

22:13



 

 

TLK72100
Zielona Góra - Zamość



 Przyjazd:

 Odjazd:

 Zielona Góra

 

 05:36

 Nowa Sól

 06:28

 06:29

 Głogów

 07:30

 07:31

 Rudna Miasto

 08:05

 08:05

 Ścinawa

 08:17

 08:18

 Wołów

 08:34

 08:34

 Brzeg Dolny

 08:45

 08:46

 Wrocław Główny

 09:19

09:22

 Oława

 09:42

09:43

 Brzeg

09:57

09:58

 Opole Główne

 09:03

 09:23

 Zdzieszowice

 09:53

 09:53

 Kędzierzyn Koźle

 10:23

 10:25

 Gliwice

 11:43

 11:44

 Zabrze

 11:55

 11:56

 Katowice

 12:22

12:27

 Mysłowice

 12:40

12:41

 Jaworzno Szczakowa

13:10

13:11

 Trzebinia

13:38

 13:39

 Krzeszowice

 14:02

 14:03

 Kraków Główny

14:38

 14:52

 Kraków Płaszów

 15:00

 15:04

 Bochnia

 15:52

 15:53

 Brzesko Okocim

 16:05

 16:05

 Tarnów

 16:37

16:38

 Dębica

 17:12

17:21

 Ropczyce

 17:40

17:40

 Sędziszów Małopolski

 17:50

 17:51

 Rzeszów Główny

 18:26

 18:46

 Głogów Małopolski

 18:57

18:58

 Kolbuszowa

 19:11

 19:11

 Nowa Dęba

 19:26

19:27

 Tarnobrzeg

 19:50

 19:51

 Stalowa Wola Rozwadów

 20:22

 20:32

 Stalowa Wola Centrum

 20:37

20:37

 Biłgoraj

21:17

 21:17

 Zwierzyniec

 21:40

21:40

 Szczebrzeszyn

 21:48

 21:49

 Zamość

22:17




 

Dni kursowania:
- codziennie
Uwagi:
Przesyłki konduktorskie za opłatą
PKP Intercity
1 kl. - obowiązek rezerwacji


Odslon: 35983Data ostatniej weryfikacji: 2013-02-20

Kategorie