Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Piłkarski Turniej Wolności zawitał do Biłgoraja

Dodał: red Data: 2021-10-07 08:48:25 (czytane: 1137)

1 października 2021 roku odbył się Piłkarski Turnieju Wolności w Biłgoraju, który odbył się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji. Tego typu turnieje odbyły się już w Tarnogrodzie i Krasnymstawie oraz w Warszawie.Organizowane są na wzór profesjonalnych imprez piłkarskich z oprawą historyczną, muzyczną, spikera oraz uroczystą ceremonią dekoracji najlepszych drużyn i zawodników. Podczas turnieju nie brakowało również atrakcji dla dzieci. Przedstawiciele Nadleśnictwa Biłgoraj nadleśniczy Andrzej Borowiec wraz Krzysztofem Gronkiem inżynierem nadzoru wzięli udział w otwarciu turnieju i ceremonii dekoracji najlepszych drużyn i zawodników.

turniej_wolnosci__1_.jpg

Współorganizatorami wydarzenia było ministerstwu sportu, wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski, a także Stowarzyszeniu "Wczoraj Dzisiaj Jutro" oraz pracownikom ministerstwa sprawiedliwości. W trakcie turnieju z ramienia nadleśnictwa została zaprezentowana wystawa leśna oraz zorganizowano konkursy dla dzieci i młodzieży z zakresu edukacji leśnej. Dodatkowo w trakcie turnieju rozdawane były sadzonki w ramach akcji "#SadziMY” prowadzonej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polski Andrzeja Dudy.

turniej_wolnosci__2_.jpg

Gwiazdą specjalną turnieju był znany wśród dzieci i młodzieży najpopularniejszy polski TikToker piłkarski Łukasz Chwieduk nazywany "Lukipoland", który zaprezentował pokazy freestyle.
W planach są dalsze turnieje na których zawodników i zawodniczki, ich opiekunów i rodziny czeka moc atrakcji.

Reklama.

Tagi: piłkarski turniej wolności   nadleśnictwo biłgoraj   osir biłgoraj   zawody sportowe

Zobacz także

Od młodzika do olimpijczyka

Dodane: 2021-10-04 08:21 - Komentarze  (0)  czytane (878)

TAGI: zawody pływackie, zawody sportowe, rwks sparta biłgoraj, sport biłgorajKomentarze (6)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.229.142.91

Mogę się założyć (2021-10-08 14:29:18)

Czyli miałem rację. Lepiej przecież nic nie robić i dbać o swoją "wolność". Przypomnę, również za pieniądze podatników. Trzeba się wziąć do roboty i zakończyć marazm tej instytucji. Powodzenia w dalszej pracy!

(2021-10-08 09:59:37)

"A mogę się założyć" jaki jest "bilans zysków i strat" (czyli co to przyniosło dzieciom: zdrowotnie, umysłowo-może podniesienie świadomości "zniewolenia"? a jaki jest finansowy i rzeczowy koszt) takiego turnieju. Poza oczywistą propagandą pewnych osób i fundacji. Bo ta "Wolność" w tytule turnieju dla dzieci to jakoś tak ...

(2021-10-08 01:30:06)

Ile sosen ścięli i sprzedali żeby znowu ocieplać wizerunek. Ten Borowiec jest popier.... Zamiast pilnować żeby zasadzili las tam gdzie go wycieli ten się pcha do dzieci. Przestań im wycinać las, to będą zdrowo oddychać i rozwijać się na chwałę Rzeczpospolitej.

(2021-10-08 01:29:10)

Ile sosen ścięli i sprzedali żeby znowu ocieplać wizerunek. Ten Borowiec jest popier.... Zamiast pilnować żeby zasadzili las tam gdzie go wycieli ten się pcha do dzieci. Przestań im wycinać las, to będą zdrowo oddychać i rozwijać się na chwałę Rzeczpospolitej.

Mogę się założyć (2021-10-07 23:04:39)

Że poprzedni komentarz napisał pracownik miejsca, gdzie odbywał się turniej

(2021-10-07 09:07:23)

A ile kosztował nas podatników ten Turniej "Wolności" dla"zniewolonych" (przez kogo?) 11 letnich dzieciaków w dzien nauki szkolnej?

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Rowerem i biegiem. W Biłgoraju trwa Cross Duathlon

Nad Zalewem Bojary w Biłgoraju trwa Biłgorajski Cross Duathlon. Na specjalnie przygotowane trasy biegowe i rowerowe wyruszyło kilkudziesięciu rowerzystów z Polski Wschodniej i Południowo Wschodniej. Organizatorem wydarzenia jest Biłgorajskie Stowarzyszenie Kolarzy "Miód Kozacki" oraz OSiR Biłgoraj. więcej»

Ogłoszenia