Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

'Piknik u Marii' (FOTO)

Dodał: red Data: 2017-06-22 11:13:02 (czytane: 1999)

W czerwcu 2017 roku odbyło się Święto Szkoły Podstawowej im. Marii Curie - Skłodowskiej w Tarnogrodzie. „Piknik u Marii” rozpoczął się na boisku szkolnym. Podczas imprezy na gości czekało wiele atrakcji.Rodzice przygotowali kiełbaskę z grilla, ciasto, herbatę i kawę, w „Zakątku Sztuki” dzieci rozwijały talent rysownika, „Poletko Doświadczeń” było wspaniałym miejscem dla obserwatorów ciekawych zjawisk chemicznych i fizycznych. W „Kąciku Malucha” przygotowane były zabawki dla najmłodszych, a dla nieco starszych niesamowitą atrakcją były „mega” bańki mydlane. Warto było odwiedzić również „Kącik Europejski”, w którym zgromadzone były informacje o projekcie Erasmus+, a także chętni mogli wziąć udział w konkursie z nagrodami. Dzięki uprzejmości Prezesa Zarządu Jednostki OSP w Tarnogrodzie oraz strażaków uczestnicy pikniku w „Punkcie Bezpieczeństwa” mogli obejrzeć nowoczesny sprzęt oraz podziwiać pokazy ratownictwa. Było też malowanie twarzy i stoisko z rękodziełem artystycznym.

swieto_szkoly_tarnogrod_2017.JPG


Na scenie natomiast na początek dzieci zaśpiewały piosenkę „W przyjaźni jest siła”. Po wystąpieniu pani dyrektor Urszuli Fedec widzowie obejrzeli scenkę o życiu i dokonaniach Marii Curie-Skłodowskiej. Kolejnym punktem był program „Kocham cię szkoło”, w którym w pięciu rundach walczyły: drużyna B czyli przedstawiciele klas „b” oraz drużyna A czyli przedstawiciele klas „a”. Zmagania konkursowe uatrakcyjniał chórek oraz „koło fortuny”. W nagrodę wszyscy członkowie obu drużyn otrzymali bilet podróżny dookoła Tarnogrodu, czyli folder questu „Poszukiwacze tarnogrodzkich skarbów”. Następnie odbył się Talent Show, podczas którego prezentowali się wokaliści, recytatorzy, muzycy oraz tancerze. Do grup tanecznych w trakcie występu przyłączali się też widzowie. Na uczniów czekały również nagrody, między innymi przekazane naszej szkole przez Firmę Model Opakowania w Biłgoraju. Piknik u Marii zakończył chórek piosenką „Kocham cię szkoło”.

/A. Kuziak/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 47

Tagi: święto szkoły   szkoła podstawowa w tarnogrodzie   gmina tarnogród   oświata biłgoraj

Zobacz także

Mikołajkowa zbiórka podsumowana. Zebrano ponad 5 tys. zł

Dodane: 2019-12-05 20:35 - Komentarze  (0)  czytane (126)

TAGI: zbiórka mikołajkowa, fundacja fundusz lokalny ziemi biłgorajskiej, stypendia, kwestaKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 100.26.176.182

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Minister zdrowia z wizytą w Medycznym Studium Zawodowym w Biłgoraju (FOTO)

Szkołę Policealną - Medyczne Studium Zawodowe w Biłgoraju odwiedził wczoraj minister zdrowia, Łukasz Szumowski. Spotkał się z kadrą pedagogiczną i słuchaczami placówki oraz zwiedził pracownie szkoły. Była to także okazja do dyskusji nad stanem kształćenia zawodowego w branżach ochrony zdrowia oraz nad sytuacją opieki zdrowia w Polsce i planowanymi działaniami w tym sektorze. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia