Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Piękno przyrody, przelane na papier...

Dodał: red Data: 2018-06-28 12:16:29 (czytane: 1217)

W MDK im. Heleny Stadnickiej w Radomiu odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień laureatom IX Ogólnopolskiego Biennale Plastyczno - Fotograficznego Dzieci i Młodzieży zatytułowanego „Przyroda”. Wśród wyróżnionych znalazły się cztery wychowanki MDK w Biłgoraju uczęszczające na zajęcia do pracowni plastycznej "Tęczowa Malarnia".

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, BiłgorajReklama.

Jury IX Biennale „Przyroda” pod przewodnictwem Jana Andrzeja Jasińskiego - artysty plastyka, Kuratora Biennale przejrzało i oceniło 1 245 prac plastycznych i fotograficznych nadesłanych z 86 ośrodków kultury. W dziedzinie plastyki Jury Biennale przyznało 11 nagród i 8 wyróżnień, zaś do wystawy łącznie zakwalifikowano 153 prace.

wyroznienie_martyna_mendyk.jpg

Martyna Mendyk - za przepiękną, barwną pracę przedstawiającą kameleona - otrzymała jedno z ośmiu wyróżnień. W wystawie pokonkursowej można jeszcze zobaczyć prace trzech dziewcząt pracujących w pracowni plastycznej Tęczowa Malarnia, nad którymi opiekę artystyczną nad laureatkami sprawuje Anna Świca. W dynamicznej kompozycji Ewa Król namalowała zrywające się do lotu żurawie, Marta Sołoducha przedstawiła podwodny świat ryb, zaś Anna Pędziwiatr na swoim obrazie ukazała różnorodność i wielobarwność ptaków - malując pastelami pawia, koguta i gęsi. Gratulacje!

/red./

Tagi: tęczowa malarnia   mdk biłgoraj   konkurs plastyczny   anna świca

Zobacz także

Szkoła w Różańcu Pierwszym będzie zlikwidowana

Dodane: 2019-02-15 16:45 - Komentarze  (13)  czytane (1147)

TAGI: gmina tarnogród, oświata, likwidacja szkoły w różańcu pierwszym, różaniec pierwszyKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.80.60.248

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia