Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

PGE - sponsorem biłgorajskiego sportu

Dodał: red Data: 2018-12-20 08:01:37 (czytane: 1918)

PGE Polska Grupa Energetyczna od wielu lat wspiera polską kulturę i sport. W tym roku firma inwestowała swoje środki również w aktywność fizyczną dzieci z Biłgoraja i Regionu.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajReklama.

Dzięki wsparciu PGE Polskiej Grupy Energetycznej w tym roku zrealizowano trzy duże projekty promujące aktywność fizyczną i sport wśród dzieci i młodzieży z Biłgoraja, powiatu biłgorajskiego i województwa lubelskiego. Organizatorem wydarzeń był klub sportowy Łada 1945 Biłgoraj.

pge_sponsor_lada_bilgoraj__1_.jpg

-W 2018 r. dzięki wsparciu PGE udało nam się przygotować i przeprowadzić trzy znaczące imprezy sportowe. Pierwszym z nich był finał projektu „Łada Junior Camp”, w ramach którego wspólnie z trenerami i zawodnikami jeździliśmy po powiecie, by szkolić dzieci z mniejszych miejscowości, a potem zaprosiliśmy wszystkich do rozegrania wspólnego meczu na głównej płycie stadionu OSiR w Biłgoraju - mówi członek zarządu Łady 1945 Biłgoraj, Mariusz Polowy.

pge_sponsor_lada_bilgoraj__2_.jpg

Kolejną imprezą był międzywojewódzki turniej juniorów „Łada Cup 2018” rozegrany na obiektach OSiRu, którego koordynatorem był trener juniorów starszych Łady, Krzysztof Pardo. Trzecie wydarzenie miało miejsce 8 grudnia. Był to zrealizowany już trzeci raz turniej „Liga Mistrzów Przedszkolaka”, w którym wzięły udział drużyny z przedszkoli z Biłgoraja, gminy Biłgoraj i powiatu biłgorajskiego. Łącznie we wszystkich imprezach wzięło udział ponad 240 osób. -Nasze tegoroczne inicjatywy odbywały się dla uczczenia 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy w ten sposób dołączyć do wielkiego ogólnopolskiego świętowania - dodaje Polowy.

pge_sponsor_lada_bilgoraj__3_.jpg

W realizację wydarzeń zaangażowani byli trenerzy i piłkarze wszystkich grup prowadzonych przez klub sportowy Łada 1945 Biłgoraj. -Wszystkie te turnieje zorganizowane zostały po to, by rozwijać wśród dzieci i młodzieży miłość do sportu, odciągnąć ich od komputerów i zachęcić do podejmowania aktywności fizycznej, a także, by integrować lokalne środowisko sportowe i podnosić jakość szkolenia. Cele zostały osiągnięte, a nasze imprezy dzięki wsparciu sponsorów, w szczególności sponsora głównego oraz Poseł na Sejm RP Agaty Borowiec cieszyły się sporym zainteresowaniem i były atrakcyjne. Dziękujemy za tę współpracę i za zaufanie do naszego klubu - informuje wiceprezes Łady 1945 Biłgoraj, Jarosław Rorata.

pge_sponsor_lada_bilgoraj__4_.jpg

Z PGE Polską Grupą Energetyczną klub sportowy Łada 1945 Biłgoraj współpracuje od dwóch lat. W tym czasie udało się przeprowadzić szereg inicjatyw popularyzujących piłkę nożną w całym regionie.

/red./

Tagi: łada biłgoraj   sport biłgoraj   pge polska grupa energetyczna   mecenas sportu

Zobacz także

Podsumowania Roku Sportowego w Powiecie Biłgorajskim (WYNIKI)

Dodane: 2019-06-14 14:44 - Komentarze  (18)  czytane (2016)

TAGI: podsumowanie sportu szkolnego, powiat biłgorajski, stowarzyszenie sportu szkolnego, sport biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.145.45.143

więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Ogłoszenia