Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Patrz w lusterka. Motocykliści są wszędzie (FOTO)

Dodał: red Data: 2019-04-13 16:40:58 (czytane: 2550)

Wspólna akcja policjantów i motocyklistów "Patrz w lusterka. Motocykle są wszędzie" odbyła się w Biłgoraju. Działania prewencyjno - informacyjne prowadzone były w ramach ogólnopolskich działań realizowanych przez Polski Ruch Motocyklowy.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolAkcja odbyła się dziś na drogach Biłgoraja. policjanci z Komendy powiatowej Policji zatrzymywali do kontroli samochody, motocykliści z KMM "Cygnus" Biłgoraj rozdawali naklejki i ulotki. Funkcjonariusze przypominali, że motocykliści powrócili na drogi po przerwie zimowej. -Należy przy wykonaniu każdego manewru dobrze się rozejrzeć i patrzeć w lusterka. Niezwykle ważne jest to w trakcie zmiany pasa ruchu lub wyprzedzania. Podczas akcji o tym właśnie rozmawiamy z kierującymi. to jest bardzo ważne byśmy zachowali szczególna ostrożność - przyznaje sierżant sztabowy Krzysztof Szabat z biłgorajskiej drogówki.

patrz_w_lusterka.JPG

Motocykle poruszają się z duża szybkością i są słabiej widoczne niż auta. Wystarczy spojrzeć w lusterko i się upewnić czy droga jest wolna, by uratować czyjeś życie. -Co roku spotykamy się w kwietniu i przypominamy, że motocykliści wrócili na drogi. Czasem od tragedii dzielą nas ułamki sekund. teraz jest bardzo dużo motocykli, technika idzie do przodu, motocykle są coraz szybsze, kierowcy są coraz młodsi, często bez koniecznego doświadczenia. Trzeba na nich zwracać uwagę, bo nie wiadomo co im strzeli do głowy. Musimy mieć ograniczone zaufanie. Wszyscy jesteśmy uczestnikami ruchu drogowego i musimy o siebie o bezpieczeństwo własne ale i innych - mówi prezydent KMM Cygnus Biłgoraj, Robert Kołodziejczyk.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 29

Tagi: patrz w lusterka motocykle są wszędzie   biłgoraj motocykliści   kontrole policyjne   kmm cygnus biłgoraj

Zobacz także

Nawet nie zauważył, że policjanci chcieli go zatrzymać do kontroli

Dodane: 2019-06-15 20:40 - Komentarze  (0)  czytane (495)

TAGI: pijany kierowca, gmina biłgoraj, policja biłgoraj, kontrola drogowaKomentarze (7)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.84.130.252

Czytelnik (2019-04-14 18:45:08)

chcę przypomnieć że motocyklistę też obowiązują przepisy ruchu drogowego, jeździjcie zgodnie z przepisami a nie pchacie się w każdą "dziurę" nie wspomnę o prędkości, hasło "Patrz w lusterka" żeby wszyscy na was uważali jest trochę nie na miejscu, wszyscy przestrzegajmy przepisów ruchu drogowego to będzie bezpieczniej

galon (2019-04-14 15:19:35)

a co tam robią Anytek Ś. i BETHOWEN :-)))

tak (2019-04-14 09:37:29)

Czyli jak widać białe czapki dysponują czasem żeby zadowolić kilku motorowerzystów ale żeby zrobić porządek ze źle parkującymi to już czasu nie ma.

hje, hje, hje (2019-04-14 07:12:21)

Raczej jak "ciury"... :)

olo (2019-04-13 21:27:37)

Wyglądają w tych skórach jak giermkowie z pod Grunwaldu

/// (2019-04-13 18:34:12)

Kierowcy zawsze patrzą w lusterka.Niech motocykliści dostosują się do zasad i przepisów panujących na drogach to może wtedy będzie mniej tragedii.

dziadek (2019-04-13 18:13:33)

Ciekawy powód zatrzymania

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Diagnostyka i warsztaty

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

Będzie remont drogi W835 Biłgoraj - Tarnogród - granica Województwa Lubelskiego

Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubelskiego, Michał Mulawa informuje, że jeszcze w tym roku ma zostać ogłoszony przetarg na remont i modernizację drogi wojewódzkiej Nr 835 od Biłgoraja do granicy Województwa Lubelskiego. -Zdecydowanie przyśpieszamy z tą oczekiwaną i ważną dla Lubelszczyzny inwestycją - podkreśla. więcej»

Ogłoszenia