Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

'Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie' (FOTO)

Dodał: red Data: 2018-04-07 16:50:27 (czytane: 2624)

Po raz drugi w Biłgoraju, a po raz ósmy w całej Polsce odbyła się dziś akcja "Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie", polegająca na spotkaniu motocyklistów z kierowcami aut i zachęcie do kulturalnej i bezpiecznej jazdy oraz zwracania szczególnej uwagi na jednoślady.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajOrganizatorem ogólnopolskiej akcji jest Polski Ruch Motocyklowy. U nas w akcję włączyli się motocykliście z Klubu Miłośników Motocykli "Cygnus Biłgoraj" i funkcjonariusze Komendy powiatowej Policji w Biłgoraju. -Akcja ma na celu ograniczenie liczby tragicznych zdarzeń z udziałem jednośladów. W ubiegłym roku dzięki akcjom prowadzonym przez kluby motocyklowe i Policję, udało się zmniejszy liczbę ofiar wypadków wśród motocyklistów o 15%. Dla miłośników motocykli rozpoczyna się właśnie sezon, chcemy więc zwrócić uwagę kierowców, że jesteśmy także ucakzestnikami ruchu drogowego, tylko mniej chronionymi, bo nie mamy poduszek powietrznych i karoserii - zaznacza Marek Godziszewski prezydent KMM "Cygnus Biłgoraj".

patrz_w_lusterka.JPG

Motocykliści wspólnie z policjantami rozdawali kierowcom naklejki i ulotki, rozmawiali z nimi także o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i zwracaniu szczególnej uwagi na jednoślady. -My nikogo nie chcemy przestrzega, nawiązujemy do tego, że wszyscy jesteśmy użytkownikami dróg. Wzajemny szacunek i większa uwaga to bezpieczeństwo nas wszystkich - dodaje Tomasz Hałasa. Podczas dzisiejszej akcji policjanci i motocykliści rozdali dziesiątki ulotek i naklejek oraz odbyli rozmowy z kierowcami, często wymieniając się uwagami i spostrzeżeniami na temat uczestnictwa w ruchu drogowym.

Reklama.

Klub Miłośników Motocykli "Cygnus" w Biłgoraju został utworzony z inicjatywy osób mających podobne poglądy i zamiłowania oraz kochających motocykle. -Cenimy przyjaźń, braterstwo i szacunek. Nasze działania to inicjatywy na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym, doskonalenie jazdy motocyklem, szkolenia z dziedziny ratownictwa drogowego i pierwsze pomocy oraz propagowanie turystyki motocyklowej - przyznaje Wacław Mazurek wiceprezydent Klubu.

/bilgoraj.com.pl/

Zdjęć w galerii: 28

Tagi: patrz w lusteka motocykle sa wszędzie   motocykliści biłgoraj   kmm cygnus biłgoraj   policja biłgoraj

Zobacz także

Zablokowana droga wojewódzka Biłgoraj - Tarnogród (AKTUALIZACJA)

Dodane: 2018-11-28 18:37 - Komentarze  (1)  czytane (3193)

TAGI: wypadek drogowy, policja biłgoraj, droga wojewodzka nr 835, gmina tarnogródKomentarze (4)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 52.91.245.237

,,, (2018-04-09 14:25:05)

Patrz w lusterka - samochody są wszedzie!!!!!

Takie spotkania to róbcie częściej (2018-04-09 12:00:52)

ze swoimi kumplami motocyklistami i ich przekonajcie do "kulturalnej i bezpiecznej jazdy". Wczoraj w Woli za torami (znak stop. zakręt, podwójna ciągła i pod górkę)) taki "kulturalny" mijał mnie i cztery inne samochody z prędkością chyba ze 200/h. LEWYM PASEM! A to co wyprawiacie na "obwodnicy północnej" to proszenie się o następny huczny pogrzeb "fana 2 kółęk".

tak (2018-04-07 17:56:39)

i zachęcie do kulturalnej i bezpiecznej akcji oraz zwracania szczególnej uwagi na jednoślady.I 50 tysiecy razy po Kosciuszki bez tlumika wy motozyeby. a policja bezradna bo bez mierników glośności.Jak macie za duzo paliwa tuy na A4 wypierniczac a nie ludziom zycie umilac .Pies was ....

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Diagnostyka i warsztaty

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

Reprezentanci Ziemi Biłgorajskiej na XII Edycji 'Złombol 2018'

Informujemy, że w XII Edycji "Złombol 2018", którego w tym roku metą jest Grecja, bierze udział 6-osobowa reprezentacja z Biłgoraja. Reprezentantami Ziemi Biłgorajskiej w tej imprezie są Jakub Gąsiorowski, Michał Gąsiorowski, Marcin Bełżek, Bartłomiej Mazur, Grzegorz Różański, Marcin Zawadzki (wśród których są członkowie Automobilklubu Biłgorajskiego). więcej»

Ogłoszenia