Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Oświadczenie biłgorajskiego szpitala w związku z potwierdzeniem przypadków koronawirusa wśród personelu

Dodał: red Data: 2020-05-30 16:52:10 (czytane: 2107)

Dyrektor Arion Szpitale Sp. z o. o. Zespół Opieki Zdrowotnej Tomasz Kwiatkowski oraz syndyk Leszek Jarosz, podpisali się pod specjalnym oświadczeniem. Dotyczy ona potwierdzonych przypadków koronawirusa wśród personelu szpitala i działalności placówki.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajW związku z planowanym wznowieniem przyjmowania pacjentów do szpitala w Biłgoraju, dyrekcja wraz z organem zarządzającym podjęli decyzję o przeprowadzeniu badań wśród wszystkich osób pracujących w szpitalu. Arion Szpitale Sp z o. o. w upadłości potwierdza, że cały personel szpitala w Biłgoraju został poddany testom na obecność wirusa SARS-CoV-2. Wykonano w sumie 460 testów z czego u 6 osób wynik badania był pozytywny. Z informacji posiadanych przez dyrekcję szpitala wynika, że u osób zakażonych nie obserwuje się żadnych objawów chorobowych. Zostały objęte kwarantanną. Osoby te pracowały w różnych komórkach organizacyjnych. Wszystkie pozostały osoby pracujące w szpitalu uzyskały wynik negatywny na obecność wirusa SARS-CoV-2.

oswiadczenie_koronawirus.jpg

Osoby, które miały kontakt z zakażonymi objęte zostały kwarantanną, mimo posiadania ujemnego wyniku do czasu powtórnego wykonania badania. W chwili obecnej są wykonywane badania pacjentom w oddziałach: chirurgii, ortopedii i chorób wewnętrznych.

Czytaj także: Urząd Wojewódzki o przypadkach koronawirusa w biłgorajskim szpitalu

Do czasu przebadania wszystkich pacjentów i odkażenia pomieszczeń, szpital nie będzie realizował nowych przyjęć na oddziały. Poradnie i Izby Przyjęć funkcjonują normalnie, ponieważ wszystkie osoby tam pracujące są zdrowe i nie stanowią zagrożenia dla pacjentów.

Reklama.

Tagi: koronawirus   oświadczenie szpitala   szpital w biłgoraju   zakażenie wśród personelu szpitala

Zobacz także

Na terenie województwa lubelskiego potwierdzono badaniami laboratoryjnymi 812 przypadków zakażenia koronawirusem

Dodane: 2020-07-12 20:30 - Komentarze  (3)  czytane (7058)

TAGI: koronawirus, biłgoraj, powiat biłgorajski, covid-19Komentarze (4)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.226.97.214

miś (2020-05-31 10:56:44)

Bardzo ciekawe, ile ludzi "przechodzi" zawał serca w domu i takie tam, bo szpital nie przyjmuje.

pacjentka (2020-05-30 19:41:20)

Ratownicy byli przebadani jako pierwsi. Za ich pracę, poświęcenie i narażanie zdrowia i życia powinniśmy im dziękować codzienni!!!

(2020-05-30 18:39:09)

Zakażeni to pracownicy różnych komórek... ciekawe ile z tych osób miało kontakt z pacjentami choćby w rejestracji czy robiąc badania. Co dalej? Szpital zamknięty więc powoli spełnia się czarny scenariusz... szpitala w Biłgoraju nie będzie.

(2020-05-30 17:39:20)

Panowie twierdzą że cały personel został przebadany czy ratownicy również oni również byli przebadani a pracują dla szpitala?

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Minister Ziobro w Biłgoraju. Mówił o Funduszu Sprawiedliwości i wyborach prezydenckich

Osuchy 1944. Droga Krzyżowa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Osuchach

Program chodnikowy powiatu biłgorajskiego

Wsparcie dla samorządów powiatu biłgorajskiego z tarczy antykryzysowej 4.0

Raport o stanie powiatu biłgorajskiego za 2019 rok

#ChalengePomagam biłgorajskich krwiodawców

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Rekrutacja do szkoły muzycznej w Biłgoraju

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Biłgoraju ogłasza zapisy na rok szkolny 2020/2021 dla kandydatów w wieku 7 - 16 lat. Karta...