Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Opłatek członków i sympatyków 'Solidarności' (FOTO)

Dodał: red Data: 2018-01-26 20:58:50 (czytane: 2278)

Członkowie i sympatycy "Solidarności", spotkali się na spotkaniu opłatkowym. Rozpoczęło się ono Mszą świętą, a dalsza część odbyła się w Szkole Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju. Obok lokalnych działaczy "Solidarności" uczestniczył w nim senator Jerzy Chróścikowski i członkowie władz "Solidarności" Regionu Środkowowschodniego.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolŁącznie w spotkaniu uczestniczyło kilkadziesiąt osób. A, zgodnie z tradycją rozpoczęła je Msza święta. Tegorocznej Eucharystii sprawowanej w kościele parafialnym Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju, w intencji członków "Solidarności" przewodniczył ks. Krzysztof Portka. -W czasie tej Mszy świętej modlimy się m. in. w intencji członków NSZZ "Solidarność" ich członków i najbliższych o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski. Chcemy także prosić o to by ideały solidarnościowe były nieustannie żywe w naszym społeczeństwie. Prośmy by te wartości były wcielane w życie - mówił ks. Portka. We Mszy świętej uczestniczył także poczet sztandarowy "Solidarności", a członkowie związku włączyli się czynnie w Eucharystię czytając Liturgię Słowa i modlitwę wiernych.

krzysztof_portka.JPG

Drugą część spotkania - w Szkole Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju - rozpoczął Zbigniew Ryba. Przywitał on zebranych i mówił o zaplanowanych działaniach. Głos zabrał także senator Jerzy Chróścikowski. -Dobra zmiana jest w Polsce wprowadzana, zmieniamy podejście państwa do Polaków. Nie jet tak źle jak przedstawią to niektóre media. Zmiany są wyraźne, to kosztuje wiele wyrzeczeń i trudu oraz siły. Potrzebne jest wsparcie, które otrzymujemy od Was. Czujemy to wsparcie i o nie prosimy. To co realizujemy to wykonanie planu wyborczego, który uzyskał aprobatę społeczeństwa. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się zrobić wiele rzeczy dobrych. Korzystając z okazji pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze noworoczne życzenia. Szczęść Boże - mówił senator PiS.

oplatek_solidarnosci.JPG

"Solidarność" ma się czym pochwalić. W 2017 roku dzięki m. in. ich zabiegom rząd Zjednoczonej Prawicy wspólnie z Prezydentem RP obniżyli wiek emerytalny. Wprowadzono także ustawę ograniczającą handel w niedzielę, z docelowym założeniem zakazu handlu w niedzielę. -Obecny rok jest rokiem szczególnym, chcemy na wyższy poziom przenieść dialog społeczny, liczymy także na to, że społeczeństwo widząc nasze sukcesy i determinacje w realizacji postulatów będą do nas się dołączać. Takie spotkanie jak to dzisiejsze jest szczególne. Mamy możliwość spotkać się z młodymi członkami naszego Związku, ale także z tymi, którzy pod "Solidarność" kładli podwaliny. Jest to okazja, by podsumować miniony rok i życzyć sobie sukcesów i łask Bożych na Nowy Rok - przyznaje Marek Wątorski zastępca Przewodniczącego i skarbnik ZR NSZZ "Solidarność" Regionu Środkowowschodniego.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 51

Tagi: nszz solidarność   spotkanie opłatkowe   solidarność biłgoraj   zbigniew ryba

Zobacz także

Święto strażaków (FOTO)

Dodane: 2018-05-25 16:09 - Komentarze  (1)  czytane (1226)

TAGI: dzień strażaka, święto strażaków, kp psp biłgoraj, straż pożarna biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.159.94.253

Jan (2018-01-28 16:40:45)

sam trafił na śmietnik historii więc używa sobie na innych

patrzę i nie widzę człowieka co startował (2018-01-27 19:39:26)

z listy wyborczej Rosłana a teraz lata po pisowskich opłatkach

(2018-01-27 13:44:02)

To związek zawodowy czy członkowie PIS?

ciekawy (2018-01-27 13:21:36)

To "Solidarność" ma jeszcze sympatyków?

Nietyklani (2018-01-27 08:00:11)

Niektórzy nauczyciele z Solidarności zabezpieczyli się przed zwolnieniem z pracy w związku z reformą oświaty. Przedłożyli dyrektorom szkół listy o tym, że są chronieni ponieważ pełnią ważne funkcje związkowe !
Gdzie ONI są ???

(2018-01-27 07:40:10)

Gdzie się zagubił zawzięty działacz Andrzej D. z Tarnogrodu i Pani Maria była kierowniczka wielbicielka słynnego na cały kraj posła ?

(2018-01-27 07:03:11)

Grabias zaopiekuj się Rodziną....

(2018-01-26 22:45:32)

cieniutko panie Ryba cieniutko

Rekordzista (2018-01-26 21:41:55)

Który to opłatek Paski tego z Krus ? Bije rekordy?

Łukasz (2018-01-26 21:16:48)

... no i masz opłatek i jemy dalej ... Henryk PASKA rekordzistą bo to już 12 opłatek i jeszcze się nie najadł

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Spotkanie z wiceministrem sprawiedliwości (FOTO, VIDEO)

Mieszkańcy Powiatu Biłgorajskiego spotkali się z wiceministrem sprawiedliwości. W Szkole Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju na konferencji z Michałem Wójcikiem zgromadziło się kilkadziesiąt osób. Rozmawiano o reformie wymiar sprawiedliwości w Polsce. Spotkanie zorganizowało biuro poselskie poseł Agaty Borowiec. więcej»

W Biłgoraju wydaje się miliony na alkohol

A dokładniej, dziesiątki milionów złotych. Tak wynika ze statystyk, jakie posiada Urząd Miasta Biłgoraj. Tylko w 2017 roku w Mieście Biłgoraj kupiono alkohol za kwotę blisko 27 mln zł... to więcej niż samorząd wydaje na inwestycje, licząc razem środki własne budżetu i środki zewnętrzne. więcej»

Konkursy

BIŁGORAJ: Kabaret JURKI w Biłgoraju

bilgoraj.com.pl poleca

Święto strażaków (FOTO)

W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju...

Posłowie Platformy Obywatelskiej w Biłgoraju

Z mieszkańcami Ziemi Biłgorajskiej, w Biłgorajskim Centrum Kultury...

Czy naprawdę jesteśmy inni? (FOTO)

"Śmiejcie się z nami, a nie z nas", "Mamy prawo żyć godnie",...

Opaski ratujące życie dla mieszkańców Biłgoraja

Władze Miasta Biłgoraj chcą, by opaski ratujące życie trafiły...

75. rocznica pacyfikacji Szarajówki (FOTO)

Kilkaset osób oddało dziś cześć i honor pomordowanym przez Niemców...

Przedszkolaki na scenie (VIDEO)

XV Międzyprzedszkoly Festiwal Piosenki Dziecięcej, odbył się w maju...

Ogłoszenia