Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Olimpiada Teologii Katolickiej

Dodał: red Data: 2021-01-05 11:32:32 (czytane: 1396)

Do etapu diecezjalnego XXXI Ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej zakwalifikowali się uczniowie I LO im. ONZ w Biłgoraju.

Usługi fotograficzne Foto-Mikado Marek Ziemichód
www.fotografiaslubnabilgoraj.pl,fotografia ślubna, fotograf ślubny, zdjęcia Biłgoraj, reportaż, fotografia portretowa, studyjna, fotomikado, Ziemichód, fotograf Lublin, zdjęcia plenerowe, fotograf na wesele, fotograf lubelskie, fotograf podkarpackie

ul. Narutowicza 88 a. 23-400, Biłgoraj

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajSą to  Patrycja Pintal z klasy 1C, Katarzyna Granda i Sylwia Szlachta z klasy 2G - opiekun Małgorzata Polańska; Beniamin Gleń z klasy 1B - opiekun Grażyna Skakuj oraz Bruno Wojciech Gleń z klasy 1G - opiekun ks. Artur Schodziński.

olimpiada_wiedzy_biblijnej.JPG

Olimpiada Teologii Katolickiej kontynuuje tradycje dotychczasowej Olimpiady Wiedzy Religijnej, organizowanej przez Komisję Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski oraz poprzednich edycji Olimpiady Teologii Katolickiej, organizowanych przez Warszawskie Towarzystwo Teologiczne im. bł. ks. Romana Archutowskiego. Cele Olimpiady jest zainteresowanie uczniów wiedzą religijną; rozszerzanie współdziałania nauczycieli religii w kształceniu młodzieży uzdolnionej; kształtowanie umiejętności samodzielnego zdobywania i rozszerzania wiedzy religijnej oraz stworzenie młodzieży możliwości szlachetnego współzawodnictwa w rozwijaniu swoich uzdolnień, a nauczycielom - warunków twórczej pracy z młodzieżą.

/red./

Reklama.

Tagi: olimpiada wiedzy teologicznej   i lo im.onz   oświata biłgoraj   religia

Zobacz także

Nie żyje Tadeusz Tujaka

Dodane: 2021-03-04 09:59 - Komentarze  (4)  czytane (2485)

TAGI: zmarł tadeusz tujaka, zmarł były dyrektor trójki, szkoła podstawowa nr 3 w biłgoraju, tadeusz tujaka biłgorajKomentarze (2)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.237.97.64

czytaj ze zrozumieniem..... (2021-01-05 18:02:02)

w roku 2021 matura z chrześcijan izmu lub jak kto wolo katolicyzmu .i ne zapomnijcie o 1% dla spermisty rydzyka

(2021-01-05 14:52:19)

Świat jest kontrolowany przez satanistyczny kult ludzi określających siebie mianem „Oświeconych”. Kontrola ta jest sprawowana za pośrednictwem systemu bankowego. Osoby wysoko postawione, które odmówią podporządkowania się, będą odrzucone i prześladowane, spójrzcie tylko na całą kampanię medialną wymierzoną w Donalda Trumpa. Ponad to już dziś mówi się o licznych ograniczeniach medycznych dla osób nie zaszczepionych. W Polsce minister zdrowia Adam Niedzielski oficjalnie ogłosił, że wraz ze swoim sztabem specjalistów rozważa taką opcję. To się wielu osobom w głowie nie mieści, ale to się dzieje.

Tak, więc najpierw maska, potem szczepionka, potem paszport zdrowotny. Nonkonformiści zostaną wykluczeni w taki sam sposób, jak w Chinach. I teraz ważna kwestia, otóż maski są znakiem rozpoznawczym satanizmu. Satanizm dehumanizuje nas, niszcząc naszą rodzinę, rasę, tożsamość narodową i religijną. Program satanistyczny jest jasny: traktować zwykłych obywateli, którzy nie podporządkują się jak pandemię.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia