Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Ola Bełz stypendystką Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci

Dodał: red Data: 2017-10-17 14:17:52 (czytane: 1358)

Aleksandra Bełz, uczennica II klasy I LO im. ONZ w Biłgoraju o profilu prawniczym została stypendystką Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci. Zakwalifikowała się do tego grona ze względu na swoje uzdolnienia oraz sukcesy w konkursach i olimpiadach historycznych, do których przygotowuje się pod kierunkiem Renaty Krzesińskiej.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpol

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, BiłgorajNominacja zostanie wręczona uczennicy 29 października 2017 roku na Zamku Królewskim w Warszawie. Warto dodać, że w klasie pierwszej Aleksandra była stypendystką Fundacji im. profesora Geremka. Celem Funduszu na rzecz Dzieci jest pomoc w rozwoju zainteresowań wybitnie utalentowanym uczniom, mającym znaczące osiągnięcia i chcącym pracować nad swoim rozwojem. Fundusz zapewnia bezpłatny udział w zajęciach prowadzonych przez pracowników wyższych uczelni i instytutów Polskiej Akademii Nauk m. in.: obozach naukowych, seminariach, warsztatach, koncertach i wystawach. Pomaga też finansowo stypendystom w realizacji własnych projektów.

aleksandra_belz_bilgoraj.jpg

Program, choć obejmuje wiele różnych działań, służy głównie jednemu celowi - stworzeniu młodym ludziom warunków, w których będą mogli rozwinąć swój talent na miarę ponadprzeciętnych możliwości. Aleksandra Bełz jest kolejnym stypendystą Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci z I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju.

/ZSO/

Reklama.

Tagi: aleksandra bełz   i lo im. onz w biłgoraju   krajowy fundusz na rzecz dzieci   oświata biłgoraj

Zobacz także

Biłgoraj Business Class. Pilotażowy program podsumowany (FOTO)

Dodane: 2018-06-15 17:40 - Komentarze  (0)  czytane (563)

TAGI: biłgoraj business class, bizes dla młodzieży, rozwiązania biznesowe, szkoleniaKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.81.105.205

Tim (2017-10-18 06:13:55)

Urodziwe dziewczę

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

'Wiosna młodych artystów', czyli jubileusz w MDK (FOTO)

Pracownia plastyczna prowadzona przez Irenę Oręziak - Kupczak obchodzi w tym roku jubileusz 10-lecia swej działalności. Z tej okazji 11 marca br. w MDK odbyły się jubileuszowe uroczystości. W programie znalazła się prezentacja prac plastycznych, występy artystyczne oraz aukcje obrazów. więcej»

Studniówka ZSBiO 2018 (FOTO, VIDEO)

Uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju bawili się w Janowie Lubelskim na balu studniówkowym. Był polonez, przemówienia i podziękowania oraz zabawa przy przy przebojach muzyki rozrywkowej. -Dziś odrzućcie troski i bawcie się, za sto dni matura - mówił Starosta Biłgorajski. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia