Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Ola Bełz stypendystką Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci

Dodał: red Data: 2017-10-17 14:17:52 (czytane: 1601)

Aleksandra Bełz, uczennica II klasy I LO im. ONZ w Biłgoraju o profilu prawniczym została stypendystką Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci. Zakwalifikowała się do tego grona ze względu na swoje uzdolnienia oraz sukcesy w konkursach i olimpiadach historycznych, do których przygotowuje się pod kierunkiem Renaty Krzesińskiej.

Nominacja zostanie wręczona uczennicy 29 października 2017 roku na Zamku Królewskim w Warszawie. Warto dodać, że w klasie pierwszej Aleksandra była stypendystką Fundacji im. profesora Geremka. Celem Funduszu na rzecz Dzieci jest pomoc w rozwoju zainteresowań wybitnie utalentowanym uczniom, mającym znaczące osiągnięcia i chcącym pracować nad swoim rozwojem. Fundusz zapewnia bezpłatny udział w zajęciach prowadzonych przez pracowników wyższych uczelni i instytutów Polskiej Akademii Nauk m. in.: obozach naukowych, seminariach, warsztatach, koncertach i wystawach. Pomaga też finansowo stypendystom w realizacji własnych projektów.

aleksandra_belz_bilgoraj.jpg

Program, choć obejmuje wiele różnych działań, służy głównie jednemu celowi - stworzeniu młodym ludziom warunków, w których będą mogli rozwinąć swój talent na miarę ponadprzeciętnych możliwości. Aleksandra Bełz jest kolejnym stypendystą Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci z I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju.

/ZSO/

Reklama.

Tagi: aleksandra bełz   i lo im. onz w biłgoraju   krajowy fundusz na rzecz dzieci   oświata biłgoraj

Zobacz także

Plac zabaw od Mikołaja

Dodane: 2018-12-10 13:36 - Komentarze  (0)  czytane (358)

TAGI: plac zabaw, smólsko, gmina biłgoraj, otwarte strefy aktywnościKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.84.236.168

Tim (2017-10-18 06:13:55)

Urodziwe dziewczę

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

Badają skorupę ziemską. Te badania odczuli mieszkańcy Biłgoraja i okolic

Wstrząs, jaki w nocy z 11 na 12 września br. odczuli mieszkańcy Biłgoraja i okolic nie tylko ich zaniepokoił, ale także zaciekawił. My już rano informowaliśmy, że nie było to żadne tąpnięcie, czy trzęsienie ziemi, a skutek prac sejsmicznych. Prowadzą je specjaliści na zlecenie Polskiej Akademii Nauk. więcej»

Rekordowy XVII Dzień Jesiennego Liścia (FOTO, VIDEO)

Ponad 95 tys. zł zebrali organizatorzy XVII edycji imprezy charytatywnej pn. "Dzień Jesiennego Liścia", która odbyła się dziś w Szkole Podstawowej Nr 5 w Biłgoraju. W tym roku głównym celem wydarzenia była pomoc niepełnosprawnemu Jakubowi Brodziakowi. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia