Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Ogólnopolski sukces Agatki z „Piątki”

Dodał: red Data: 2019-12-07 12:08:39 (czytane: 1147)

W minionym tygodniu, w Warszawie rozstrzygnięto XXI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pocztówka do Świętego Mikołaja” w ramach projektu „Przepis na święta”. Wyróżnienie otrzymała Agatka Dołba, uczennica klasy 5d Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju. Sukces jest znaczący, ponieważ na konkurs wpłynęło 1 150 pocztówek przygotowanych przez dzieci z całego kraju.Agatka wykonała swoją pocztówkę czarnym mazakiem na wielobarwnym tle. Narysowała Świętego Mikołaja z choinką w saniach przelatującego nad grupą bawiących się dzieci.

kartka_do_mikolaja.jpg

Wernisaż i gala wręczenia nagród odbędzie się w 14 grudnia w Wawerskim Centrum Kultury w Warszawie. Wyróżnionej uczennicy gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

.red./

Reklama.

Tagi: szkoła podstawowa nr 5 w biłgoraju   pocztówka do świętego mikołaja   agata dołba   oświata biłgoraj

Zobacz także

Letnia Szkoła Malarstwa z profesorem Edwardem Sytym przy wsparciu finansowy powiatu biłgorajskiego (FOTO)

Dodane: 2020-08-05 14:17 - Komentarze  (0)  czytane (70)

TAGI: letnia szkoła malarstwa, tarnogród, tarnogrodzki ośrodek kultury, plener malarskiKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.216.134.176

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Dwie kandydatury na dyrektora I LO im. ONZ w Biłgoraju

W odpowiedzi na ogłoszony przez Zarząd Powiatu konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju, wpłynęły dwie oferty. W najbliższy poniedziałek, ma zostać powołana komisja konkursowa. Nowego dyrektora władze powiatu muszą wyłonić do końca marca br. Z końcem tego miesiąca bowiem na emeryturę przechodzi dyrektor Marian Klecha. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia