Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Ogłoszenie o konkursie fotograficznym

Dodał: red Data: 2020-07-13 12:54:05 (czytane: 961)

Temat konkursu ”Ocalić od zapomnienia”. Od 15 lipca 2020 roku można składać prace fotograficzne na konkurs pt. „Ocalić od zapomnienia”. Prace mają dotyczyć zdjęć Ciosmów i okolic, a szczególnie miejsc godnych zapamiętania np. kapliczek, pomników przyrody itp.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajPrace należy przesłać w formie elektronicznej do 20 sierpnia 2020 r. wraz z krótkim opisem miejsca lub jego historią na adres: szahel@wp.pl Rozstrzygnięcie konkursu będzie opublikowane 31.08.2020r. na stronie:  www.ciosmy.com.pl  Dla zwycięzców czekają nagrody.

fio.jpg

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie „Dąb” w Ciosmach w ramach projektu: ”Obywatelski DUET” współfinansowanym ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Reklama.

Regulamin Konkursu Fotograficznego „Ocalić od zapomnienia” Ciosmy i okolice w fotografii lipiec 2020 - sierpień 2020:

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie „Dąb” w Ciosmach.
2. Zasady Konkursu określa niniejszy regulamin, który wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia.
3. Dostarczenie lub przesłanie zdjęć na konkurs wraz z oświadczeniem, o którym mowa poniżej (w zapisie 2.10 niniejszego regulaminu) jest równoznaczne z poddaniem się uczestnika procedurze regulaminowej konkursu.
4. Konkurs jest otwarty dla wszystkich fotografujących.
5. Konkurs trwa do 20 sierpnia 2020 roku.

II. ZDJĘCIA
1. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 fotografie z opisem w jakim miejscu zostały wykonane i co przedstawiają. Można opisać historię np. powstania danej kapliczki lub innego obiektu.
2. Fotografie mogą być zarówno w poziomie jak i w pionie, kolorowe, czarno-białe i w sepii, przesłane w postaci elektronicznej  na adres: szahel@wp.pl
3. Z konkursu wyłącza się prace uprzednio nagradzane lub wystawiane.
4. Termin zgłaszania zdjęć mija 20.08.2020 r. Za datę zgłoszenia uważa się datę wpłynięcia pracy konkursowej do siedziby Organizatora.
5. Zgłaszane do konkursu fotografie należy opisać: tytuł konkursu, tytuł zdjęcia, imię, nazwisko, adres, telefon lub e-mail autora zdjęć.
6. Organizator Konkursu informuje uczestników Konkursu, iż ich dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane na podstawie wyrażonej dobrowolnie przez uczestnika Konkursu zgody, w siedzibie Organizatora, wyłącznie w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulamin. Każdy z uczestników ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawiania.
7. Każda fotografia powinna zwierać formułę:
Udzielam Stowarzyszeniu „Dąb” w Ciosmach nieograniczonej w czasie nieodpłatnej licencji na zasadach określonych w odrębnym oświadczeniu złożonym przez mnie w dniu ……………… 2020 r.
8. Fotografie należy przesłać na adres: szahel@wp.pl
9. Wraz z przekazaniem fotografii należy przekazać podpisane oświadczenie, którego wzór stanowi załącznik do niniejszego regulaminu.
10. Oceny fotografii oraz przyznania nagród dokona Jury Konkursu złożone z przedstawicieli stowarzyszenia

III. HARMONOGRAM KONKURSU
1. Nadsyłanie prac od 15. 07. 2020 do20 .08. 2020 r.
2. Ocena jury do 30. 08. 2020 r.
3. Zawiadomienie o werdykcie jury do 31.08.2020 r.
4. Wystawa pokonkursowa prac i uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w remizie OSP w Ciosmach w opublikowanym terminie.

IV. NAGRODY
1. Laureaci pierwszych 3 miejsc otrzymają nagrody rzeczowe.
2. Organizator zastrzega sobie prawo do nieprzyznania pierwszego miejsca w przypadku niskiego poziomu zdjęć nadesłanych na konkurs.
3. Laureaci zostaną powiadomieni przez Organizatora drogą e-mailową lub listowną.

V. PUBLIKOWANIE ZDJĘĆ
1. Zgłoszenie zdjęć do konkursu oznacza wyrażenie zgody na jego nieodpłatne wykorzystywanie do promocji Ciosmów. Organizator zastrzega sobie prawo do publikowania fotografii zgłoszonych do konkursu, umieszczania ich na stronach internetowych, w mediach i wykorzystania ich w innej formie podając dane autora (imię i nazwisko).
2. Zdjęcia reprezentujące wysoki poziom techniczny i merytoryczny zostaną po zakończeniu konkursu umieszone na stronie internetowej  i w broszurze o Ciosmach. Zdjęcia te będą elementem promującym Ciosmy i będą wykorzystywane przez Stowarzyszenie do celów promocyjnych. Także i w tym przypadku fotografie będą opisane nazwiskami autorów.

VI. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Zgłoszenie fotografii do konkursu jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego regulaminu i oświadczeniem, że fotografie  złożone na konkurs zostały wykonane osobiście.
2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane opublikowaniem nieprawdziwych danych osobowych bądź innych nieprawdziwych informacji opartych na zgłoszeniach sporządzonych przez Uczestników.
3. Decyzje Jury są ostateczne i wiążące dla Uczestników.
4. Ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu należy do Organizatora.
5. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.

/red./

Tagi: ocalić od zapomnienia   konkurs fotograficzny   stowarzyszenie dąb w ciosmach   obywatelski duet

Zobacz także

DPS w Teodorówce walczy z Covid-19. Dyrekcja prosi o pomoc, bo sytuacja jest bardzo trudna

Dodane: 2020-10-31 21:15 - Komentarze  (3)  czytane (433)

TAGI: dps w teodorówce, dom pomocy społecznej, koronawirus, apel o pomoc dla dps w teodorówceKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.228.8.80

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Uroczystość Wszystkich Świętych

Strajk kobiet. Ulicami Biłgoraja przeszedł protest przeciw orzeczeniu TK

Koncert zakończył warsztaty muzyczne

Biłgoraj uczcił ofiary sowieckiej agresji na Polskę

Powiatowe święto plonów

I Przegląd Zespołów Obrzędowych Powiatu Biłgorajskiego

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Psycholog radzi: Praca zdalna nie musi być koszmarem

Walka z koronawirusem spowodowała głębokie zmiany w wielu sferach naszego życia, również w sferze pracy. Dla niektórych z nas konieczność...