Strona startowa

OgłoszeniaDodaj Ogłoszenie
Dodaj Ogłoszenie

Nasz Patronat

krwiodawstwo.jpg

Pobór krwi w Biłgoraju

Data: 2020-04-16,
Miejsce: Parking przy Biłgorajskim Centrum Kultury

Zgodnie z rocznym harmonogramem planowanych akcji w Biłgoraju, pobór krwi odbędzie się dnia 16.IV. 2020r. /czwartek/ w godz. 8.30-12.00 w ambulansie ustawionym na parkingu przy Biłgorajskim Centrum Kultury.

więcej

Imprezy

Patronat krwiodawstwo.jpg
2020-04-16

Pobór krwi w Biłgoraju

Patronat
2020-05-15

BIŁGORAJ: Charytatywny Piknik Rodzinny Wyskacz szczęscie Jasia

więcej

Polityka

Starosta pisze do prezesa BRW. Chodzi o planowane zwolnienia w firmie Black Red White

Władze BRW zapowiedziały kilka dni temu, że planują - od końca kwietnia br. - do końca roku przeprowadzić zwolnienia grupowe. W dwóch spółkach Grupy Kapitałowej BRW pracę miałby stracić 1 900 osób. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Pieniądze dla Muzeum Ziemi Biłgorajskiej

Muzeum Ziemi Biłgorajskiej w Biłgoraju otrzymała wsparcie dla dwóch dużych projektów. Środki pochodzą z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Biłgorajska placówka pozyskała wsparcie z programów "Wspierania Działań Muzealnych" i "EtnoPolska". więcej»

więcej

Sport

Najważniejsze imprezy sportowe 2020 – co czeka na polskich kibiców?

W 2020 roku odbędzie się sporo ciekawych wydarzeń zorganizowanych z myślą o fanach sportu. Przyciągną one kibiców zainteresowanych rozmaitymi dyscyplinami. Poniżej prezentujemy najgorętsze imprezy sportowe tego roku. więcej»

więcej

Kronika policyjna

Kolejne osoby złamały zakaz gromadzenia się

Policjanci z Wydziału Prewencji biłgorajskiej Komendy ujawnili wczoraj kolejne osoby, które wbrew zakazowi gromadzenia się, spędzali wspólnie czas, popełniając wykroczenia. Sytuacja związana z epidemią koronawirusa wymaga od każdego z nas odpowiedzialności i stosowania się do obowiązujących ograniczeń. Pamiętajmy, nie narażajmy życia swojego i innych osób. więcej»

Ogłoszenia