Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Obywatelskie ognisko integracyjne

Dodał: red Data: 2019-05-28 13:41:21 (czytane: 806)

24 maja br. odbyło się obywatelskie ognisko integracyjne pracowników Zespołu Szkół w Soli w ramach projektu Ja - Obywatel! Dofinansowanego ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolCelem tej inicjatywy było poszerzenie wiedzy na temat historii, tradycji i walorów krajoznawczych Ziemi Biłgorajskiej i Puszczy Solskiej oraz wzmocnienie relacji między pracownikami szkoły, a także motywacja do podejmowanie inicjatyw obywatelskich.

obywatelskie_ognisko_integracyjne.jpg

W trakcie spotkania uczestnicy wzięli udział w teście wiedzy na temat regionu i historii naszej ojcowizny. Mogli sprawdzić poziom swojej wiedzy i uzupełnić ją o ciekawe fakty. Był to także czas przypadający na zbliżającą się rocznicę  największej bitwy z partyzantami podczas całej II wojny światowej na Zamojszczyźnie, kiedy to trzy niemieckie dywizje, liczące łącznie trzydzieści tysięcy żołnierzy, rozgromiły operujące w okolicznych lasach oddziały zbrojnego podziemia.

Reklama.

Inicjatywa ta to kolejny dowód na to, że gdy sprzyja atmosfera i okoliczności, poznawanie wiedzy i podejmowanie trudu działania staje się przyjemną aktywnością niosącą same korzyści.

/Paulina Czacharowska - Mróz/

Tagi: obywatelskie ognisko integracyjne   ja obywatel   szkoła w soli   sól koło biłgoraja

Zobacz także

Mikołajkowa zbiórka podsumowana. Zebrano ponad 5 tys. zł

Dodane: 2019-12-05 20:35 - Komentarze  (0)  czytane (68)

TAGI: zbiórka mikołajkowa, fundacja fundusz lokalny ziemi biłgorajskiej, stypendia, kwestaKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.207.255.49

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Minister zdrowia z wizytą w Medycznym Studium Zawodowym w Biłgoraju (FOTO)

Szkołę Policealną - Medyczne Studium Zawodowe w Biłgoraju odwiedził wczoraj minister zdrowia, Łukasz Szumowski. Spotkał się z kadrą pedagogiczną i słuchaczami placówki oraz zwiedził pracownie szkoły. Była to także okazja do dyskusji nad stanem kształćenia zawodowego w branżach ochrony zdrowia oraz nad sytuacją opieki zdrowia w Polsce i planowanymi działaniami w tym sektorze. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia