Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Obsza. Feryjne podsumowanie

Dodał: red Data: 2019-02-22 09:43:00 (czytane: 784)

Wyjazd na lodowisko do Cieszanowa był ostatnim akcentem tegorocznych ferii, które dla dzieci i młodzieży z gminy Obsza zorganizowała miejscowa biblioteka we współpracy z ośrodkiem kultury.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajNa wyprawę w środę 20 lutego zdecydowało się ponad 20 uczniów w wieku od 6 do 13 lat, z których większość szybko przypomniała sobie dawne umiejętności, a reszta założyła łyżwy po raz pierwszy. Wszyscy radzili sobie bardzo dobrze, a mniej wprawieni łyżwiarze korzystali na tafli ze wsparcia lodowych pingwinków.

ferie_obsza_podsumowanie.jpg

Tegoroczne ferie miały międzyregionalny charakter. Uczniom z gminy Obsza towarzyszyli ich rówieśnicy ze Starego Dzikowa na Podkarpaciu. Razem byli m.in. w lesie koło Woli Obszańskiej, gdzie o pracy leśniczego, mieszkańcach lasu i ochronie środowiska opowiadał im leśniczy Jerzy Bryła. Dopełnieniem prelekcji było wspólne ognisko i zabawy na świeżym powietrzu.

Reklama.

Z kolei kilka dni wcześniej w Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Dzikowie odbył się wspólny bal karnawałowy, na którym szalały m.in. księżniczki, supermeni, anioły i inne bajkowe postaci.

ferie_obsza_podsumowanie_2.jpg

Tegoroczne ferie z Biblioteką Publiczną i GOK w Obszy rozpoczęły się od gry terenowej "W poszukiwaniu Królowej Śniegu". Ze względu na pogodę jej uczestnicy nie mieli łatwego zadania, ale mimo to wykazali się dobrą orientacją w terenie i wiedzą matematyczną. Te i inne umiejętności pozwoliły im dotrzeć m.in. do pałacu "Mroźnej Królowej", gdzie jej jednak nie było, ale finał zabawy okazał się bardzo udany, bo Królową Śniegu udało się odnaleźć po powrocie do biblioteki. Tutaj uczestnicy zimowiska wysłuchali przygód Kai i Gerdy, a na koniec popisywali się zdolnościami wokalnymi w konkursie karaoke.

/IAS/
Foto: BP Obsza

Tagi: ferje zimowe   gmina obsza   podsumowanie ferii   oświata biłgoraj

Zobacz także

Są już wyniki rekrutacji do szkół średnich

Dodane: 2019-07-15 12:20 - Komentarze  (0)  czytane (692)

TAGI: szkoły średnie, rekrutacja do szkół średnich, powiat biłgorajski, oświata biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.229.24.100

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia