Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

O Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu

Dodał: red Data: 2019-02-06 12:13:59 (czytane: 970)

2 lutego br. w hali sportowej ZSBiO w Biłgoraju odbył się I Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu. Do sportowej rywalizacji przystąpiło 10 drużyn: Olimpiakos Tarnogród, Tanew Harasiuki, Orzeł Tereszpol, Piast Babice, Błękitni Obsza, Włókniarz Frampol, Rotunda Krzeszów, Cosmos Józefów, Relax Księżpol, Tanew Majdan Stary.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpol

Najlepszą drużyną turnieju została drużyna Tanew Harasiuki, która w finale pokonała Błękitnych Obsza 2:1. Trzecie miejsce zajęła drużyna Olimpiakosu Tarnogród, która w meczu o trzecie miejsce pokonała drużynę Tanwi Majdan Stary 2:1.

turniej_pilki_halowej.JPG

Królem strzelców turnieju został zawodnik Błękitnych Obsza Rafał Witko - 10 bramek.
Najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik Tanwi Harasiuki - Marek Gumiela.
Najlepszym zawodnikiem został wybrany zawodnik Olimpiakosu Tarnogród - Wojciech Gierula.

Puchary zwycięzcom wręczał Przewodniczący Rady Powiatu w Biłgoraju Marian Kurzyna. Turniej sędziowali sędziowie zamojskiego okręgowego kolegium sędziów - Andrzej Swacha, Adam Pawęzka i Robert Jędruszko.

/red./

Tagi: turniej piłki nożnej halowej   o puchar przewodniczącego rady powiatu   biłgorajski sport   zsbio biłgoraj

Pobiec "Tropem wilczym"

Dodane: 2019-02-14 11:42 - Komentarze  (4)  czytane (652)

TAGI: bieg tropem wilczym, biłgoraj, dzień żołnierzy wyklętych, uroczystości patriotyczne