Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

O proteście w Sejmie na wydarzeniu w Biłgoraju (AUDIO)

Dodał: red Data: 2018-05-23 18:30:19 (czytane: 2493)

Przez Biłgoraj przeszedł dziś marsz godności osób niepełnosprawnych. Wydarzenie, które od kilkunastu lat organizuje Zespół Szkół Specjalnych gromadzi placówki kształcenia specjalnego, warsztaty terapii zajęciowej i środowiskowe domy samopomocy z Regionu. W wydarzeniu uczestniczą także mieszkańcy Miasta.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajWydarzenie to przede wszystkim sprzeciw wobec dyskryminacji osób niepełnosprawnych oraz apel o tolerancję, równouprawnienie i poszanowanie godności niepełnosprawnych intelektualnie i fizycznie. -Nie sposób, przy okazji dzisiejszego wydarzenia w Biłgoraju, nie wspomnieć o tym, co od ponad 30 dni dzieje się na sejmowych korytarzach, gdzie protestują opiekunowie osób niepełnosprawnych - mówiła poseł na Sejm RP i niepełnosprawnego dziecka, Genowefa Tokarska. Posłuchaj:

O komentarz do słów poseł Tokarskiej, poprosiliśmy szefa powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości w Powiecie Biłgorajskim posła Piotra Olszówkę. -Przez wypowiedzi i zaangażowanie polityków totalnej opozycji, protest opiekunów osób niepełnosprawnych, którzy mają prawo protestować stał się upolityczniony. Można odnieść także wrażenie, że działa raczej na szkodę środowiska osób niepełnosprawnych. Ja przy okazji poruszania tematyki związanej z osobami niepełnosprawnymi, polityki nie chcę uprawiać. Nie będę przypominał jak rząd PO - PSL podchodził do protestujących w Sejmie w 2014 roku. Jako Zjednoczona Prawica otwarci jesteśmy na dialog i do tego dialogu, który ten protest zakończy zachęcamy. Spełniliśmy postulaty postulaty rodziców osób niepełnosprawnych. Jest ustawa o rencie socjalnej, jest nielimitowany dostęp do zabiegów rehabilitacyjnych i produktów medycznych. Dobra wola po stronie rządu i kolacji większościowej w Sejmie jest. Chcemy by wszystkim Polakom żyło się lepiej - zapewnia poseł Olszówka.Zobacz także:

Czy naprawdę jesteśmy inni? (FOTO)

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: marsz godności osób niepełnosprawnych   poseł genowefa tokarska   poseł piotr olszówka   protest opiekunów osób niepełnosprawnych w sejmie

Zobacz także

Europoseł Beata Mazurek i wicepremier Jacek Sasin otworzyli biuro poselskie w Biłgoraju (FOTO, AUDIO)

Dodane: 2020-02-22 19:33 - Komentarze  (47)  czytane (2380)

TAGI: biuro poselskie, beata mazurek, jacek sasin, biłgorajKomentarze (8)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.206.194.161

Robert (2018-05-24 20:01:34)

Protestujący otrzymali już podwyższenie renty socjalnej do najniższej renty z ZUS. Otrzymali wsparcie w postaci dostępu do wyrobów medycznych. Jeszcze jak im dodać 500 zł to będą mieli prawie tyle co wynosi minimalna pensja w kraju. To są jakieś żarty. Co mają powiedzieć osoby, które musiały zapracować, aby otrzymać minimalną rentę z ZUS. To jest niesprawiedliwe. Wykorzystują swoją niepełnosprawność aby zdobyć pieniądze. Rząd i tak się już wystarczająco postarał powinni to uszanować. Chcą nic nie robić i jeszcze w dodatku mieć frykasy i ananasy.

Grzegorz z Chetyna (2018-05-24 16:01:27)

Oczywiście, że nikt ich nie dyskryminuje. Obecnie jest to tylko i wyłącznie polityka. Ci wszyscy niepełnosprawni (wraz z opiekunami) zostali tylko wmanewrowani do politycznych gier. Ewidentnym tego przykładem było spotkanie z TW "Bolkiem"... :(

Konkret (2018-05-24 12:36:57)

A tak konkretnie to kto dyskryminuje w Biłgoraju niepełnosprawnych, że trzeba aż marsze protestacyjne urządzać. KONKRETNIE proszę!

(2018-05-24 11:29:56)

Ty biłgorajanka jeteś idiotką

biłgorajanka (2018-05-24 10:13:51)

Jeszcze jedno chciałam spytać CO Tokarska przez TYLE LAT będąc /PSL/ jako "przystawka" różnych rządów dla niepełnosprawnych???

biłgorajanka (2018-05-24 10:11:05)

TAA????? Protestujący SAMI wybrali sobie to miejsce!!!! ODMÓWILI pobytu w domu poselskim, odmówili pobytu w sali 102!!!! Jak myślisz DLACZEGO?? Trzy posiłki dziennie od Sejmu/ tzn od NAS wszystkich Polaków/ dostają. Postulaty z którymi weszli spełnione === podniesienie renty i dodatek rehabilitacyjny. ZMIENILI żądania i tylko KASA<KASA. Okazuje się, że kłamią /syn "szefowej" pracuje a ona twierdziła że nie. Ten strajk jest POLITYCZNY i strajkujący są manipulowani przez totalnych.

max (2018-05-24 07:54:56)

Poseł Olszówka: skomentował, oświadczył, uczestniczył itd. Co konkretnego zrobił dla mieszkańców Biłgoraja i powiatu ?. Nawet LOK sprzedany jak za PO bywało.

(2018-05-23 18:57:13)

Pierwszy raz zgadzam sie z Pania Tokarska. Tak, to jest bezduszne trzymanie tych ludzi na posadzce sejmowej.
Pani posel raczy wytlumaczyc to swoim kolezankom i kolegom poslom z tzw. opozycji totalnej by juz przestali wykorzystywac tych ludzi do swoich doraznych, nikczemnych celow politycznych, majacych skutkowac jedynie uporczywym nekaniem rzadu.
Ci ludzie I tak juz sa pokrzywdzeni przez los, zadbajmy o Nich I dajmy Im spokojnie zyc.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

BIURO RACHUNKOWE Marek Zwolak - rozliczenie podatkowe, rozliczenia roczne, księgowość, doradztwo.

ul. Komorowskiego 3/102, 23-400 Biłgoraj

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

Koncert karnawałowy w Biłgorajskim Centrum Kultury (FOTO, VIDEO)

Tańcem i przebojami muzyki polskiej i światowej w Biłgoraju pożegnano...

Panowie Paniom, czyli Dzień Kobiet na ludowo w Starym Bidaczowie (FOTO)

Już po raz czwarty w Bidaczowie Starym, w Gminie Biłgoraj odbył...

Europoseł Beata Mazurek i wicepremier Jacek Sasin otworzyli biuro poselskie w Biłgoraju (FOTO, AUDIO)

W Biłgoraju, w miejscu gdzie biuro mieli byli posłowie Piotr...

Eko - Challenge i sprzątanie lasu Dereźnia - Wola Dereźniańska - Sól (FOTO)

Coraz szersze kręgi zatacza społeczna akcja Biłgoraj "Eko - Challenge",...

Dyrektor I LO im. ONZ, Marian Klecha przechodzi na emeryturę. Zarząd Powiatu szuka jego następcy

Zarząd Powiatu w Biłgoraju ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora...

Wynajem maszyn czyszczących - oto co powinniśmy wiedzieć

Przemyślana ekspozycja, intuicyjna strona internetowa, wyszkoleni...

Ogłoszenia