Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

'Numery Twoich przyjaciół' - seminarium o ochronie przeciwpożarowej

Dodał: red Data: 2015-04-12 22:28:00 (czytane: 5408)

W Hali Ośrodka Sport i Rekreacji w Biłgoraju, 12 kwietnia br. odbyło się seminarium w ramach programu „Numery Twoich Przyjaciół 998-112”. Składało się ono z dwóch części, merytorycznej oraz rozrywkowej, w której wystąpił Jerzy Kryszak.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj„Numery Twoich Przyjaciół 998-112” to program prewencyjny mający na celu podniesienie świadomości w ochronie przeciwpożarowej. Skupia się on na przekazaniu podstawowej wiedzy z zakresu gaszenia ognia, postępowania w przypadku wybuchu pożaru, czy powiadomienia odpowiednich służb.

numery_twoich_przyjaciol.JPG


Podczas kwietniowego seminarium starszy kapitan Grzegorz Oleniacz mówił o właściwym obchodzeniu się ze sprzętem gaśniczym, zwrócił także uwagę, na to, jak zgodnie z zasadami gasić różnego rodzaju pożarów, wykorzystując podręczny sprzęt gaśniczy. Mówił także o tym jakie informacje należy przekazać służbom ratunkowym, by w stresującej sytuacji, jakim jest pożar czy wypadek przekazać jak najszybciej, jak najwięcej informacji. Przestrzegał także przed wypalaniem traw, podkreślał przy tym, że to działanie zabronione, przynoszące same krzywdy, zarówno przyrodzie jak i człowiekowi i jego majątkowi. Przytaczał przy tym tragiczne przykłady, które były konsekwencją głupoty wypalania traw.

jerzy_kryszak_bilgoraj.JPG


W części artystycznej, przed biłgorajską publicznością, wystąpił polski aktor, satyryk i parodysta - Jerzy Kryszak. Artysta swój repertuar przeplatał satyrycznymi uwagami na temat Biłgoraja i sytuacji społeczno - politycznej kraju.

Impreza była biletowana, bilety kolportowane były w zakładach pracy i instytucjach.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: umery twoich przyjaciół   jerzy kryszak   biłgoraj   ochrona przecipożarowa

Zobacz także

Zimowe obowiązki właścicieli posesji

Dodane: 2021-01-21 08:12 - Komentarze  (0)  czytane (162)

TAGI: zimowe obowiązki właścicieli nieruchomości, odśnieżanie chodników, usuwanie śniegu, zimaKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.239.109.55

redaktorku! (2015-04-14 12:36:14)

"Wiesz że gdzieś dzwonią, tylko nie wiesz w którym kościele" - ot i cała prawda :(I)

(2015-04-13 23:08:44)

impreza byla zamknieta- podmiot ktory organizowal wyste i szkolenia sam rzprowadzal bilety, nikt nikomu nie bronil przyjsc jesli ten ktos mial bilet np. z wlasnego zakladu pracy , firmy itd, nie byl to pokaz biletowany komercyjny tylko szkolenia dla osob ktorych firmy w tym uczestniczyly .....wiec po co pisac robta tak dalej łókej?

do redakcji (2015-04-13 09:08:17)

Czyli dokładnie tak, jak pisałem wcześniej, gdy ktoś zapytał dlaczego nie ma informacji na portalu odnośnie tej imprezy. Niestety nie myliłem się, bo artykuł ze zdjęciami się ukazał, a w wykazie imprez ani chu chu.
Róbta tak dalej... :(I)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Inwestycje drogowe powiatu biłgorajskiego w latach 2019 - 2020 roku oraz plany na rok 2021

Okno małego ZUS znowu otwarte

Błogosławieństwo owsa i kamienowanie kapłana

Jasełka przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola Nr 3 w Biłgoraju

Jest budżet powiatu na 2021 rok

Tarcza antykryzysowa 6.0

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Uwaga Wnioskodawcy! Zmiany w pilotażowym programie „Aktywny Samorząd”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Biłgoraju uprzejmie informuje, że osoby niepełnosprawne z terenu Powiatu Biłgorajskiego w 2015...