Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Narodowe Czytanie w ZSBiO

Dodał: red Data: 2018-09-11 10:39:59 (czytane: 649)

W dniach 7 i 10 września w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju przeprowadzono akcję Narodowego Czytania „Przedwiośnia”. Oprócz czytania fragmentów tekstu Stefana Żeromskiego oraz wysłuchania poezji patriotycznej w wykonaniu uczniów można było otrzymać pamiątkowy stempel przesłany szkole przez Kancelarię Prezydenta.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajReklama.

W tym celu należało przynieść egzemplarz powieści „Przedwiośnie” lub zeszyt przedmiotowy do języka polskiego. Akcję stemplowania przeprowadziły uczennice kl. II d LO, kl. II c LO i kl. III a LO. Szkoła czynnie włącza się w akcję od początku jej istnienia. Wielość tegorocznych działań zaś wynikała z faktu, że rok 2018 jest szczególnie ważny w historii Polski ze względu na 100-lecie odzyskania niepodległości, co podkreślone zostało w liście Prezydenta RP.

narodowe_czytanie_zsbio.jpg

Organizatorki szkolnego czytania dziękują wszystkim uczniom i nauczycielom za zainteresowanie powieścią, jednocześnie zachęcają do uważnego przeczytania w całości dzieła Stefana Żeromskiego.

/A. Flor/Zobacz także:

'Przedwiośnie' w Biłgoraju (FOTO)

Narodowe czytanie w Tarnogrodzie (FOTO, AUDIO)

'Narodowe Czytanie' w I LO im. ONZ

/red./

Tagi: narodowe czytanie   zsbio biłgoraj   budowlanka biłgoraj   przedwiośnie

Zobacz także

Plac zabaw od Mikołaja

Dodane: 2018-12-10 13:36 - Komentarze  (0)  czytane (374)

TAGI: plac zabaw, smólsko, gmina biłgoraj, otwarte strefy aktywnościKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.221.147.93

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

Badają skorupę ziemską. Te badania odczuli mieszkańcy Biłgoraja i okolic

Wstrząs, jaki w nocy z 11 na 12 września br. odczuli mieszkańcy Biłgoraja i okolic nie tylko ich zaniepokoił, ale także zaciekawił. My już rano informowaliśmy, że nie było to żadne tąpnięcie, czy trzęsienie ziemi, a skutek prac sejsmicznych. Prowadzą je specjaliści na zlecenie Polskiej Akademii Nauk. więcej»

Rekordowy XVII Dzień Jesiennego Liścia (FOTO, VIDEO)

Ponad 95 tys. zł zebrali organizatorzy XVII edycji imprezy charytatywnej pn. "Dzień Jesiennego Liścia", która odbyła się dziś w Szkole Podstawowej Nr 5 w Biłgoraju. W tym roku głównym celem wydarzenia była pomoc niepełnosprawnemu Jakubowi Brodziakowi. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia