Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Najzdolniejsi uczniowie RCEZ otrzymali stypendia

Dodał: red Data: 2017-12-12 11:59:37 (czytane: 2677)

Czworo uczniów RCEZ w Biłgoraju: Monika Wolanin z kl. IV TH, Hubert Mucha z kl. II TM, Jacek Pinar z kl. IV Sb i Szymon Wasąg z kl. III TM, otrzymało finansowe wsparcie z programu stypendialnego "Lubelska kuźnia talentów 2016 - 2019" współfinansowanego w ramach EFS.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajNagrodzeni uczniowie uzyskali w poprzednich latach szkolnych wysokie wyniki w nauce oraz byli laureatami lub finalistami olimpiad i turniejów tematycznych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W poniedziałek, 11 grudnia 2017 roku w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyła się uroczysta gala, w trakcie której wicemarszałek Województwa Lubelskiego Krzysztof Grabczuk wręczył stypendystom listy gratulacyjne.

uczniowie_rcez.JPG

Program stypendialny „Lubelska kuźnia talentów 2016 - 2019” jest kierowany do uczniów z Lubelszczyzny szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych. Stypendyści otrzymują finansowe wsparcie które przeznaczą na własny rozwój przez 10 miesięcy roku szkolnego od września do czerwca. Wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy.

/red./

Reklama.

Tagi: rcez biłgoraj   stypendia dla uzdolnionej młodzieży   regionalne centrum edukacji narodowej   oświata biłgoraj

Zobacz także

Zapisy do samorządowych przedszkoli w Gminie Biłgoraj

Dodane: 2020-02-17 08:45 - Komentarze  (0)  czytane (86)

TAGI: zapisy do samorządowych przedszkoli, gmina biłgoraj, przedszkola, oddziały przedszkolneKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.232.125.29

He (2017-12-12 21:53:49)

Widać że Elektryk jest rzadko na tych stronach, ale przynajmniej z konkretami piszecie, a nie jak inne szkółki z duperelami np. jakiś happening z palaczami w tle, czy ktoś bąka pod szkołą puścił i smród pod szkołą. Ja popieram że różne szkoły się chwalą, ale konkretami. Nudne to się zaczyna robić Oxford, leśnik, itd. Konkrety wyniki zawodów sportowych, olimpiad itd a nie bzdety.

He (2017-12-12 21:05:18)

Elektryk rzadko jest na tych stronach, ale przynajmniej pisze coś konkretnego, a nie jak niektóre szkoły chwalą się duperelami np że.... mieliśmy happening, ktoś bąka puścił i na widoku cuchnie. Chwalcie się, niech wszystkie szkoły się chwalą ale konkretami.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Minister zdrowia z wizytą w Medycznym Studium Zawodowym w Biłgoraju (FOTO)

Szkołę Policealną - Medyczne Studium Zawodowe w Biłgoraju odwiedził wczoraj minister zdrowia, Łukasz Szumowski. Spotkał się z kadrą pedagogiczną i słuchaczami placówki oraz zwiedził pracownie szkoły. Była to także okazja do dyskusji nad stanem kształćenia zawodowego w branżach ochrony zdrowia oraz nad sytuacją opieki zdrowia w Polsce i planowanymi działaniami w tym sektorze. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia