Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Najlepszych sportowców uhonorują podczas balu

Dodał: red Data: 2018-01-31 11:28:08 (czytane: 2323)

W tym roku, tradycyjny bal sportowca w Biłgoraju odbędzie się w ostatnią sobotę karnawału, 10 lutego br. w Hotelu Dodo. Obok wspólnej zabawy, będzie on okazją do wyróżnienia i zauważenia ciężkiej pracy biłgorajskich sportowców, działaczy sportowych i tych, którzy promują nasz Region uprawiając sport rekreacyjnie.

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, BiłgorajBal sportowca w Biłgoraju organizowany jest od lat, kilkukrotnie zmieniana była także jego formuła. Był także okres kiedy wydarzenie organizowane było wspólnie z władzami samorządowymi Miasta. W ostatnim czasie organizuje je środowisko sportowe. Niezmienny pozostaje jednak od lat cel przedsięwzięcia, którym jest wyróżnienie najlepszych sportowców naszego Regionu, uhonorowanie działaczy sportowych i podziękowanie sponsorom. Za zabawę odpowiadał będzie znany w Biłgoraju Zespół "Ewenement" Mirosława Laskowskiego, który grał będzie na balu bezpłatnie.

bal_sportowca_bilgoraj.JPG

-Chcemy wyróżnić dziesięciu młodych ludzi, którzy czynnie uprawiają jakąś dyscyplinę sportową i na tym polu odnoszą sukcesy. Przewidujemy także wyróżnienie do dziesięciu osób które czy to promują sport w naszym Regionie czy to promują nasz Region poprzez amatorskie uprawianie sportu. Dla wszystkich będą okolicznościowe puchary i dyplomy. Młodzi sportowcy, w balu będą mogli wraz z osoba towarzyszącą uczestniczyć bezpłatnie, wszyscy inni będą musieli za udział zapłacić. Osoby do wyróżnienia zgłaszają kluby sportowe - wyjaśnia w rozmowie z Portalem bilgoraj.com.pl Zdzisław Żołopa i dodaje: -My ze swej strony do wspólnej zabawy i podsumowanie sportowego zapraszamy wszystkich sportowców i miłośników sportu. Zapewniamy miła atmosferę, wspaniałą zabawę i niezapomniane emocje. Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr telefonu 606 232 560.

patronat_medialny_bilgorajcompl.jpg
Foto: Archiwum

Reklama.

Tagi: bal sportowca   kapituła stowarzyszeń sportowych miasta biłgoraj   sportowe podsumowanie roku   sport biłgoraj

Zobacz także

Rocznica wybuchu powstania styczniowego

Dodane: 2019-01-23 20:32 - Komentarze  (0)  czytane (241)

TAGI: powstanie styczniowe, biłgoraj, klo biłgoraj, oświata biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.234.75.144

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Ogłoszenia