Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Na półmetku wakacje, na półmetku remonty

Dodał: red Data: 2018-08-02 14:23:05 (czytane: 1934)

Letni odpoczynek uczniów biłgorajskich szkół jest na półmetku. Czas wakacji to czas intensywnych remontów budynków oświatowych i terenów wokół placówek. Remonty, szczególnie te wewnątrz szkół i warsztatów muszą skończyć się przed pierwszym dzwonkiem nowego roku szkolnego. Na półmetku są remonty w ZSZiO w Biłgoraju.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpol

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, BiłgorajTrwający obecnie remont Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju i realizacja doposażenia placówki, to największa inwestycja w oświatę w Biłgoraju w ostatnich latach. -Wartość Szczytowskich zadań to kilkanaście milionów złotych. Sama modernizacja to ponad 8 mln zł, 1 mln zł na przebudowę i wyposażenie warsztatów do tego dochodzi budowa łącznika. Wymieniona zostanie instalacja elektryczna, zamontowana zostanie instalacja fotowoltaiczna, która da spore oszczędności jeżeli chodzi o kwestie energetyczne. Powstaną nowe pracowanie informatyczne oraz zakupiony nowy sprzęt niezbędny do kształcenia zawodowego - podkreśla Adam Balicki, dyrektor ZSZiO w Biłgoraju.

zszio_remont.jpg

Prace wewnątrz placówki mają zakończyć się do 17 sierpnia br. Do końca września zakończyć się mają prace na szkolnych warsztatach, w tym czasie mają także przybyć zamówione pomoce dydaktyczne. Całość prac, w tym postawienie łącznika w stanie surowym ma zakończyć się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Szkoła otrzymała także wsparcie zewnętrzne w ramach programu Erasmus+. Dzięki temu młodzież będzie mogła wyjechać na praktyki zawodowe do Hiszpanii. Są także środki na kursy zawodowe i doposażenie w pomoce dydaktyczne na kwotę około 400 tys. zł.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: remont zszio   oświata biłgoraj   zespół szkół zawodowych i ogólnokształcących w bił   termomodernizacja zszio

Zobacz także

Mikołajkowy koncert charytatywny dla Fundacji „Krzyk” (FOTO)

Dodane: 2018-12-13 07:24 - Komentarze  (0)  czytane (113)

TAGI: koncert charytatywny, tereszpol, fundacja pomocy dzieciom krzyk, zbiórka żywnościKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.84.236.168

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

Badają skorupę ziemską. Te badania odczuli mieszkańcy Biłgoraja i okolic

Wstrząs, jaki w nocy z 11 na 12 września br. odczuli mieszkańcy Biłgoraja i okolic nie tylko ich zaniepokoił, ale także zaciekawił. My już rano informowaliśmy, że nie było to żadne tąpnięcie, czy trzęsienie ziemi, a skutek prac sejsmicznych. Prowadzą je specjaliści na zlecenie Polskiej Akademii Nauk. więcej»

Rekordowy XVII Dzień Jesiennego Liścia (FOTO, VIDEO)

Ponad 95 tys. zł zebrali organizatorzy XVII edycji imprezy charytatywnej pn. "Dzień Jesiennego Liścia", która odbyła się dziś w Szkole Podstawowej Nr 5 w Biłgoraju. W tym roku głównym celem wydarzenia była pomoc niepełnosprawnemu Jakubowi Brodziakowi. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia