Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Myślę, czuję, nie morduję!

Dodał: red Data: 2020-11-06 09:35:46 (czytane: 2729)

D Biłgoraja zawitała cywilizacja śmierci. Hordy aborcjonistek na ulicach, cmentarze zamknięte, kondukty pogrzebowe zabronione. Komu zależy aby nas na siebie napuścić i doprowadzić do zadłużenia i upadku państwa. Obecnie dług Polski wynosi ponad 1,2 bln zł, a deficyt w tym roku około 300 mld zł.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajReklama.

 Na marszach feministek leciały butelki szklane, petardy i race w stronę świątyń, miejsc pamięci i ich obrońców. Uszkodzono 100 kościołów katolickich. Gdy 2 lata temu wybito szybę w gdańskiej synagodze, przepraszał żydów za antysemityzm prezydent Duda, biskup katolicki i prezydent Adamowicz, a w obecności mediów odsłaniano wstawioną szybę.

Dlaczego teraz nikt nie przeprasza? Nawet z ośrodków władzy słychać głosy o wyrozumiałości dla niszczenia. Dziś atakowana jest szczególnie wiara katolicka, która sprzeciwia się gender, LGBT i zabijaniu dzieci poczętych, według relatywistów nazywa się to aborcją, skrobanką, usuwaniem, przerywaniem. Trzeba przypomnieć wszystkim „niby katolikom", że taki grzech powoduje ekskomunikę.

Nawet niektórzy w Kościele zapomnieli, że na kobietę w ciąży mówiło się że jest w stanie błogosławionym. Teraz wielu paniom i politykom ten stan "ciąży na umyśle". Sądziliśmy, że w okresie covidowego zagrożenia, wszyscy będą traktowani jednakowo przez służby porządkowe. Policja pilnowała srogo prawa tylko podczas demonstracji rolników sprzeciwiających się bolszewickiej ochronie zwierząt i przedsiębiorców broniących się przed zamykaniem firm. Policja używała gazu i przemocy fizycznej, mnóstwo osób zatrzymano i ukarano, a księdza katolickiego, za brak maseczek u wiernych w kaplicy, ciągnięto z nabożeństwa w ornacie po schodach do radiowozu.

W dniach 28 i 31 października 2020 roku odbyły się ulicami Biłgoraja marsze genderowej rewolucji pod osłoną i pilotażem policji, w ilości około 300 uczestników, pomimo zarządzeń, że nie można gromadzić się powyżej 5 osób . W Biłgoraju już od kilku miesięcy nie może iść ulicami Procesja Różańcowa za Ojczyznę, bo to ma stanowić wielkie zagrożenie z różańcami w ręku. Nie stanowiły natomiast zagrożenia bezpieczeństwa epidemicznego i wychowawczego zachowania i transparenty aborcjonistek, o następującej treści, które mogliśmy podczas marszów przeczytać, cytujemy: "Myślę, czuję, decyduję"; "Moje ciało, mój wybór"; "To jest wojna"; "Pis tak gibki, że zagląda w nasze cip..."; "Co to za smrodek ta Kaja Godek"; "Macice to nie kaplice"; "Aborcja przestanie być niebezpieczna"; "Jarku gdyby matka wiedziała to by cię wyskrobała"; "Twój kot nasze bobry"; "Dzisiaj będziemy dusić kaczkę"; "Koniec raju w Biłgoraju"; "Kot może zostać reszta wypi..."; "Kobiet się nie wkur..."; "Godek przestań mi macicę prześladować"; "I tak urodzę wam lewaka"; "Strajk cip..."; "Piekło kobiet"; "Módlcie się żeby nam się okresy nie zsynchronizowały"; "Wypie..."; "Rewolucja jest kobietą".

Ostatnie z wymienionych haseł o tyle jest prawdziwe, że faktycznie dwie bezbożne rewolucje Wielką Rewolucję Francuską i bolszewicką w Rosji rozpoczynały wściekłe kobiety, które niewiele później sami rewolucjoniści większość z nich wymordowali. Już w 1920 roku, Rosja Sowiecka jako pierwsza na świecie przyjęła ustawę aborcyjną, później powielił to Hitler, przede wszystkim w krajach okupowanych. Następnie te bolszewickie zbrodnie przejął neomarksizm na Zachodzie tzw. rewolucja kulturowa 1968 roku, a dziś genderyzm i LGBT.

Uważaliśmy, że kobiety z natury, mają subtelną wrażliwość. Wymienione hasła i zachowania podczas przemarszu świadczą o utracie godności. Z ich twarzy opadły maski. Wiele z tych pań było ochrzczonych i uczyło się religii a może bywało w kościele. Czyżby zostały ukształtowane na wzór protestancki "róbta co chceta", że Bóg jest tak miłosierny, że wszystkich zbawi bez względu na zachowanie, wyrzucając podstawową prawdę wiary katechizmowej, że Bóg jest sprawiedliwy, który za dobro wynagradza a za zło każe i że istnieje piekło. Jest to też porażka ostatnich lat edukacji szkolnej i studenckiej.

Panie, atakując kościoły, religię, kapłanów, oczekują kościoła protestanckiego w którym będzie miło, wesoło, przyjemnie, bez wymagań i nakazów, a lesbijki będą biskupami jak na Zachodzie.
Podczas protestów wykrzykiwano: "Konstytucja", nie czytając artykułów w niej zawartych na temat ochrony życia ludzkiego. Jeżeli można by było zabijać nie mogące się bronić dzieci zgodnie z prawem to dlaczego prawo zakazuje kradzieży? A jest to przecież mniejsze przestępstwo jak zabójstwo. Kobiety, przyszłe matki są żądne krwi swoich dzieci?. Kiedyś było to niespotykane. Matki zawsze broniły swoje dzieci, ryzykując życiem. Jakie to są działania gdy nie uznaje się prawa i sprawiedliwości oraz kwestionuje się zgodność prawa z konstytucją? Nie ma kompromisu między życiem, a śmiercią, prawdą a kłamstwem, dobrem i złem, Bogiem i diabłem.

akademia_mysli_chrzescijanskiej.JPG

Znaczną winę w tym wychowaniu ponosi Państwo Polskie, które w ostatnich latach wspierało, finansowało i tolerowało takie zachowania. A zaproponowana ustawa "5-tka dla zwierząt", która każe chronić zwierzęta, a minimalizować ludzi. Na uczelniach w Polsce działają instytuty genderowe. W teatrach profanuje się wartości katolickie i nasze świętości. Media państwowe i prywatne pokazują filmy propagujące rozwody, LGBT, ekologiczne pogaństwo. Kwestionowanie wyroku Trybunału Konstytucyjnego jest podważaniem jego nowego składu. Rewolucjoniści zawsze uważali, że szerzenie rozpusty jest najlepszym mechanizmaem na przygotowanie gruntu pod nowa rewolucyjną rzeczywistość. Czy to jest lewacki terroryzm? Protestujący tłoczą się na ulicach polskich miast chociaż nie tak dawno wiele z nich odwoływało się do naszych sumień krytykując zagęszczenie w kościołach i brak dystansu covidowego. Nagle ci sami ludzie, nie widzą zagrożenia. Ulice stały się sceną wulgarnych manifestacji.

Jakie konsekwencje wyciągnie się do organizatorów tej bezbożnej rewolucji. Tymczasem w 2019 roku, po zabójstwie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza lewackie autorytety i część duchownych, którzy dziś nawołują do łamania prawa,  pisała w apelu na temat mowy nienawiści cytat "prawa mają moc ograniczania zła... etyka i prawo są w republikach po, to by nad żywiołami złych namiętności panować".

Nie łudźmy się kompromisem aborcyjnym głoszonym przez wielu podobno katolickich, wysokich polityków i duchownych, dialogowaniem, uznaniem mniejszego zła. Z osobami wyznającymi kult zabijania, nie przyniesie to żadnego efektu. Dotychczasowe ustępstwa powodują narastanie coraz większego zła w życiu publicznym. Nie może być heroizmem kobiety, zabicie dziecka. Dotychczasowe chodzenie za rękę z tym światem, ekumenizm z szatanem, doprowadziły do eskalacji żądań głodnych krwi ideologów. Zabieg aborcji zabijania jest krwawym cierpieniem fizycznym kobiety z wyrzutem sumienia do końca życia. Mówienie o letalności to mówienie o eutanazji. Mniejsze zło zawsze jest złem i doprowadza do większego zła. Społeczeństwo które zabija własne dzieci nie ma przyszłości. Chrystus nie dialogował z diabłem tylko mu powiedział "idź precz Szatanie".

Zwracamy się do rządzących i prezydenta oraz parlamentarzystów o zachowanie naszej wiary katolickiej wyrosłej z cywilizacji łacińskiej, poszanowanie konstytucji i prawa do życia.
Prosimy biskupów i księży o wezwanie wiernych do aktów ekspiacyjnych i modlitw wynagradzających za bluźnierstwa, profanacje świętych miejsc i eucharystii, komunii świętej za grzechy aborcji, herezje i apostazje w Kościele. Zwracamy się do młodzieży aby opuściły oddziały cywilizacji śmierci i wróciły do cywilizacji życia.

Zwracamy się do mieszkańców Biłgoraja i powiatu, ruchów i organizacji religijnych, służby zdrowia, samorządów, mediów lokalnych o obronę i ochronę naszych obiektów sakralnych, naszej wiary, która kształtowała setki pokoleń Polaków i Biłgorajan. W Sanktuarium św. Marii Magdaleny zgodnie z dekretem biskupa, kapłani mogą udzielać rozgrzeszenia z grzechów aborcji. Warto skorzystać aby uregulować relacje z Bogiem na ziemi i w wieczności.  

Wszystkim kobietom życzymy osiągnięcia Nieba.
Szczęść Boże!

Za Rejonowy Komitet Obywatelski Ziemi Biłgorajskiej
Marian Jagusiewicz, Stanisław Niespodziewański

Za Akademię Myśli Chrześcijańskiej
Stanisław Schodziński, Andrzej Sagan

Za Biuro Radia Maryja przy parafii św. Jerzego w Biłgoraju
Teresa Dołomisiewicz, Stanisław Dzido

Za Społeczny Komitet Upamiętniania Miejsc Narodowych przy 
św. Marii Magdaleny

Henryk Grabias, Anna Kozdra

Za Stowarzyszenie Oddziałów Partyzanckich WiN Oddział Lublin
Stanisław Krzysztoń, Krystyna Wasyluk

Za Krucjatę Różańcową za Ojczyznę w Biłgoraju
Danuta Zań, Bronisław Jabłoński

Listopad, 2020 rok

Tagi: akademia myśli chrześcijańskiej   biłgoraj   aborcja   protesty

Zobacz także

ZUS przez internet - szkolenie

Dodane: 2021-04-13 08:46 - Komentarze  (0)  czytane (23)

TAGI: zus, internet, szkolenie, platfomra usług elektronicznychKomentarze (30)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.237.20.246

do poniżej (2020-11-08 16:11:38)

A o czym myślał Schodek pisząc swoje wypociny? Jak widać są tacy co mają tak wyprane mózgi, że nic ich nie przekona. Nawet fakty historyczne. A te niestety nie są łaskawe dla kościoła i ich fanatyków... :(

W samo sedno. Dziekujemy!!! (2020-11-07 16:47:58)

Tekst zawiera piekne tresci, jest bardzo wartosciowy i daje duzo do myslenia ale.....

dzisiaj nie ma wielu ludzi chcacych myslec... wola isc na ulice i rzucac sloganami... obrazac.... niszczyc....

Zalosne ale prawdziwe!!!

Grzegorz z Chetyna (2020-11-07 13:56:23)

Dajcie spokój. Przecież ten "schodek" już nieraz się zbłaźnił. Teraz jednak jego debilizm sięgnął zenitu... :(

(2020-11-06 22:43:45)

bezstresowe wychowanie to teraz macie młodzież

zx (2020-11-06 22:19:46)

Czytać się nie chce tych debilnych komentarzy, gbyby nie działania Morawickiego to pewnie niejeden z Was komentarza by już nie napisał. Ale lewactwo i lesby które mają problem właśnie z prawem, o które się tak dopominają, beszczelnie wyciągają niedoświadczoną młodzież na ulice w chwili wielkiej pandemii na całym świecie. Wstyd za takie społeczeństwo, a to, że mamy XXI wiek nie znaczy można dowolnie zabijać człowieka, obojętnie w jakim jest stadium rozwoju.

No (2020-11-06 21:44:53)

W punkt. Większość ludzi tak myśli tylko boi się wypowiadać z powodu agresji lewicy i hejtu.

(2020-11-06 20:42:56)

Psychiatra aż się prosi.

poprzednik (2020-11-06 19:08:54)

Stasiu co zrobiłeś z Szpitalem Powiatowym??? Pamiętasz czy nie

Potok (2020-11-06 19:07:15)

szkoda, że nie dopisał: Sprzeniewierzyłem się prawicy za co bardzo przepraszam.
Albo :
Było mi tak wygodnie jak się sprzedałem jak Judasz, że zapomniałem o ludziach dobrej woli za co bardzo żałuję.
z podpisem

SS

(2020-11-06 18:47:14)

to nie jest świadectwo Stanisława. To żal jego , że został strącony ze stanowiska. Bardzo to przezywa.

Swój (2020-11-06 18:39:58)

Dziwię się niektórym wpisom w komentarzach. Dlaczego ośmieszacie kogoś kto ma swoje zdanie i inne niż wasze. Mam pełny szacunek do tego pana, że odważnie wyraża swoje stanowisko. Napewno wielu komentatorów nie zadało sobie trudu, aby przeczytać tekst w całości a już komentują. To wolny kraj. Szanuj człowieka nawet gdy ma inne poglądy.
Panie Stanisławie dziękuję za świadectwo i odwagę. Jest wielu co podobnie myślą jak pan.

(2020-11-06 18:38:26)

Prof. Krzysztof Bielecki – polski lekarz chirurg i nauczyciel akademicki | Poranek WNET |

Wysłuchaj całej rozmowy już teraz!. Prof. Bielecki: Jestem przeciwko teleporadom! Mam ogromny żal do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej

Prof. Krzysztof Bielecki o służbie zdrowia i tym, co należałoby w niej zmienić oraz o postawie lekarzy, rządowych obostrzeniach i końcu epidemii.

Służba oznacza troskę o to, co słabe. Służba nie służy ideologiom, tylko osobom chorym i niepełnosprawnych.

Prof. Krzysztof Bielecki stwierdza, że zawsze mówi systemie opieki zdrowotnej per „służba zdrowia”. Zachęca do lektury ostatniej encykliki papieża Franciszka, która nawiązuje do pojęcia służby. Ojciec Święty zauważył w encyklice, że pandemia odsłoniła w sposób wyraźny niedostatki w służbie zdrowia.

Koronawirus jest chorobą jak wiele innych. Wirusa nie widać, ale jest wszechobecny jak świat bakterii i innych drobnoustrojów.

Polski lekarz chirurg ma za za złe władzy, że straszy społeczeństwo koronawirusem. Mówi, iż należy walczyć z pandemią, a nie szerzyć strach. Apeluje o przestrzeganie zasad sanitarnych. Podkreśla, że trzeba myć ręce i zasłaniać twarz w miejscach publicznych. Dodaje, że niedawno zaszczepił się na grypę.

Szczepmy się na grypę. Brońmy się tym, o czym wiemy, że działa skutecznie […] Od strachu nie wyzdrowiejemy.

Prof. Bielecki krytykuje rząd za niekonsekwencję, podając przykład wesel: „albo się gromadzimy, albo się nie gromadzimy”. Podkreśla, że teleporada nie zastępuje prawdziwej wizyty lekarskiej.

Nie wolno ustalać rozpoznania na podstawie telefonu. To jest brak szacunku dla człowieka, który źle się czuje.

Dodaje, że w dzisiejszych czasach uczy się wyłącznie specjalistów medycznych, a nie lekarzy. Należy więc powrócić do starego modelu nauczanie lekarzy, czyli nauka na zasadzie mistrz-uczeń.

Doświadczenie nabywa się przez życie- stajemy się lekarzami przez lata. […] Jak powiedział Lew Tołstoj- błędy są drogą do prawdy.

Wskazuje, że mamy obecnie zapaść chirurgii ogólnej, gdyż wszyscy chcą być wąskimi specjalistami. Potrzeba też internistów. Rozmówca Krzysztofa Skowrońskiego ocenia, że pandemia niebawem się skończy, ponieważ większość społeczeństwa przechoruje Covid-19:

Pamiętajmy, że covid-19 to nie jedyna choroba, na którą obecnie cierpią ludzie!

Przypomina, że osoby, którzy cierpią na więcej niż jedną chorobę są bardziej narażone. Krytykuje przy tym godziny na seniorów, zauważając, że prowadzi to do gromadzenia się seniorów w jednym miejscu.

(2020-11-06 18:30:23)

Trudno w to uwierzyć, ale wygląda na to, że premier Mateusz Morawiecki wprowadził lockdown, a za chwilę ogłosi narodową kwarantannę opierając się na bazie danych hobbystycznie stworzonej przez 19-letniego grafika komputerowego. O sprawie informuje portal Komputer Świat.

Dane na temat epidemii zebrane przez Michała Rogulskiego z Łodzi są wykorzystywane przez Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego. Podczas konferencji prasowych premier powołuje się na analizy ICM. Czy Morawiecki wie, że opierają się one na danych zbieranych przez nastolatka?

– Moje działania mają charakter obywatelski, jako forma sprzeciwu wobec obecnego chaosu informacyjnego. Pisz jeżeli widzisz błąd, masz pytanie lub sugestię. Działając wspólnie możemy stworzyć jak najbardziej rzetelne źródło informacji! – informuje Rogalski na Twitterze i zamieszcza link do swojego zbioru. Informuje, że modele ICM powstają w oparciu o jego pracę, a rząd nie udostępnia swoich danych nawet naukowcom. Rogalski apeluje też o jak najszybsze wprowadzenie narodowej kwarantanny.

(2020-11-06 16:30:53)

Pluj świni w oczy a ona myśkli że to deszcz pada.I tak jest z tym nawiedzonym!

maturzystka z myślą o wyższych studiach (2020-11-06 16:27:27)

Akademia Myśli Chrześcijańskiej jaka to szkoła.

Czy to prywatna uczelnia??

Czy są zapisy na tą uczelnię i ile wpisowe?

parafianin (2020-11-06 16:25:29)

... treść jest doba tylko Schodziński plami tą treść.
Przez Politykę dużo ludzi wykorzystał. Pamiętacie jak był starostą?
Śmiał się i radował ze stanowiska. Jak nie dostał się na następną kadencję to mało co nie wpakował się swoim rowerem na mój samochód. Nie było już do siemu po utracie władzy, w której się przeciwstawił Prawicy aby mieć tylko "stołek".

poza burtą bo zdradził jak Judasz prawicę (2020-11-06 16:17:59)

to nie jest pisowiec Schodziński zdradził PiS dla wasnych potrzeb i partyjnych układów. Sprzedał się z kolegami dla władzy z PSLBył ViCe starostą i starostą bo sprzedał się jak Judasz za stołek. Proszę was nie porównujcie go do PiS bo on jest poza burtą

dlaczego ? (2020-11-06 15:02:46)

Dlaczego pisowcy i Jarek ruszyli ten temat w okresie pandemii.?
Wszystkich podpisanych proszę o wykładnię.
Czy to było roztropne ? Co osiągnęliście pisowcy ? Następna władza was osądzi, a kobiety nie podarują.

(2020-11-06 14:58:07)

Bardzo trafna konkluzja autora wpisu "Nie rozumiecie tego świata".

(2020-11-06 14:54:30)

Schodek - i wszystko jasne.

referendum (2020-11-06 14:45:00)

Kiedy będzie przemarsz osób w wieku rozrodczym by poprzeć całkowity zakaz aborcji.

(2020-11-06 14:14:35)

Ma niepełnosprawne dziecko, wie jaki to dramat. Nikomu nie można życzyć dziecka niezdolnego do samodzielnego życia. Kompromis zatwierdzony przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego powinien pozostać nadal aktualny.

J23 (2020-11-06 12:19:54)

Same stare dziady się podpisały

rzeczywistość (2020-11-06 12:16:33)

Uważam że jeżeli będzie spontaniczny protest w obronie życia poczętego, to Policja też zabezpieczy przemarsz. Jest tylko jeden problem - brak protestujących.

przykład idzie z góry (2020-11-06 11:31:09)

Panie Stanisławie są lekcje religii w szkołach, kazania w kościołach, msze święte nadawane przez radio i telewizję, radio i telewizja ojca Tadeusza Rydzyka. Słowo Boże nie trafia do młodzieży. Młodzież słyszy i widzi - potrafi wyciągać wnioski. Proszę rozważyć co się stało, że tak dużo osób protestuje lub popiera protesty. Kiedyś ksiądz był autorytetem z powołania.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Zebranie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w związku z epidemią koronawirusa

Miliony pozyskane na kształcenie zawodowe

Z budżetu powiatu 130 tys. zł wsparcia dla jednostek OSP

Ku czci Żołnierzy Wyklętych

Powiatowe Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Konrad Berdzik zbiera na protezę bioniczną

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Raport zakażeń koronawirusem. Dane na koniec listopada br.

Druga fala koronawirusa przybiera na sile. Publikujemy najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemicznej Covid-19 na terenie Lubelszczyzny...