Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Mundial przedszkolaka (FOTO)

Dodał: red Data: 2019-05-18 12:15:18 (czytane: 2007)

Klub Łada 1945 Biłgoraj oraz Szkołę Podstawową Nr 4 w Biłgoraju zorganizowali dla najmłodszych dzieci turniej pn. "Mundial Przedszkolaka". Impreza odbył się dziś, na "Orliku" przy Szkole Podstawowej Nr 4.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajNa dzieci czekało mnóstwo atrakcji, w tym mecze piłkarskie z prawdziwymi sędziami, konkursy, pamiątkowe medale, posiłek i napoje. W wydarzeniu udział wzięło kilkaset dzieci z przedszkoli Miasta Biłgoraj i Powiatu Biłgorajskiego.

mundial_przedszkolaka_2019.JPG

-Chcemy przede wszystkim by dzieci sportowo i aktywnie spędziły czas, by odeszły od komputerów, tabletów, telewizorów. O sporcie nigdy nie możemy zapominać. Im wcześniej w dzieciach zacznie się zaszczepiać pasję do sportu, nie tylko do piłki nożnej ale do każdej innej dyscypliny, tym łatwiej będzie te dzieci prowadzić sportowo w życiu. Dziś nikogo nie trzeba przekonywać, że sport to zdrowie. Ale trzeba przypominać i zachęcać. Aktywność fizyczna to rzecz niezwykle ważna dla organizmu. Zdrowe dzieci, zdrowa młodzież to zdrowe społeczeństwo - mówił współorganizator imprezy, Mariusz Polowy.

Reklama.

W przedsięwzięcie właczyła sie także Szkoła Podstawowa Nr 4. Placówka nie tylko udostępniła obiekty sportowe, ale zadbała także o całą oprawę imprezy. -Przygotowaliśmy dla dzieci poczęstunek w - jedynej w Biłgoraju - zielonej szkole, którą posiadamy. Były pieczone kiełbaski, napoje i słodycz. dodatkowo, w przerwach w rozgrywkach uczestnicy mogli wziąć udział w zabawach ruchowych i zręcznościowych, która na specjalnym torze prowadzili nauczyciele naszej placówki - wyjaśnia dyrektor "Czwórki", Monika Bednarz.

W uroczystym otwarciu imprezy, dyrektorowi Szkoły Podstawowej Nr 4 towarzyszyła poseł Agata Borowiec. Dla każdej druzyny, parlamentarzystka przygotowała drobne upominki.

/bilgoraj.com.pl/

Zdjęć w galerii: 97

Tagi: mundial przedszkolaków   biłgoraj   łada 1945 biłgoraj   szkoła podstawowa nr 4 w biłgoraju

Zobacz także

Specjalne pakiety mają wspierać Ładę Biłgoraj

Dodane: 2020-05-27 11:18 - Komentarze  (2)  czytane (231)

TAGI: koronawirus, łada 1945 bilgoraj, sport biłgoraj, piłka nożnaKomentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.204.227.117

Do - biłgoraj.com.pl prosimy o rzetelność (2019-05-19 16:52:20)

Czy Mariusz Polowy był współoganizatorem?????? Raczej nie ;-) ale lansik za robienie nic wyszedł super. Brawo

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Ogłoszenia