Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Motomikołaje przywieźli dzieciom radość (FOTO)

Dodał: red Data: 2019-12-15 18:49:43 (czytane: 1688)

Biłgorajscy motocykliści znów pokazali otwarte i gorące serca. Zorganizowali dla dzieci z Wioski Dziecięcej mikołajkowy - świąteczne paczki. Znalazły się w nich słodycze, artykuły szkolne i zabawki. Akcja motomikołaje organizowane jest w Biłgoraju od kilku lat.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajOrganizatorami akcji byli Old Superbike Bros i biłgorajska Spontaniczna Grupa Motocyklowa. -Motocykliście nie są żadną subkulturą, to normalni ludzie, jak wszyscy jesteśmy wrażliwi na ludzką krzywdę, mamy wielkie serca i służymy pomocą - przyznaje Grzegorz Piróg z Old Superbike Bros. -Robimy to dla radości dzieci. Przygotowujemy się do tej akcji od ponad miesiąca, mamy sponsorów tak by prezenty dla dzieci spełniły ich oczekiwania. Dodatkową atrakcją są motocykliści przebrani za Mikołaje, motocykle są świątecznie przybrane. Do tego odbywa się parada ulicami Miasta. To wszystko ma być jedną atrakcją - dodaje.

-Robimy to z odruchu serca, wiemy co przeszły dzieci przebywające w Wiosce Dziecięcej. Pomagamy jak tylko możemy. To także przeżycie dla nas, jest radość, kołatanie serca i satysfakcja, że wywołało się uśmiech na twarzy dzieci. To nie ważne, czy Mikołaj przyjedzie saniami czy motocyklem, ważne by z serca ofiarował prezenty - podkreśla motocyklista, Piotr Strzałka.

motomikolaje.JPG

Radości nie kryły dzieci. -Bardzo się cieszę, że Mikołaje do nas przyjechały, ponieważ przywieźli dużo słodyczy i zabawek. Fajnie, że o nas pamiętają, że jest ich tak dużo. Rzeczywiście lubią dzieci i jesteśmy im bardzo, bardzo wdzięczni - przyznaje Ola Mielnik.

Na miłą atmosferę i troskę zwraca uwagę Karolina Pluta.
-Fajnie, że są tacy poprzebierani, że są tacy uśmiechnięci. Nie tylko otrzymaliśmy prezenty, ale mogliśmy także obejrzeć motocykle i porozmawiać - podkreśla. Motocykliści odwiedzili dziś także Oddział Pediatryczny biłgorajskiego szpitala.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 43

Zobacz także

Powiatowy Konkurs na Wolontariusza 2020 roku

Dodane: 2020-08-12 12:47 - Komentarze  (0)  czytane (366)

TAGI: gala wolontariatu, wolontariusz roku, powiat biłgorajski, fundacja fundusz lokalny ziemi biłgorajskiejKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.235.45.196

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Ruszył "Festiwal kultur"

Ostatnie przygotowania do wdrożenia bonu turystycznego

Minister Ziobro w Biłgoraju. Mówił o Funduszu Sprawiedliwości i wyborach prezydenckich

Osuchy 1944. Droga Krzyżowa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Osuchach

Program chodnikowy powiatu biłgorajskiego

Wsparcie dla samorządów powiatu biłgorajskiego z tarczy antykryzysowej 4.0

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Radni uchwalili budżet Powiatu na 2020 rok

Po stronie dochodów przyszłoroczny budżet Powiatu Biłgorajskiego ma wynieść ponad 132,6 mln zł, a wydatki niespełna 139,8 mln zł. Wobec...