Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Motomikołaje 2021 (FOTO)

Dodał: red Data: 2021-12-05 16:44:06 (czytane: 1372)

Biłgorajscy motocykliści, skupieni w działających w mieście klubach Stowarzyszenie Motocyklistów Old Superbike Bros Biłgoraj i Spontaniczna Grupa Motocyklowa Biłgoraj, wcieli się w role mikołajów. Dla podopiecznych Wioski Dziecięcej SOS przygotowali paczki, w których nie zabrakło słodyczy i artykułów szkolnych.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolMotocykliści zgromadzili się na placu przez biłgorajskim ratuszem, skąd w paradzie motocykli przejechali ulicami miasta, by dotrzeć do Wioski Dziecięcej SOS. Tam czekali już na nich podopieczni placówki, którzy za okazane serce i mikołajkowe podarki odwdzięczyli się uśmiechem, własnoręcznie przygotowaną laurką oraz domowymi piernikami.

-Dla naszej społeczności to szczególne wydarzenie w ciągu roku. Dzieci już od dawna żyją tylko tym, że przyjadą mikołaje na motorach. Przygotowujemy kolorowe laurki i pierniczki, któe są naszym podziękowaniem za okazane serce i dobroć. Każde dziecko zasługuje na to, by otrzymać nawet drobny podarek od św. Mikołaja. Nasze dzieci są grzeczne więc nie może on ich ominąć. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które w przygotowanie Motomikołajków są zaangażowane. To szczególny gest, przywracający dzieciom wiarę w nas dorosłych - mówi Ewelina Hysa z SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

motomikolaje.JPG

Do przygotowania paczek zaangażowani byli biłgorajscy motocykliści ale włączyły się także firmy i sponsorzy indywidualni. -Mieliśmy słodycze, przybory papiernicze, kredki, maskotki, drobne upominki, artykuły szkolne. Obok prezentów była możliwość by dzieci obejrzały motocykle czy porozmawiały z nami. Dla nas to jest szczególne przeżycie - mówi Grzegorz Piróg ze Stowarzyszenie Motocyklistów Old Superbike Bros Biłgoraj.

-Odbierani jesteśmy jako twardzi mężczyźni ale tak naprawdę mamy wielkie i otwarte serca. jeśli jest tylko możliwość to pomagamy, bo chodzi o to by sprawić dzieciom przyjemność i dzielić się dobrem - dodaje motocyklista, Jarosław Majewski.

Reklama.

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce pomaga dzieciom opuszczonym, osieroconym oraz zagrożonym utratą opieki rodziców. Organizujemy różnorodne formy pomocy dzieciom, aby jak najlepiej przygotować je do dorosłego życia. W Polsce działa od 1984 roku, i pierwsza placówka w naszym kraju otwarta została w Biłgoraju.

/bilgoraj.com.pl/

Zdjęć w galerii: 75

Tagi: motomikołaje   wioska dziecięca sos   prezenty mikołajkowe   motocykliści biłgoraj

Zobacz także

Wysoki mandat za nieustąpienie pierwszeństwa

Dodane: 2022-01-21 10:33 - Komentarze  (7)  czytane (830)

TAGI: wysoki mandat, policja biłgoraj, nieustąpienie pierwszeństwa, gmina turobinKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.224.117.125

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Diagnostyka i warsztaty

Kursy prawa jazdy

Ogłoszenia