Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Monitoring flot samochodowych coraz popularniejszy w polskich firmach

Dodał: red Data: 2019-07-15 11:38:50 (czytane: 1687)

Polskie przedsiębiorstwa transportowe coraz częściej montują systemu monitorujące floty samochodowe. Dotyczy to zarówno firm logistycznych przewożących towary różnego typu, jak i zajmujących się transportem pasażerskim. Jak działa monitoring flot samochodowych? Jakie są korzyści z jego używania?

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajReklama.

Łatwe planowanie tras przejazdu i optymalizacja kosztów
Dzięki systemom monitorującym, przedsiębiorstwa mogą zwiększać zyski i przyśpieszać transporty. To dwie główne zalety korzystania z https://getvehicletracking.co.uk. System monitorowania umożliwia pracodawcom sprawdzenie, gdzie znajdują się ich samochody, ile czasu zajmuje im przejechanie poszczególnych odcinków na trasie, a także, jak wysokie jest zużycie paliwa. Uzyskane raporty umożliwiają lepsze planowanie tras przejazdu i unikanie problematycznych punktów, optymalizację zużycia paliwa oraz obniżenie kosztów prowadzenia przedsiębiorstwa. Sprawdzanie, gdzie znajdują się samochody, pomaga ograniczać liczbę pustych przejazdów i ułatwia planowanie doładunków na trasie. W przypadku transportu pasażerskiego monitorowanie miejsca pobytu auta usprawnia na przykład wysyłanie taksówek do zamawiających.

Monitoring floty samochodowej w firmie jest rozwiązaniem, z którego mogą skorzystać wszyscy przedsiębiorcy, posiadający auta używane w celach biznesowych. System może być wykorzystywany bez względu na liczbę pojazdów firmowych oraz ich rodzaj. Pracownicy niekiedy obawiają się wprowadzenia monitoringu, lecz szybko przekonują się do systemu i doceniają, że dzięki niemu ich praca staje się łatwiejsza i bezpieczniejsza.

monitorowanie_aut.jpg

Wyższy poziom bezpieczeństwa pracowników
Monitorowanie pojazdów wykorzystywanych podczas transportu towarów za granicę pozwala zwiększyć poziom bezpieczeństwa osób zatrudnianych w firmie. W przypadku pojawienia się problemów na trasie i braku kontaktu z kierowcą, system umożliwi sprawdzenie, gdzie znajduje się pracownik. Dzięki temu udzielenie mu pomocy będzie o wiele łatwiejsze, zwłaszcza gdy z nieznanych przyczyn kierowca znajdzie się poza trasą. Kierowcy wyruszają w trasy nawet na kilka tygodni, dlatego monitoring jest często jedynym sposobem, by dbać o bezpieczeństwo pracownika znajdującego się przez długi czas za granicą.

System monitorowania pojazdów za pomocą GPS jest coraz dokładniejszy i ma więcej funkcji niż kiedyś, dlatego przekonuje się do niego szerokie grono przedsiębiorców. Do korzystania z monitoringu zachęca również możliwość sprawdzania raportów na ekranie dowolnego urządzenia, w tym smartfona, który jest nieodłącznym atrybutem niemalże każdego właściciela firmy transportowej.

* Artykuł sponsorowany

Tagi: monitoring floty samochodowej   biłgoraj   auta firmowe   monitoring aut

Zobacz także

Program chodnikowy powiatu biłgorajskiego. Rusza kolejna edycja

Dodane: 2020-05-23 08:57 - Komentarze  (3)  czytane (1179)

TAGI: program chodnikowy, powiat biłgorajski, budowa chodników, tomasz rogalaKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 35.172.165.53

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Diagnostyka i warsztaty

Kursy prawa jazdy

Ogłoszenia