Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Model dla lokalnej społeczności

Dodał: red Data: 2016-11-02 15:34:21 (czytane: 1611)

Do 30 listopada br. stowarzyszenia, organizacje, grupy nieformalne, szkoły oraz instytucje mogą ubiegać się o wsparcie firmy Model Opakowania w roku 2017. Do rozdysponowania są pieniądze i gadżety reklamowe.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpollogo_firmy_model.JPGNa wybór projektów, w które zaangażuje się MODEL Opakowania, wpływ będzie miała głównie ich tematyka i korzyści, jakie przyniosą całej społeczności lokalnej. Niezmiennym celem polityki sponsoringowej firmy jest wspieranie inicjatyw które służą rozwojowi pasji i talentów dzieci oraz młodzieży, wyrównywanie ich szans rozwojowych i edukacyjnych czy propagujących sport i aktywny wypoczynek.

Należy podkreślić, że o rozpatrywaniu wniosku decyduje data jego wpływu. Zgłoszenia złożone po wyznaczonym terminie tj. 30 listopada 2016 r. nie będą analizowane. Szczegółowe informacje na temat zasad przyznawania wsparcia oraz formularze wniosków dostępne są na stronie internetowej firmy, http://www.modelgroup.com, w zakładce Dokumenty. Jak informuję przedstawiciele firmy, o dofinansowanie mogą ubiegać się stowarzyszenia, organizacje, grupy nieformalne, szkoły oraz instytucje, funkcjonujące na terenie Powiatu Biłgorajskiego i Gminy Zwierzyniec.

Reklama.

W ubiegłym roku dzięki wsparciu firmy MODEL odbyły się m. in. festiwale muzyczne, przeglądy recytatorskie, doposażono także pracownie szkolne.

* Materiał prasowy

Zobacz także

Komunikat w sprawie jakości wody w Zalewie Bojary

Dodane: 2019-08-23 09:18 - Komentarze  (0)  czytane (449)

TAGI: sinice w zalewie bojary, zalew bajary, sanepid biłgoraj, komunikatKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.236.190.216

Wizerunek MODELOWY (2016-11-03 16:52:56)

OBÓZ - DOBRY WUJEK - STRATEGIA

Oddział Firmy w Biłgoraju radzi sobie nieźle, białych murzynów ma pod dostatkiem, dzięki czemu jest tak efektywny. Szefo nie z Biłgoraja, więc na dobrą sprawę o opinię nie musi dbać, podkręci normy i sianka wystarczy na firmę i na zabawę.

Osobiście mam dylemat, bo strategia MODELA kojarzy mi się z kijem i marchewką. Rozsądek podpowiada mi, że nie ma co się podniecać incjatywami MODELA, bo jest to kreowanie jedynie wizerunku DOBROCI, TROSKI, POMOCY.

Tutaj należą Wam się słowa uznania, bo ludzie w to uwierzyli, ale ja jestem MODELOWYM ATEISTĄ. Dzisiaj nie musisz być przestępcą, żeby trafić do pudła, wystarczy być pracownikiem mo..la, żeby z pudłęm związać się na całe życie.

BIŁGORAJ jest poj..any ARION spółka w innym szpitalu płaci pielęgniarce więcej a w Biłgoraju mniej. Wiecie dobrze, że na kilka zakładów modela ten w Biłgoraju chociaż nie jest największy, to obroty ma powalające, ale pracownicy zarabiają najmniej ze wszystkich zakładów.

O BRWuuuuuuu nie wspominam, bo to już jest kompletne szambo.

P.S Jakby wam przemkneła taka myśl, czy oby nie jestem pracowniekiem MODELA , to od razu wyjaśnię, że nie byłem, nie jestem i nie będę śwaidczył usług dla modela.

Pozdrawiam

ANDŻELINA DŻOLI

Ggty (2016-11-03 12:52:59)

I tak dostana ci zwiazani z pisem...

(2016-11-02 22:34:43)

A co robi model dla swoich niewolników?

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Na patriotyczną nutę by uczcić chlubę polskiego orężą

Koncert „Crnej Gory” z Montenegro oraz serbskiego zespołu „Teodora”

Festiwalu Kultur

Program "Sieciowanie Pomocy" i wizyta wiceministra sprawiedliwości

Audyt kadrowo - organizacyjny i nowy regulamin organizacyjny w Starostwie w Biłgoraju

Nowy regulamin organizacyjny w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Pierwszy konkurs o Hadziewiczu

W październiku br. odbył się finał I Konkursu Wiedzy o Życiu i Twórczości Rafała Hadziewicza organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury...