Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Mistrzostwa Polski U16 w Lekkiej Atletyce

Dodał: red Data: 2021-09-29 08:48:55 (czytane: 1302)

W dniach 25 - 26 września br. w Karpaczu odbyły się Mistrzostwa Polski U16 w Lekkiej Atletyce. Startowała w nich dwójka młodzików biłgorajskiego Znicza, która zaprezentowała się bardzo dobrze.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

O medal „otarł się” Marcin Kusz, który w biegu na 2 000 m zajął czwarte miejsce z czasem 6:01.22 min. Nasz zawodnik przez większość dystansu utrzymywał się na pozycji medalowej ale w na finiszowej rozgrywce rywale okazali się minimalnie szybsi (zwycięzcą biegu został Maciej Janicki - KS AZS UWM Olsztyn - 5:53,42 min).

Bardzo dobrze w biegu na 1 000 m spisała się Kornelia Jagucak. Kornelia zdecydowanie wygrała drugą (z trzech) serię eliminacyjną, ale uzyskany wynik - 3:09.13 min - wystarczył „zaledwie” na ósme miejsce w gronie 35 startujących zawodniczek (zwyciężyła Martyna WAL - LKS Stal Mielec ustanawiając Rekord Polski - 2:48.69 min).

/Mieczysław Jamroz/

Tagi: mistrzostwa polski w lekkiej tletyce   lks znicz biłgoraj   zawody sportowe   sport biłgoraj

Dodane: 2021-12-07 08:13 - Komentarze  (6)  czytane (881)

TAGI: hala sportow przy szkole w soli, powiat biłgorajski, gmina biłgoraj, sport biłgoraj