Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Miś pluszowy - mój przyjaciel

Dodał: red Data: 2020-11-26 11:15:11 (czytane: 823)

Zapraszamy do obejrzenia wystawy kilkudziesięciu fantastycznych fotografii. Najmłodsi z Aleksandrowa przedstawili nam swoje misie - pluszowych przyjaciół. Wystawa pokazuje jak kreatywne są dzieci oraz jak wiele aktywności podejmują ze swoimi pluszowymi misiami.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajReklama.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom oraz dyrekcji, wychowawczyniom grup pięciolatków i sześciolatków z Przedszkola „Leśne Skrzaty” w Aleksandrowie  oraz  dyrekcji, wychowawczyniom klas pierwszych i bibliotekarkom szkolnym ze Szkoły Podstawowej im. Dzieci Zamojszczyzny w Aleksandrowie za wspólną pracę.

pluszowy_mis__1_.jpg

Miś pluszowy od kilku stuleci wiedzie prym wśród zabawek. Obecnie dzieci również, mimo tak wielu niezwykle nowoczesnych gadżetów mają swojego ulubionego pluszaka. Można znaleźć wiele intersujących informacji jak korzystny wpływ ma na najmłodszych zabawa z misiem pluszowym. Wysłuchują one powierzanych przez maluchy tajemnic, tulą je do snu, pomagają w leczeniu  i tak można wymieniać jeszcze długo. Nierzadko paluszki to  misie znane z literatury, jak np. ten najsłynniejszy, czyli Kubuś Puchatek.

pluszowy_mis__2_.jpg

Gminna Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie od wielu lat wspólnie ze swoimi małymi czytelnikami świętuje Światowy Dzień Pluszowego Misia, który przypada 25 listopada. W tym roku ze względu na niecodzienną sytuację zaproponowaliśmy naszym milusińskim konkurs fotograficzny online „MIŚ PLUSZOWY - MÓJ PRZYJACIEL”. Zaprosiliśmy pięciolatków i sześciolatków oraz pierwszaków wspólnie z rodzicami do wspólnej zabawy. Zaproponowaliśmy dzieciom, aby pokazały co lubią robić ze swoim pluszowym misiem. Może czytać książki, bawić się, odpoczywać, spać- ważne aby to był pomysł malucha jak ma wyglądać fotografia. Natomiast rodziców poprosiliśmy o wykonie fotografii i przesłanie w formacie .jpg na e-mail naszej  biblioteki. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody. Natomiast za te najbardziej kreatywne zdjęcia  zostaną przyznane specjalne nagrody. Współorganizatorami konkursu było Przedszkole  „Leśne Skrzaty” w Aleksandrowie, Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Aleksandrowie i Biblioteka Szkolna.

pluszowy_mis__3_.jpg

Kiedy nie możemy się spotkać tradycyjnie, to okazja do wspólnego świętowania poprzez działanie online. Naszym celem było także rozwijanie postawy proekologicznej poprzez zachęcenie do ograniczenia kupowania dużej ilości zabawek, które i tak najczęściej szybko się nudzą maluchom. Dzieci pokazały nam swoje pluszowe misie, które zachwycają różnorodnością, ale wszystkie prace łączy jedno - widać więź malucha z zabawką. Ta inicjatywa to nasza propozycja na działanie w ramach #onlinenakwarantannie.

/Justyna Bździuch/

Tagi: pluszowy miś   dzień pluszowego misia   biblioteka w aleksandrowie   powiat biłgorajski

Zobacz także

Sukces uczennic Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju na olimpiadzie hotelarskiej

Dodane: 2021-01-15 10:01 - Komentarze  (0)  czytane (571)

TAGI: zszio biłgoraj, olimpiada wiedzy hotelarskiej, oświata biłgoraj, zespół szkół zawodowych i ogólnokształcącychKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.207.108.182

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia