Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Miliony na ZSZiO

Dodał: red Data: 2018-06-19 11:06:54 (czytane: 971)

Termomodernizacja budynków oświatowych, wymiana stolarki okiennej i elektryki, dostosowanie budynków do potrzeb osób niepełnosprawnych, budowa łącznika i doposażenie szkoły. Tak wyglądają inwestycje, które do połowy listopada zrealizowane będą w ZSZiO w Biłgoraju.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, BiłgorajWłaśnie przekazano plac budowy. Inwestycje maja kosztować około 10 mln zł. 70% środków pochodzi z Unii Europejskiej. -Jest termomodernizacja wszystkich obiektów, wymiana stolarki, fotowoltaika, wymiana instalacji elektrycznych oraz dostosowanie budynków szkoły do potrzeb osób niepełnosprawnych - informuje kierownik działu technicznego firmy "Sass", Ewa Bednarz.

zszio_bilgoraj.jpg

-Termomodernizacja trzech obiektów Zespołu Szkoła Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju realizowane jest przy współfinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego. Jej koszt to 8 mln zł 5.2 koszt 8 mln zł. Będzie realizowana także budowa łącznika komunikacyjnego między budynkiem dydaktycznym i warsztatowym za około 680 tys. zł; te środki pochodzą z budżetu Powiatu Biłgorajskiego - zaznacza Kazimierz Paterak, Starosta Biłgorajski.

Reklama.

Inwestycje budowlane nie będą jedynymi. Samorząd powiatu pozyskał także środki na remont i doposażenie warsztatów szkolnych i pracowni informatycznych. Łącznie na ten cel przeznaczonych ma być 1,5 mln zł. -Jestem przekonany, że zarówno warunki pracy nauczycieli, jak i efektywność kształcenia oraz warunki pracy uczniów będą jednymi z najlepszych w naszym Regionie - mówi dyrektor ZSZiO, Adam Balicki.

Ponadto w szkole prowadzone są projekty stażowe dla uczniów "Wysoka jakość kształcenia zawodowego - większe szans zatrudnienia", "Zawodowy pakiet startowy dla uczniów ZSZiO" oraz Erasumus "Jestem Europejczykiem", "Kreatywna młodzież w nowoczesnej Europie".

/bilgoraj.com.pl/

Tagi: zszio biłgoraj   termomodernizacja   inwestycje w oświatę   oświata biłgoraj

Zobacz także

'Różnorodność nas uskrzydla!'

Dodane: 2018-09-22 14:19 - Komentarze  (1)  czytane (210)

TAGI: fundacja pomocy dzieciom krzyk w biłgoraju, różnorodnośc nas uskrzydla, młodzież szkolna, biłgorajKomentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.162.159.33

WITOS (2018-06-20 12:25:14)

Otworzyć bramę od ulicy Łąkowej umożliwiającą dostęp do wspaniałej inwestycji jaką są boiska wielofunkcyjne na okres wakacyjny chociażby.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

Badają skorupę ziemską. Te badania odczuli mieszkańcy Biłgoraja i okolic

Wstrząs, jaki w nocy z 11 na 12 września br. odczuli mieszkańcy Biłgoraja i okolic nie tylko ich zaniepokoił, ale także zaciekawił. My już rano informowaliśmy, że nie było to żadne tąpnięcie, czy trzęsienie ziemi, a skutek prac sejsmicznych. Prowadzą je specjaliści na zlecenie Polskiej Akademii Nauk. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia