Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Mikołajkowy Festyn Charytatywno - Sportowy w 'Budowlance' (FOTO)

Dodał: red Data: 2016-12-06 14:11:02 (czytane: 6001)

We wtorek 6 grudnia br. na hali Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących odbył się Mikołajkowy Festyn Charytatywno - Sportowy dla chorego na raka Kamila Osypiuka. -Spontaniczna akcja połączyła całą szkołę w niesieniu pomocy Kamilowi - zaznacza Ireneusz Zarczuk.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajNa Mikołajkowy festyn złożyła się zbiórka do puszek prowadzona przez wolontariuszki Szkolnego Koła "Caritas", kiermasz ciast oraz zawody sportowe, udział w których był darowizną finansową składaną przez poszczególne klasy. -Idea Festynu zrodziła się bardzo spontanicznie, a jego rozmach i przebieg to przede wszystkim zaangażowanie i wkład młodzieży, która entuzjastycznie włączyła się w zaproponowane działania. Przyznam, że zaangażowanie i dobroć młodych ludzi przerosła nasze oczekiwania - przyznaje nauczyciel z "Budowalnki"  Ireneusz Zarczuk. Festyn to wspólne przedsięwzięcie nauczycieli wychowania fizycznego i Szkolnego Koła "Caritas" oraz młodzieży szkolnej.

festyn_dla_kamila_zsbio.JPG


-Kamil pochodzi z Biłgoraja, ma 16 lat i choruje na bardzo rzadki nowotwór typu esthesioneuroblastoma, w Polsce jest tyko 14 takich przypadków. Potrzebna jest mu stała pomoc, gdyż leczenie jest bardzo kosztowne. Kamil potrzebuje także specjalnego urządzenia pod nazwą ECCT, które kosztuje 20 tys. zł. Liczy się więc każda pomoc. Dziękuję wszytskim uczniom, nauczycielom, którzy odpowiedzieli na nasz apel i wsparli leczenie Kamila. Wspólnie zebraliśmy ponad 7 031 zł - mówił Mariusz Zych nauczyciel w ZSBiO w Biłgoraju.

szkolne_kolo_caritas_bilgoraj.JPG


Każdy kto chciałby wspomóc leczenie chłopca może wpłacić dowolną kwotę na konto 58 1020 5356 0000 1502 0188 4097 z dopiskiem "Dla Kamila z Biłgoraja".

patronat_medialny_bilgorajcompl.jpg

Reklama.

Zdjęć w galerii: 104

Tagi: festyn mikołajkowy   zsbio w biłgoraju   budowlanka biłgoraj   oświata biłgoraj

Zobacz także

'Jestem Europejczykiem'. Podsumowanie projektu w ZSZiO

Dodane: 2018-06-20 14:40 - Komentarze  (0)  czytane (178)

TAGI: jestem europejczykiem, zszio biłgoraj, oświata biłgoraj, praktyki i staże zagraniczneKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.224.235.183

(2016-12-07 23:32:02)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

'Wiosna młodych artystów', czyli jubileusz w MDK (FOTO)

Pracownia plastyczna prowadzona przez Irenę Oręziak - Kupczak obchodzi w tym roku jubileusz 10-lecia swej działalności. Z tej okazji 11 marca br. w MDK odbyły się jubileuszowe uroczystości. W programie znalazła się prezentacja prac plastycznych, występy artystyczne oraz aukcje obrazów. więcej»

Studniówka ZSBiO 2018 (FOTO, VIDEO)

Uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju bawili się w Janowie Lubelskim na balu studniówkowym. Był polonez, przemówienia i podziękowania oraz zabawa przy przy przebojach muzyki rozrywkowej. -Dziś odrzućcie troski i bawcie się, za sto dni matura - mówił Starosta Biłgorajski. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia