Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Mikołajkowa zbiórka podsumowana. Zebrano ponad 5 tys. zł

Dodał: red Data: 2019-12-05 20:35:57 (czytane: 705)

W Zbiórce Mikołajkowej, która odbyła się dnia 5 grudnia br. na terenie Biłgoraja i Zwierzyńca po raz kolejny udało się uzyskać znaczącą sumę pieniędzy. Wolontariusze Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej nazbierali 5 360,03 zł. Środki przeznaczone zostaną na przyszłoroczne stypendia dla uzdolnionej młodzieży.Reklama.

Do akcji włączyło się 63 wolontariuszy, w tym 6 osób kwestowało na terenie Zwierzyńca. Najskuteczniejsi w działaniu okazali się uczniowie Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju. I miejsce oraz największą kwotę 1 020 zł zdobyli Kuba Nowak, Kamil Koszarny, Jarek Marczak. Na II miejscu z kwotą 427,59 zł. usytuowali się Mateusz Kasiak, Kacper Blacha, Jakub Swatowski, a podium zamknęła drużyna w składzie Klaudia Blacha, Martyna Gurdziel, Karolina Paluch i Gabrysia Kusiak które nazbierały 417,67 zł.

zbiorka_mikolajkowa_fflzb.jpg

Nagrody dla zwycięzców ufundowała Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej i Gmina Wiejska Biłgoraj. Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej składa serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom za przekazane datki nawet te najdrobniejsze kwoty. Fundacja posiada wiele lokalnych źródeł finansowania Stypendiów jednak ze zbiórki mikołajkowej pozyskujemy najwyższą kwotę.Zobacz także:

Młodzież zbiera na stypendia. "Mikołaje" są na ulicach Biłgoraja i Zwierzyńca

/FFLZB/

Tagi: zbiórka mikołajkowa   fundacja fundusz lokalny ziemi biłgorajskiej   stypendia   kwesta

Zobacz także

Z wizytą w Urzędzie Marszałkowskim

Dodane: 2020-01-22 14:06 - Komentarze  (0)  czytane (309)

TAGI: młodzieżowa drużyna pożarnicza, gmina goraj, młodzież z goraja, urząd marszałkowski w lublinieKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 35.172.195.82

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Minister zdrowia z wizytą w Medycznym Studium Zawodowym w Biłgoraju (FOTO)

Szkołę Policealną - Medyczne Studium Zawodowe w Biłgoraju odwiedził wczoraj minister zdrowia, Łukasz Szumowski. Spotkał się z kadrą pedagogiczną i słuchaczami placówki oraz zwiedził pracownie szkoły. Była to także okazja do dyskusji nad stanem kształćenia zawodowego w branżach ochrony zdrowia oraz nad sytuacją opieki zdrowia w Polsce i planowanymi działaniami w tym sektorze. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia