Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Miejsca dla rodzinnego odpoczynku

Dodał: red Data: 2018-10-13 20:35:18 (czytane: 3058)

O miejscach do aktywnego i bezpiecznego spędzenia wolnego czasu przez biłgorajan w miejskich zrewitalizowanych parkach proponuje - po konsultacjach społecznych - Jacek Piskorski, kandydat na Burmistrza Biłgoraja z KWW Biłgoraj XXI. -Mamy pomysł na bulwary przy biłgorajskich rzekach - zapewnia.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolDziś Komitet Wyborczy Wyborców Biłgoraj XXI spotkał się z mieszkańcami Miasta w "Parku Solidarności". Były rozmowy, dyskusje, prezentacja założeń programowych i kandydatów. -To rodzaj konsultacji społecznych, my wychodzimy do mieszkańców, jesteśmy obecni w przestrzeni publicznej, rozmawiamy, nie boimy się trudnych pytań czy zarzutów. Jesteśmy i chcemy być blisko mieszkańców - przyznaje w rozmowie z Portalem bilgoraj.com.pl kandydat na Burmistrza Biłgoraja, Jacek Piskorski.

-Rozdajemy ulotki, częstujemy słodyczami, a przede wszystkim pytamy czego oczekują mieszkańcy, co jest problemowe, co można i trzeba zmienić. Mamy maskotkę "lemura", mamy czas dla mieszkańców - dodaje radny Marcin Mura. Przedstawiciele Komitetu Biłgoraj XXI podkreślają, że to ze spotkań z mieszkańcami, wymiany argumentów, słuchania, szukania rozwiązań i spotkań zrodził się program wyborczy. -My nie wymyślamy punktów i rozwiązań, my szukamy ich wspólnie z mieszkańcami Biłgoraja, my je wspólnie wypracowujemy - zapewnia radny Tomasz Grabias.

bilgoraj_xxi.JPG

Obok bezpieczeństwa w Mieście, o temacie którego informowaliśmy Państwa kilka dni temu w artykule Bezpieczny Biłgoraj, dziś poruszony został temat aktywnego, bezpiecznego i komfortowego, rodzinnego spędzania wolnego czasu w Mieście. -Chcemy stworzyć w Biłgoraju miejsca, gdzie można odpocząć całą rodziną, spotkać się ze znajomymi i przyjaciółmi. Chcemy zrewitalizować biłgorajskie parki. Park Nowakowskiego może być miejscem przyjaznym, atrakcyjnym, dogodnym do pikniku, do spacerów, odpoczynku z dziećmi. Chcemy przywrócić mu dawny blask. Rewitalizacja winna dotknąć także Skwer Saski przy ulicy Kościuszki. Dziś to najbardziej zaniedbane miejsce Śródmieścia, zanieczyszczone przez ptaki i odwiedzane przez osoby spożywające alkohol. My chcemy, by to była reprezentacyjna część Miasta, chcemy uruchomić znajdująca się tam fontannę i tak zrewitalizować to miejsce by z kościołem św. Jerzego i skwerem obok świątyni tworzyło miejsce z którego będziemy dumni - przyznaje Piskorski.

Kandydaci B.21 mają także pomysł, by do rekreacji i odpoczynku biłgorajan wykorzystać przepływające przez Biłgoraj rzeki. -Doliny rzek chcemy udostępnić mieszkańcom. Chcemy stworzyć tam bulwary, gdzie będzie można spacerować, odpocząć, pograć w szachy, czy w ciszy poczytać dobrą książkę. Biłgoraj przyjazny Mieszkańcom, to nasze hasło - artykułuje Renata Mirecka.

Reklama.

KWW Biłgoraj XXI zachęca także by włączyć się w akcje oddawania krwi, która organizowana będzie w najbliższy czwartek. -Jest doskonała okazja, aby w okresie gorącej kampanii wyborczej, prowadzonej w ostatnich dniach, kandydaci na radnych zrobili coś naprawdę pożytecznego i ponad podziałami. Chodzi o to, aby wykorzystać wyjątkową okazję i energię, jaka wyzwala się zawsze w społeczeństwie w okresie wyborów. Niech pozytywna energia i optymizm Kandydatów i Wyborców zostanie spożytkowana na piękny cel - podkreśla rzecznik prasowy B.21 Mariusz Mirecki i dodaje: Nasz Komitet zwraca się do wszystkich Kandydatów, z apelem o włączenie się do akcji. Krew pobiera będzie 18 października br. od godziny 9:00, w sali konferencyjnej KP PSP w Biłgoraju.

bilgoraj_xxi_1.jpg

To nie jedyna akcja B.21. Kandydaci zapraszają na piknik rodzinny. -W związku z ogromnym urodzajem jabłek, zapraszamy wszystkich mieszkańców Biłgoraja na domowe szarlotki i sok jabłkowy. Atrakcją pikniku będzie możliwość strzelenia bramki kandydatowi na Burmistrza, Jackowi Piskorskiemu oraz kandydatom na radnych. Wszystkich zapraszamy w piątek od godziny 14:00 do parku Solidarności - informuje kandydat na radnego, Zenon Łój.

/bilgoraj.com.pl/

Tagi: miejsca dla rodzinnego odpoczynku   biłgoraj xxi   jacek piskorski   kampania wyborcza

Zobacz także

Izolatorium funkcjonuje w Biłgoraju. Czym jest i do czego służy? (VIDEO)

Dodane: 2020-03-31 10:00 - Komentarze  (0)  czytane (1498)

TAGI: wojedowa lubelski, koronawirus, izolatoria, biłgorajKomentarze (55)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.204.202.44

(2018-10-15 18:26:49)

A ja głosuję na Pinokio.

sąsiad z Różnówka (2018-10-15 17:30:58)

Głosujemy na Renatę Sochę nie na Tomasza Grabiasa.\

Tomek nie mamy do ciebie zaufania

s p o r t b i z n e s . c o m . p l

Gryfin (2018-10-14 21:47:22)

Zawsze możecie zagłosować do powiatu na listę PiS nr 3. Przynajmniej wiadomo, że radnym długo nie będzie bo tydzień po wyborach go skażą.

s (2018-10-14 19:26:28)

Panie Piskorski. Chciałby być Pan dzisiaj wiarygodnym kandydatem ale niestety, był pan w koalicji z Rosłanem. To oznacza, ze Pan miał kilka lat na zrobienie czegokolwiek dla miasta a zrobił Pan tylko to czego zażądał burmistrz. Myśląc o kandydowaniu należało kilka lat temu przejść do opozycji i punktować Rosłana. To bardzo skuteczna metoda. Może się jej Pan nauczyć od obecnego jeszcze burmistrza, który w ten właśnie sposób zdobył sympatię przeciwników Oleszczaka, kiedy był jeszcze młodym i gniewnym człowiekiem. Mimo wszystko wszystkiego najlepszego.

Beata (2018-10-14 17:39:29)

Prosimy nie głosować na Annę Borowiec nr 1 z listy Łukasza Borowca

TO PRZEKRĘT POLITYCZNY - UWAŻAJCIE WYBORCY NA BOROWCÓW KNUCIE.

ZNAM KISIĄŻKA OD LAT. CHCE BYĆ W STAROSTWIE JAKO STAROSTA ABY DOROBIĆ DO EMERYTURY!!! (2018-10-14 17:23:38)

Byłem na Stadionie OSiR. Takimi ludzmi otacza się Jacek Piskorski. Piją i śmieją się z ludzi.
Co do jedynki PiS. Pani Beata jest jedynym dobrym jandydatem wraz z Panią Wojdą.
PANIE KSIĄŻEK JAK PAN ŚMIE PISAĆ NA SWOICH LUDZI Z TAKĄ ODRAZA. JAK PAN MA CZELNOŚĆ PLUĆ NA SWOICH Z LISTY PIS???? PYTAM PANA DO PONIŻEJ.
JAK PANU MOZE UFAC POSEŁ ZAWIŚLAK JAK PAN NIE MA SZACUNKU DO BLISKICH ...

"Lokomatywa" czyli jedynka do powiatu (2018-10-14 17:07:53)

Napisała w ulotce, żeby jej dać szansę to będzie działała m.in w zakresie:
- przygotowanie realnego planu funkcjonowania SPZOZ (szpitala)
- wydłużenia godzin pracy w jednym dniu tygodnia
Pytam co robiła pani przez 4 lata jako radna skro nie uczestniczyła Pani w 90% zebrań sesji Rady Powiatu w Biłgoraju i za tak duża liczbę sesji pobierała pani publiczne pieniądze(dietę radnej) ? Na dodatek ma Pani czelność składać publicznie (ulotka wyborcza) deklaracje wydłużania pracy pracownikom Starostwa przy takiej absencji na sesjach ? To jest beszczelność i pogarda dla uczciwie pracujących zgodnie z Kodeksem Pracy funkcjonariuszy państwowych ! Kto dał Pani "jedynkę" na liście PiS?

Grzegorz z Chetyna (2018-10-14 14:39:19)

To zapytaj kogo chcesz. Pod Sanktuarium stało 6 dziewczyn z ulotkami PiS-u. Niektórzy brali, ale większość przeszła obojętnie. Byli tacy co pukali się znacząco w czoło :)

Adam (2018-10-14 14:33:46)

Kto rozdawał ulotki pod kościołem ? Nie żartujcie że ktoś to robił?

do poniżej (2018-10-14 13:55:26)

A lepiej jak agitują pod kościołem? Tak dzisiaj PiS rozdawał ulotki pod Sanktuarium św.Marii Magdaleny! Zgodnie ze starą zasadą: "gdzie są pieniądze, tam nie ma miejsca na sentymenty".

Anna (2018-10-14 12:27:42)

Wstyd, żeby B.21 agitowało na Garażówce. Jestem wściekła waszą agitacją i brakiem kultury.

Marta (2018-10-14 12:24:01)

Mam taką prośbę do waszego komitetu. Nie róbcie tego wszystkiego tak nachalnie. Dzisiaj na garażówce wasze zachowanie było niesmaczne. Narzucanie się ludziom którzy przyszli wspomóc inną akcje jest nie na miejscu. Jest niedziela i nie jest to czas ani miejsce na agitację wyborczą w takim stylu. To zraża ludzi i to bardzo. Ja już na was nie zagłosuje.

Zw. Wędkarski Bojary (2018-10-14 11:42:37)

marcin Mura głosował za podwyżkami przez całą kadencję. Dlaczego jego oj. będac w związkach węd. zalewu Bojary został przyłapany na łapaniu niewymiarowych szczupaków i karpi w Biłgoraju nad zalewem. Złapał go kolega i dostał mandaty.

(2018-10-14 11:12:02)

jakby dieta wynosila 100 zl czy panstwo tez kandydowalibyscie?

(2018-10-14 10:58:41)

Iwaniec powinien być na listach pisu

T (2018-10-14 10:45:46)

BXXI skończył jeden radny, który teraz stał się ich twarzą i szefem komitetu. Jego wypowiedzi na sesjach rady dyskredytują cały wasz komitet. Głosując na was, głosuję na ludzi, którzy chcą przynosić trumienki Burmistrzowi. Brak słów na taką niegodziwość. Z kim chcecie naprawiać Biłgoraj, jaką macie zdolność koalicyjną? Biłgoraj ma się dobrze i będzie jeszcze lepiej, ale bez was w radzie miasta.

D. (2018-10-14 10:28:54)

Dlaczego nie startują od was radni Kucharski i Bondyra? 4 lata temu byli z wami? Teraz są z burmistrzem. Nie wierzą w pana Piskorskiego?

(2018-10-14 09:45:52)

Macie racje skoro ostatnio Piskorski przegrał wybory na burmistrza i miał słaby wynik, do tego nawet radnym nie został bo przegrał z panem Krzysztofem Iwańcem to naturalnym i lepszym kandydatem Fundacji XXi byłby pan Krzysztof Iwaniec. Piskorski przegra znowu.

Jarek (2018-10-14 09:35:02)

krytyka Jacka Piskorskiego i jego komitetu pokazuje, że kontrkandydaci się go boją

Justyna Skubis, Marcin Welcz, Łukasz Piątek (2018-10-14 09:32:02)

Panie Tomasz Ferenc proszę nie kasować komentarzy.

może niech Piotr zrezygnuje i poprze burmistrza Rosłana? (2018-10-14 09:30:38)

będzie przynajmniej spokojnie, zaapelujcie do niego

Grażyna (2018-10-14 09:24:19)

Najlepsza kampania. Najlepsi kandydaci. Nic wam nie pomoże deprecjonowanie kandydatów i tak wygrają.

Dawny kolega z SLD (2018-10-14 09:16:01)

Jacek zrezygnuj lepiej i poprzyj Janusza Rosłana. Kiedyś byłeś z nami w SLD. Dzisiaj chcesz rozbić głosy i pomagasz żeby Szeliga wygrał. Trzeba pilnej mobilizacji i twojej rezygnacji bo wygra Szeliga. Zabierzesz Januszowi 800 głosów i po co to robisz?

(2018-10-14 09:10:25)

Oj nie ładnie,nieładnie parę komentaży nima?!

B.21 charakteryzuje kultura (2018-10-14 09:07:00)

Tej kultury trzeba w samorządzie A nie pyskówki i polityki

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Sąd utrzymał wyrok w sprawie Michała F.

Dziś przed Sądem Okręgowym w Zamościu zapadł wyrok w sprawie Michała F. byłego dyrektora OSiR w Biłgoraju oraz radnego Rady Powiatu. Był on oskarżony art. 231 par. 2 KK w powiązaniu z art. 12 KK. -Sąd Okręgowy utrzymał wyrok Sądu Rejonowego w Biłgoraju i co do zasady wyrok z dniem dzisiejszym jest prawomocny - informuje wiceprezes Sądu Okręgowego w Zamościu, sędzia Tadeusz Bizior. więcej»

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

Czy pracownicy Black Red White mają się czego obawiać?

Z prezesem BRW Dariuszem Formelą rozmawiamy o tarczy antykryzysowej,...

Biskup naszej Diecezji przełożył Pierwszą Komunię Świętą na jesień

Biorąc pod uwagę trwający stan epidemii oraz brak pewności, co do dalszego...

Rewitalizacja Placu Wolności i termomodernizacja Urzędu Miasta (VIDEO)

O postępach w pracach inwestycyjnych związanych z rewitalizacją...

Telewizjabilgoraj.pl - Wielkopostne rekolekcje internetowe - część III (VIDEO)

Dziś publikujemy trzecią ostatnią część wielkopostnych rekolekcji...

Telewizjabilgoraj.pl - Monika Pawłowska o wyborach prezydenckich zaplanowanych na 10 maja 2020 roku

Posłanka Lewicy, Monika Pawłowska, odnosi się do informacji i wyjaśnień...

W szpitalu, w Biłgoraju zmarł pacjent z infekcją COVID-19

Pierwszy przypadek śmiertelny w szpitalu w Biłgoraju. Zmarł pacjent...

Ogłoszenia